Zas jsem si na Ledovku vzpomněl. Není už nyní po 9 letech nějaký spiritual successor, nebo podobná hra?
Marty McFly: odkaz zde http://freehry.doupe.zive.cz/recenze/air-escape/download

Nutno říct, že je to o něco slabší než Icy Tower a to hlavně kvůli dvěma věcem. Air Escape je rozdělený na levely, to znamená, že po mnoha hraních ty první levely opravdu nebaví a taky tam není to nejzábavnější na Icy Toweru a sice "Comba".

Ale zase jsou tam bonusy, bomby a balónky :-)
Díky, vypadá to zajímavě. Neměl bys link ?

To kolo v Prehistorikovi bylo docela těžké (a co si budeme povídat, ovládání tenkrát nebylo tak vypilované, jako dnes), graficky hezké (256 rules) a správně šílené.

Jinak ta "moje" hra asi nikoho nenapadne, že ? Ale kdyby něco, tak poznávací znamení je pád zezhora dolů a používání normálního pádu / pádu se závažím / pádu s padákem. Hra má konec, jde jen o to jak rychle se tam dostanete.
Marty McFly: Není to asi přesně, co myslíš, ale na podobném principu jako Icy Tower, jen směrem dolů, funguje další má oblíbená freewarovka Air Escape. A je to vlastně to samé, co jedno kolo v Prehistorikovi 2
Psyx: Jo to je ono. Aha, tak oni tam nejsou banánové slupky, ale kachničky :D Ale stejně to je super hra, divné že jí ještě nikdo nepřidal. Asi jí přidám :)
:-D Lepší ? Subjektivní pocit.

Já mám jinou otázku - před pár lety jsem hrál taky podobnou blbůstku, freewareovku, která měla podobný princip. Akorát tam hráč padal zezhora dolů, musel se vyhýbat ... už nevím čemu, ale určitě tam byly nějaký nebezpečí. Důležitá věc byla, že hráč mohl být buď normálně (padat normální rychlostí), nebo vzít padák/závaží, přičemž padal pomaleji/rychleji.

Nevíte ? Hra byla tuším ve 4 barvách, nebo nějak takhle málo. Byl to asi port nějaké staré osmibitovky.
Jo tak to vim co myslíš, to se jmenovalo Hudler nebo tak nějak. Sakra na přesnej název si asi nevzpomenu.
N-ne. Postavička byla opravdu jen stickfigure a vydávala takový srandovní zvuk, když zakopla na banánu.
Ve stejné době jako tohle byla ještě taková drsná (a lepší) skákačka s čárkovým panáčkem. Pamatuje si to někdo?