Tak ja bych reagoval klasickou hysterickou hlaskou, at jdou Rocksteady do prdele :)
Tolister: Nejlepší je samozřejmě poslední verze, tj s patchem 1.2. Mám ale dojem, že tam nefungují starý savy (nejsem si ale jistej) a s češtinou nevím. Když jsem to instaloval naposled, prve jsem to patchnul a hodil tam češtinu, pak až hrál...
Stále se nemůžu dostat dál. Sem v misi jak tam sněží. A když zmáčknu třeba G tak se to vypne. Už sem to dlouho nehrál, ale uvažuju, že se k tomu možná vrátím. Nepotřebuje to patch? A nepřemaže mi to nějak češtinu?
Už to bylo komplet vyvráceno, jak souvislost s filmem, tak vydání koncem 2010...

"Setting the record straight once more - Hitman 5 has NOT been announced for a 2010 release. IOI doesn't put out release dates through announcements of movies, I can assure you. You should not take these things at face value as Fox knows about the film and only about the film."

"Well, its true that a writer has been hired to do the script for a new Hitman movie. I have no idea where the release date for a new game is coming from - likely from the mind of the IESB writer or someone at Fox. I can't talk about Hitman 5 as you know and that obviously goes for release dates as well." - NICK, IOI

Jinak film byl skutečně nepředstavitelná sračka, takže budu dvojku v klidu ignorovat...ledaže by po vydání měl dobré recenze, pak bych mu šanci dal.Ale pochybuju.
"Příští díl hry Hitman na Vánoce 2010 a má sdílet prvky s pokračováním filmu od 20th Century Fox, takže zastihnete Agenta 47 ve špatném stavu a musíte se s ním vrátit na vrchol po psychologické i fyzické stránce."

Sem zvedav, ale ten film at radej nepripominaj!!!:X
Na letošní E3 určitě ostrouhá, ale příští rok by tam měl být (až vyjdou Mini Ninjas a Kane s Lynchem 2 budou čerstvě vydaní nebo budou mít ke gold už jen pár týdnů/měsíců).
Proč mám takovej nepříjemnej dojem, že z něj nic na E3 neukážou?

Přitom už tu měl, podle tradice (2000,2002,2004,2006) rok bejt, sakra.
Co je vám zatraceně do zájmů někoho jiného, potřebujete si snad dokázat, že jste zdravě normální lidišky? Mohu vás ujistit, že 99% vašich činností by pro mne bylo také zcela bezpředmětných.
Já se taky nikomu nesvěřuju, a přece mám širokou paletu volnočasových činností :).
Pivo: Rozhodně to neber ve zlým, ale opravdu si myslím, že reální kamarádi ti pomůžou víc než tuny textur a polygonů. A věř, že vím, o čem mluvím :)
Já taky chodím někdy ven, ale pokud je nějaká akce. A piva jsem taky hodně pil, ale teď prostě hraju, až to všechno dohraju, tak pak asi jdu dělat něco jiného. A přikláním se k tomu, že je to lepší jak drogy :-)
To je ale taky milionkrát ohranej argument... samozřejmě je to lepší, ale ještě lepší je vyjít ven a něco udělat s životem a ne hnít doma..
Pooky: Já souhlasím. Když jsem měl blbý období, tak ano, hrál jsem, ale priorita byli moji kámoši, se kterýma jsem trávil nejvíc času. TI mě podrželi a ne hromada dohraných her. Vždycky je někdo, kdo je s tebou...
Pivo: "EDIT: Žiju hraním. Je žití plýtvání časem?"

No v tom případě, by sis měl položit otázku "Je hraní plýtvání časem?" =)
Dobrá, taky ztvrdnu na pár hodin u pc, ale vždyť je tolik jiných věcí, co se dá dělat (například věčně být ve dvou bazénech na zahradě nebo lítat venku a kravit =D a je toho spousta) Hraní má jen zpestřit nudný chvíle a ano "STARÝ ZKUŠENÝ FILOZOF" promluvil =D
Vždyť i díky tvýmu Nicku/přezdívce to vypadá, že žiješ něčím jiným =D

Jen do mě, strašně rád se kamkoli vmisuju svými tichímy poznámkami...

