Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Hospital Tycoon

08.06.2007
61
16 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Chybí vám remake oblíbeného bláznivého simulátoru nemocnice Theme Hospital? Pokud ano, už nemusíte čekat, máte totiž možnost opět vlastnit nemocnici, opět se starat o její chod a opět léčit pacienty od jejich netradičních chorob nejrůznějšími metodami. Přichází Hospital Tycoon, další titul co obohacuje již známou sérii Tycoon.

Jako v každé jiné Tycoon strategii budete vrženi do řízení nějakého komplexu, v tomto případě nemocnice. Budete se muset starat o tržby, o její správný chod, o pracovitost zaměstnanců a hlavně o spokojenost pacientů, kteří k vám budou chodit s nejrůznějšími nemožnými chorobami. V tomto směru si bere Hospitel Tycoon jako velký vzor stařičký Theme Hospital svojí vtipností, bláznivostí a hlavně zábavnou hratelností. Do hry je také vložen nenásilnou formou příběh, který se zakládá na vztahu mezi doktorem Davem a sestřičkou Sousie.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 45
Delší dobu jsem si chtěla zahrát nějakou hru typu Hospital Tycoon. Teď jsem se k ní konečně dostala a čekala od ní hodně. A znáte to, když se na něco moc těšíte a nakonec jste zklamaní? Přesně to se mi stalo tady.

Nejdřív vše vypadalo dobře, rozšiřovala jsem si vybavení nemocnice, najímala nový personál, pacienti se jen hrnuli. Nicméně u toho to také skončilo. Vše bylo neustále dokola to samé. Takže stačila jedna strategie a úspěch byl zaručen. K tomu se tvůrci ve hře snažili o nějaký příběh. Ten byl ovšem trapný a spíše zdržoval průběh hry.

Líbilo by se mi, kdyby se dal personál ovládat na takové úrovni, abych mohla rozhodovat jakého pacienta ošetří. Takto stačilo jediné – nakoupit všechny stoje co byly třeba, zaměstnat všechny, které jsem potřebovala, a pak čekat, až přijde někdo s novou nemocí. Při tom čekání jsem všude sázela sedadla, květiny a obrazy, aby byli všichni spokojení a když jsem se velenudila, tak jsem vodila zaměstnance jako simíky po nemocnici a chtěla jsem po nich, aby si povídali mezi sebou.

Líbilo by se mi, kdyby hra umožnila stavbu nové nemocnice a abych mohla ovládat i pacienty, které bych vodila na správná místa. Každému pacientovi klesá zdraví, a když ho nestihnou doktoři ošetřit, tak umře, ale kdyby se dali ovládat doktoři i pacienti, mohl být ten čas i mnohem kratší, aby mě to nutillo opravdu rychle makat. Možná, že jsem jen sáhla po špatném Hospitalu, třeba někdy v budoucnu zkusím jiný.

Pro: nemocniční prostředí, zajímavé nemoci

Proti: Nuda

+26