Chuck: Hru můžeš ukládat stylem, že když tě zabijou v misi, tak si můžeš načíst poslední uloženou pozici, ale jakmile třeba vypneš PC nebo jenom tu aktuální misi, tak se savy smáznou a musíš hrát od znovu. Ale v tom tu není problém, jakmile si nějakou trasu vyčíhneš, tak projít ji podruhé už je brnkačka ;)
Jak je to tady s ukládáním? Wolverine sice píše, že se dá v průběhu mise ukládat kdykoliv (pouze se hra nesmí v průběhu mise vypnout), ale v demu mě to po neúspěchu hodí na začátek mise, což pevně doufám, že v plné hře není.
KRoman47: Ta jednička je dost ošemetná a funguje si jak se jí zachce. Mě to mnohdy házelo chyby při startu a s jinou verzí to jelo krásně.
Já to mám stejně, ani nevím, že je nějaká Kolekce klasiky 1-4. Ale ono to je fuk, v čem to u nás koupíš, všechno je haluz. Snad jen Top Seller nevypadá jak laciná kopie...
;o) Já schválně koupil trilogii (myslím) a Blood Money zvlášť, aspoň jeden díl Hitmana jsem chtěl mít v pěkný krabičce a ne tom odporným hnusu Kolekce klasiky od Cenegy. =))

EDIT: Ale jedničku jsem v XP na starým notesu nerozběhal, zkoušel jsem všechny rady na netu, ale pořád běžel strašně zrychleně, zkusím ještě někdy ve Win 7, jak na tom bude.
Tak jsem si udělal radost a koupil si ze surtepu za pakatel kompletního hitmana. Tak trochu jsem zapomněl, že mám doma už jedničku a trojku, ale nevadí. Stálo mě to asi 150 za všechny 4 hry, dobrej Kauf...
Buď se jedná o joke, nebo je zničena další perfektní franchise. Jakoby jí ten ubohý film nestačil.
Splinter Cell je predevsim uplne odlisna hra, takze i kdyby zustala serie verna svemu, stejne by Hitman nemel ve svem spceifickem zanru poradnou konkurenci. Maximalne tak treti Death to Spies, ale kulisy druhe svetove nejsou pro kazdeho.
marwel: no tak Splinter Cell uz neni "stealth" takze konkurence by nebyla, jenze aby prave v ramci toho blbeho trendu zjednodusuvani nesla smerem SP, to by byla zrovna pro Hitmana docela katastrofa :( uplne sem si vzpomel na konec 2heho dilu....o tom to proste nikdy nebylo a zpracovat to kvalitne beztak neumeli, tak snad se nenechaji strhnout tou hloupou komercni vlnou...
Hitman jim zatim vzdycky vysel, takze doufejme. Na to maji proste osvedceny recept a jelikoz neexistuje zadna poradna konkurence, nemusi riskovat a staci proste jen lehce upravit jiz fungujici system. Nejdulezitejsi jsou napady a tech musi mit v IO uz peknou radku za ty ctyri roky od vydani BM.
tak se nam Hitman 5 uz kuti :), tak si snad IO napravi nynejsi posramocenou povest...
Nj už to tak bude, ale jsou i výjmky například takový orange box považuju za skutečně dobrou koupi, kde se to určitě vyplatí za to dát peníze i když někdo bere steam spíš jako mínus ... to třeba takové AC2 bych si originálku nevzal ani zadarmo.
Jop, žijeme ve srandovní době, kdy je mnohem lehčí sehnat si z netu libovolnou hudbu, film nebo hru mnohem pohodlněji, rychleji a bez problémů v té nejlepší kvalitě. Schválně jak dlouho bude trvat, než se situace napraví a jestli bude potřeba nějaký obrovský skandál, podobně jako tenkrát prohibice alkoholu v USA...
Opravdu vtipný, takže jsem nakonec stáhl retail verzi z netu a fachčí... Jak je vidět, hry se opravdu nevyplácí kupovat :)
Nate: Ačkoliv mám originálku, vždycky jsem hru crackoval, pro větší pohodlnost. S crackem i bez něj hra pořád padá.
Zkus schválně aplikovat crack... Sice jen střílím od boku, ale stejný problém jsem tímhle způsobem kdysi řešil a mám tušení, že to byl právě nějaký Hitman.
Mám dost velkej problém. Hraje někdo Hitmana BM na Windows 7 (32b verze)? A teď myslím původní krabicovku (žádné Steam předělávky). Protože bych si znovu rád Hitmana zahrál, ale po nainstalování a opatchování mi hra při spouštění padá a není možné ji nějak rozjet (režimy kompatibility nepomáhají).