A k těm dohraným hrám: Já osobně jsem rád, že za půl roku dohraju tak 2-3 hry :-)
Bursoft: To souhlasím, ale právě už projíždím asi více střílečky. Jinak souhlas, hitman je o tomhle

Aimlezz: Jenom 20 her. Ale jako plýtvání času to neberu. Každý má jiné zájmy a mě něco trochu naštvalo, takže hraju hry a nechci slyšet o ničem jiném, protože už mě nic moc nebaví kromě hraní. Vždycky jsem byl vášnivý hráč, ale teď se to projevilo naplno :-)

EDIT: Žiju hraním. Je žití plýtvání časem?
Dohrát 50 her za měsíc nejen že nemá nic do sebe, ale hlavně je to plýtvání časem...
Pivo: Mě je jasný, že dohraješ 50 her za měsíc, když je hraješ takový stylem a ani se nad něma nezastavíš... To nemá smysl, to už je jak rutina. Hitman je o tom, že vymýšlíš, jak zabít cíl, jseš na volné mapě a máš X možností. Hitmana je dobrý dohrát víckrát, různýma způsobama (a jde to, ne že ne).

Rambo styl je na nic u takové hry. O to víc si vážíš těch přestřelek, co jsou do hry nenásilně vložený..
Jo, tak to jo, ale to neberu jako konec, jenom předčasné ukončení hry.
Jo druhej konec je,že nic při smuteční oslavě mačkat nebudeš a zabjiák se 47 na hlavě umře =) To je druhej konec =D
Hmm : A to je případ hodně hráčů, jak si pak stěžují u her, že chtějí rozmanitější hratelnost (byť tam je), když všechno chtějí mít hodně, hru si neužíjí a hrají rambo stylem. Vzorový příklad je třeba Crysis
Samozřejmě že poslední mise je vyjímka, je to taková třešnička na zabíjačkovym dortu.Tak to bylo i v předchozích dílech - poslední mise 47=rambo, všechny ostatní potichu.
Já sem to na Pro dal ;). Ale je to pravda, nehrát Hitmana jako stealth akci není moc ono... resp. jedinou misi, kterou jsem nedal jakž takž stealth byla ta na tom velkým parníku na Missisippi nebo kde, tam sem postřílel všechny :).
Jseš hrozná lama : ).Právě to vymejšlení a pak provedení bezchybnýho plánu je nejlepší část hry.Nářezovej design tomu solidně pomáhá.Btw jak jsi to dojel? Dej to do spoileru.
Hitman hranej na jinou než PRO obtížnost není Hitman.
aaa fuj spoil...doufam ze na to zapomenu ted sem si BM objednal za 250
Je pravda, že je pořád kam rozvíjet příběh, například by mě zajímalo co měl znamenat ten konec BM nebo co se nakonec stalo s Dianou a zbytkem ICA.
Tak jakože čtverka má otevřenej konec, takže se spíš počítá s tím, že budou další díly... no jsem zvědavej, Hitman je moje srdcovka, ale taky se tak trochu bojím, aby z toho nebyla nějaká na rychlo splácaná kaše.
Nikdy nikdo z vývojářů neprohlašoval, že se příběh uzavře. Naopak, už je to tak půl roku zpátky, co Eidos oficiálně oznámil, že pracuje na novém Tomb Raiderovi a Hitmanovi. Ale zatímco Underworld už bude venku, o H5 se ještě nic neví.
Jo a někdy před rokem na nějaký výstavě (e3 nebo tak něco) jeden z hlavních vývojářů Hitmana (myslím že story designer) při předvádění Kane a Lynch řekl, že už promýšlí několik dalších dílů Hitmana dopředu..

O kvalitu bych se nebál, minimálně dokud na tom budou dělat IO ve své stávající podobě.
Cože?! Hitman 5? No, to by mi udělalo radost, ale nemluvil náhodou někdo o tom, že čtyřkou se příběh definitivně uzavře? Je to sice blbý přirovnání, ale nechci aby Hitman dopadl jako NFS :D.
Bursoft: Pátý díl je v přípravě, ale ještě se nedočkal oficiálního oznámení. To se imho uskuteční až opadne euforie z nového Tomb Raideru (listopad), takže bych počítal spíš oznámení v příštím roce.
Jakože má to takový nenásilný vložení akčních sekvencí, což je určitě dobře, ale zase nějak velkolepě ten konec pojatej není...

btw: Ví se něco už o Hitmanovi 5? Krom toho, že teda možná bude...
A stejně má tahle hra geniální závěr...styl z toho přímo čiší.
Jo a ani mi to nepřišlo těžký... musíš vstát a běžet do zadu schovat se za nějaký sedadlo nebo něco takovýho a od tam je postřílet.. oni ti tam naběhají sami...
Podařilo se někomu z vás někdy udělat tu uplně poslední "misi" Requiem? Já vždycky stihnu povraždit asi 5 bodyguardů a ten hlouček co stojí vzadu mě vždycky dostane...
Tolister: Proč ti to nešlo dál po šestý misi? Padalo to nebo co?Měl jsi tam patch? Geniální hra jako BM si zaslouží dohrát, zvlášť když se ti líbila.