Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

@mrazikcomp (30.10.2022 12:36): no je to smutný případ, nejprve odešel lead developer za flight model a teď samotný Jason. A přitom oni mají podobně jako DCS World pravidelné sales, takže kdo si rád počká tak si prostě koupí nový IL-2 (prakticky bojiště s několika pilotovatelnými letadly) za slušnou cenu.

A přitom podívej se na takový War Thunder, což je svým způsobem něco jako moderní mainstream letecký/tankový a námořní simulátor kde se dá navolit realistické ovládání, režim letu, apod. včetně pohledu jen z kokpitu na rozdíl od World of Planes, tedy pokud se nepletu.

Kluk mě to (WT) začal hrát spolu s World of Tanks: Modern Armor! na XSX, a když si chceš koupit blbou jednu heli (např. AH-1) nebo relativně moderní stíhačku (MiG-21/F-5 Tiger II) tak za ní bez sales vyplázneš nějakých 1000-1500 reálných CZK. A to je jedna helina nebo letadlo! Věřím, že hodně lidí, než by lítalo jak zběsilí aby nasbírali body tak rádo v WT/WoT utratí reálné peníze.
Hmm tak Jason opouští vývoj IL-2 Sturmovik: Great Battles, to není dobrá zpráva :( https://youtu.be/auT6NzzRXsY 

" No matter what Jason said in that YouTube video I will always believe that his leaving was not a decision made by him but was a corporate decision. Most likely due to the projects not meeting specific sales goals. "
Tak jsem neodolal a v zimních slevách zakoupil IL-2 Sturmovik Battle of Stalingrad a Moscow. Do hry by měly velmi brzy přijít historické dynamické (nebo alespoň polo-dynamické) kampaně a možnost hrát coop.