Jestli s tím měl někdo problém a vyřešil ho, tak mi prosím napište, jak na to...
j.calling.2bad: No vidíš zřejmně si během psaní recenze uvědomil, že je to nejlepší díl :D
Wolverine - v úvodu píšeš, že si myslíš, že je to nejlepší díl. Na konci, že se jedná o rozhodně nejlepší díl. V tak krátkým komentu by takový pletky bejt nemusely. a "biď" by chtělo zarámovat!
Doporučuji zajít na Prince - dějově se hrou si myslím příliš nesouvisí, ale film je to docela podařený. Jen prostě nechápu, proč se princezna nejmenuje Farah, ale jinak atmosférou je to dost povedené včetně hrátek s časem a detaily.
Hitmana jsem viděl snad ten první týden, co to začali dávat v kině (když se nad tim zamyslim, tak už je to vlastně docela dávno) a pamatuju si, jak jsme s kámošem odcházeli docela zklamaní. S tou hrou to opravdu nemělo skoro nic společnýho.
Přesně tak. Hlavně by to ale musel napsat někdo kdo všechny 4 hry dohrál na hodnocení Silent Assassin.A režisér pro jistotu taky.Aby z toho zase neudělali hovadskou střílečku.
Prostě takovej potenciál, ale bohužel nejlepší stealth kill scény co se hitman tématu týče jsou stále v 16 let starém Leonovi..(geniálním filmu btw).
Ohledně filmů: Hitman měl neuvěřitelnej potenciál, kterej zůstal na půl cesty, jediné zajímavé na tom celém bylo finále, které se hrou nemá nic společného, ale bylo efektivní. Osobně bych vyhodil Olyphanta a obsadil třeba Davida Batesona, dabér, kterej dabuje 47 a je mu strašně podobnej. Pozval Jespera Kyda jako zvukaře a IOI jako konzultanty a ještě nějaký fanoušky. Potom by to mohlo být konečně fajn ;-)
Max Payne byl taky otresny...a tak se to melo menovat May Pay kdyz s hrou to nesouvisi, to fakt muluju, ze si vemou predlohu a jedine co z ni pouziji je nazev...Hitman to same to byl akcnak , zadny stealth, fakt zeslonene blafy...
Max Payne byl skvělej film. A to, že hra je úplně o něčem jinym, si strčte víte kam. Hitman byla nuda, pravda.
marwel: to bys byl stastny clovek :D ale je divne ze v dobe premiery to frcelo vsemi kanaly dh, zes to nepostrehl, i videohernimi :)
Ten film byl zločin proti lidskosti, za to co z tak nehoráznýho potenciálu udělali by zasloužili vykastrovat, na férovku.Takže dvojku komplet ignore, preventivně.
tak a chysta se dalsi film(pokracovani) ooo boze to to nesprasili dostatecne? ne asi to este de...super tak to zase pospinte...este bych natocil Max Payne 2
Tak to potom jo. Mě teda už ta první real mise v džungli bavila nehorázně.
Paul: prvni misi beru jako prvni missi v te dzungli, ten tutorial v rozborenem zabavnim parku ci co nepocitam...2jka me hodne bavila, 3jku sem vzdal nekde ke konci nvm mno....ale ctu ze je to perfektni co se pribehu tyce...
Fg ty jsi prostě divnej : ).První mise je tutoriál, sakra. S druhou misí začíná ten geniální sandbox koncept. A souhlas s marwelem, BM je nejlepší díl a ukázka božího designu.
Podle me to neni po dvojce nejlepsi dil, ale JE to nejlepsi dil.:) Dvojku jsem take dodatecne dohral (zitra napisu komentar) a i kdyz jsem se stale porad skvele bavil, tak vychytana jako Blood Money proste neni.:)
Spíš ti to není schopno nabídnout to, co od toho požaduješ. Jinak je ale pravda, že první mise je lineární a od těch ostatních poměrně dosti se odlišující.
tak sem se tak pred 2mi mesici k tomu dostal, ale ani pri prvni misi me to nejak nechytlo, nvm, ale dohrat bych to chtel, kdyz je to po 2jce nej dil....je to jen blbe kolo nebo ciste muj pocit?
1) Tomb Raiderů už vyšly dva díly od vydání BM

2) Tomb Raidery dělají Crystal Dynamix a ti nemají absolutně nic společného s IO Interactive, tvůrci Hitmana.Spadají sice oba pod Eidos (dnes už Square-Enix), ale jinak to jsou úplně jiná studia nacházející se v jiných zemích.
Někde jsem četl, už je to delší dobu, že hodlají plně začít dělat na novým Hitmanovi po vydání Tomb Raidera.
Jo, už v roce 2006 na E3 scénárista série v jednom rozhovoru řekl, že už píše další dva díly.

...jenže uplynuly skoro 4 roky a kde nic tu nic, ani oficiálně oznámený/odhalený to není.Zato Kane s Lynchem už maj z druhýho dílu i videa.Chjo.
Miner: Věř tomu, že se s nim ještě setkáme. Hitman 5 už je na cestě a celý svět ho už netrpělivě očekává.
"Nezdá se nám ale příliš pravděpodobné, že by Eidos sebral sérii jejím zakladatelům. Spíše to vypadá, že si pouze odskočili ke kolegům nahrát motion-capture do jejich lépe vybaveného studia."

Rocksteady jsou sice supr, ale Hitman patří JEN IO...kdokoliv jinej by to posral.Pětku každopádně koupím instadayofrelease.