Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover

31.03.2011
52
6 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Po konzolovém dílu s názvem IL-2 Sturmovik: Birds of Prey a jeho konverzi na PC Wings of Prey přichází další díl série IL-2 Sturmovik, tentokráte s podtitulem Cliffs of Dover. Na konzolích tento díl nenajdeme, je opět jenom pro PC.

Podle názvu je jasné, že se tento díl zaměřuje na slavnou leteckou Bitvu o Británii. Bitvy se odehrávají na obrovském území, které se táhne od Londýna, pobřeží Velké Británie, přes Lamanšský průliv, až po Francii a Belgii. Mapy jsou vymodelované podle reálných předloh z roku 1940. Všechny cesty, města, domy a radarové stanice a další jsou tak na stejných místech jako v roce 1940. K dispozici je 25 detailně zpracovaných dobových letadel anglické, německé a italské výroby. Nemohou tak chybět stroje jako Spitfire, Messerschmitt Bf-109 a mnoho dalších. Chování všech letadel je extrémně realistické, jak je už od série IL-2 Sturmovik zvykem. Kompletního předělání se dočkal také model poškození, který je nyní ještě realističtější.

Multiplayer podporuje hru až pro 128 hráčů najednou.


Poslední diskuzní příspěvek

@Rapier (04.01.2018 16:01): no to ja vim ze ho stahli , tak sem hned nazhavil heureku dokud sou ty vanoce a funguji slevy :) , mohl byt i za 109 , ale meli tam jen platbu kartou coz ja nemam, tak sem musel dat 20 navic aby to slo pres netovy bankovnictvi :(

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.