Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Holy Potatoes! A Weapon Shop?!

13.07.2015
02.08.2017
12.07.2018
kompatibilní
58
6 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Holy Potatoes! A Weapon Shop?! se dá popsat jako jednoduchá klikací obchodní strategie. Do svých manažerských pracek dostáváte malý zapadlý obchůdek se zbraněmi, který vám přenechal váš děda. Podaří se vám zbavit dluhů či dokonce expandovat svůj byznys na další planety?

V izometrické dílně o jedné obrazovce vyrábíte rozličné zbraně s cílem zavděčit se nárokům statečných hrdinů v okolí. Ovládáte hned několik zaměstnanců, kterým kromě zdokonalování produktu můžete úkolem zadat průzkum okolních planet kvůli materiálům, výzkum nových technologií a nebo je vysílat na obchodní cesty. Zaměstnanci mají i své atributy a zaměření. Také není na škodu jim občas dopřát oddech v podobě dovolené. Hra má humorný nádech, zaměřený převážně na popkulturní odkazy.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 65
Víte co dělá Agent 46 v důchodu? Nebo kde si Kratatoes nechává dělat své bájné meče na řetězech? Kde si vydělává Laura Craft na své dobrodružné výpravy? Kde by mohl konečně Gordon TrappedMan dostat vytoužený HL-3?
A kde se všichni tito hrdinové a mnoho dalších schází?

Máte čas na přemýšlení.......

Odpovědí je Holy Potatoes! A Weapon Shop?! PS: Agent 46 je majitelem ale to jste věděli, že jo?


Říká se, že za velkým businessem je první řadě nápad. Jak točit penízky tedy $trach. A co takovýhle nápad? Vyrábět zbraně na míru pro hrdiny!!! Co by hrdinové bez svých zbraní dělali? Těžko by se
Claude Strife vydal na Poslední Fantazii bez svého velkého meče. Ještě těžší by to měla POTaDOS aby prošla testem bez své Fázové zbrani..
V každém businesse je konkurence, proto je potřeba najmout dobré pracovníky a začít od piky. Hezky od malých hrdinů až po elitu. Zaměřit se na sílu, rychlost, přesnost či magii zbraně, tak aby co nejlépe vyhovovala hrdinovi. Pak je potřeba mít dostatek materiálu, jak na výrobu, tak i vývoj nových zbraní. Dobře se starat o zaměstnance, zvelebovat prostředí, zaplatit dovolenou a tak. Přece jen oni nám vydělávají $trach.
Myslím, že Free rady už jsem vyplýtval další už jsou jen placené. Tohle je Business!!! Ne dětské hřiště (hmm nedaly by se i na dětském hřišti prodávat zbraně?, popřemýšlím o tom).

Verdikt: První Milion jsem vydělal ve třetím levelu a pak už to šlo úplně lehce. Slovy klasika Peníze dělají peníze sakra já zapomněl $trach děla další $trach! 65%

Pro: Humor, Známe postavy.

Proti: Herně velmi lehké a přitom dlouhé.

+18