Zrovna jsem na YT viděl skeč s dítětem a všiml si, že tam dabuje i Joel Haver. Im sold.
@M.a.t.t. (26.12.2022 13:59): recenze jsem ani nečetl, ale ty bossové mě tu fakt překvapili, většinou jsou boss fighty ve hrách moje velmi neoblíbená část, ale tady to bylo naopak (i když u Bro-Trona jsem si taky párkrát ragenul, než jsem objevil způsob - fakt je potřeba nezapomínat na speciální útoky těch gatlianů). A celkově mě tahle hra příjemně překvapila, hype a očekávání na nule, a přitom je to supr.

@bukrrCZ (17.12.2022 16:03): to kino mě dostalo, jsem si říkal sakra ten hlas je mi nějakej povědomej....no jasně, RLM! Prostě celej film s krásným festivalovým názvem "Démonické Větry" a komentářem Mikea a spol.
@Paul (komentář): " obecně souboje s bossy jsou tu skvělé, každý má svoje unikum a nabízí slušnou výzvu. "

Musím iba súhlasiť a je až paradoxné, že recenzenti (aj u nás) sa predháňajú v tvrdeniach, ako sú bossfighty šablónovité a bez nápadu :)
@Paul (16.12.2022 23:29):  Quantum Break je jedna z těch co mám :) Metro mi nesedí hratelnostně. Ale i tak díky za nabídku :)

Jinak High on Life vypadá dobře šíleně, škoda že není na PS. Mé PC by to už nedalo (možná by nedalo ani to Metro Exodus :D).