Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

@Falco (10.11.2021 15:34): Záleží. Pokud chceš být opravdu k něčemu, je to nutnost. Odvíjí se to od toho, na jaké funkci jsi. Vůdce družstva musí prostě komunikovat se svými lidmi v družstvu a ještě v odděleném voice chatu s velitelem a dalšími vůdci družstev.

Jde hrát i bez komunikace, dej se do nějakého družstva jako medik a poslouchej svého vůdce družstva a leč třeba ostatní, buď nápomocný. Hry ale vyhrává dobrý velitel a komunikace mezi vůdci družstev, jejich vojáky a velitelem.
Pokud je například velitel nějaký idiot a shazuje zásoby k sobě do týla, je to ztracené, nelze vyhrát. Pokud ví od velitelů družstev kde co je a řekne jim, co má v plánu, může hra nabrat šílený spád a vyhrát se za 15 minut.

Naprosto klíčová je komunikace pokud se budete snažit hrát dělostřelectvo. Vůdce vašeho družstva bude dostávat značky kam má směřovat palbu a vám u děl stanoví azimuty a vzdálenosti přepočítá (je na to tabulka na netu) na stupně. Pak je to naprosto dokonalé.
Jak moc se u hry vyžaduje a využívá verbální komunikace? Když narazím na anglicky mluvící spoluhráče, tak se asi nedomluvím, jde se bez toho obejít?
@Deimos (12.10.2021 22:36): Není to okamžitě přístupné, člověk musí trochu vědět, co se děje. Kouknul bych se na nějaká videa nejprve.

Jinak je to asi nejlepší současná WW2 střílečka.
Já to hrál taky včera prvně. Asi půl hodiny jsem tam chodil a nic se nestalo :/ tak nevím.
ahoj, hraje někdo momentálně ? V partě jsme momentálně tři. Já to hrál včera prvně.
Docela se divím, že tady není více hodnocení a komentářů. V současné době je to nejlepší semirealistická druhoválečná MP akce. Plné servery, pravidelné updaty a neskutečná atmosféra. Solidní komunita a velmi příjemná křivka učení, která odradí ty hráče, co prostě na to nemají trpělivost a udrží naopak ty, kteří si potrpí na týmovou hru a trochu pomalejší postup.