@Walome (31.08.2016 09:58): Rychleji asi ne, ale pokud byl na stole Nozdormu, tak máte na tah jen 15 sekund.

Jinak tihle blbečci jsou bohužel součást HS (to jejich neustálý smapování hlášek hned Squelchuju), ale často se mi stalo, že jen blafuje a doufá, že sám vzdám.
@Kvasa (31.08.2016 09:15): Hehe, něco podobnýho jsem zažil během posledních pár dnů. Zkusil jsem balík, se kterým se Rdu dostal na legend. První hry naprostá pohoda, z ranku 14 jsem se dostal na 8 během chvíle a stav vyhry:prohry jsem měl nějakých 21:7, další den jsem snad kromě jedné výhry prohrál asi 10 her v řadě a momentálně mám stav odhadem 42:37 (nebo tak nějak) a z ranku 8 na 6 jsem postupoval asi 3 hodiny. Zkusím to dneska na ten pátý dotáhnout, ale pochybuju, že mi to vyjde.
@Kvasa (31.08.2016 09:15): jo to jsem si říkal že ten čas to chce zkrátit. Jednu dobu mi přišlo že utíká rychleji, nebo se mi to zdálo?

A jo, tahle taktika vyčkávačů je docela častá, na druhou stranu to jsou třeba lidi kteří hrajou a zároveň dělají něco jiného. Taky se mi to stalo :(
Takže klasický scénář. Nový balík, drtivé výhry tři dny v kuse, udělaných 10 ranků, všechno v pohodě. No a teď s tím samým balíkem, 4 dny bez výhry, soupeři naprostí čuráčci, kdy nechávají doběhnout čas, desetkrát za sebou zmáčkne pičus Amazing! a pak mě ještě vykostí nehorázným způsobem.
Nějaký kamarád na hru a na dívání. Udělal jsem nový balík(rozuměj obšlehl jsem) a docela mě to zas baví.
@Tulareanus (19.06.2016 22:52): oukej. Mimochodem už jsem i narazil na člověka se stejným balíčkem, to je hodně velká zábava :)

Blbý je, že deck založený na Cthunovi s ním dost počítá, ale mně by vyhovovaly rychlejší hry. Se ještě mrknu po nějakém rychlo decku.
@Fatality (13.06.2016 17:49): Ale no, už sa nerozčuluj. :) Minimálne sa hrá viacero balíkov. :)

Inak mňa to teraz vôbec nebaví hrávať, nie pre aggro alebo konkrétne balíky alebo pre čas, len jednoducho ma nejak veľmi rýchlo prešla teraz chuť, strašne sa mi to obohralo.

Bol by som radšej, keby som mal viac času zas na magic: the gathering (irl samozrejme), ale to som bol vôbec rád, keď som v sobotu mal čas ísť po vyše 3 týždňov na sealed novej sady eternal masters.
Kdo to říkal před Old Gods, že aggro zmizí? Někdo tu takové hlouposti plácal. Z 10 lidí na ladderu potkám 6 face Shamanů, 2 semi-midrange Hunterů, 1 Zoolocka a 1 Pirate Warriora. Ta hra je teď takový bullshit, že opět nemá smysl o cokoliv se snažit.
@Fatality (31.05.2016 19:21): Hoci mám rád control, midrange aj aggro, stále si myslím, že aj v tom aggre ten skill zaváži. Či už napr. správnym baitovaním a line of play a hlavne vedieť kedy nemá ísť hráč bytosťami do hlavy.
Mám dva kódy na 5 karet, které byly přibaleny ve WOW Battlechestu a daťáku WoD. Nechce někdo? Já to asi hrát nebudu :)
Tak Priest složenej s chargerů docela funguje, ale žádnej zázrak to není. Pff, pořád se mi nedaří nějak sestavit jakýkoli funkční balík :´( a ten cthun se mi fakty nelíbí. Ty karty, které ho podporují jsou dost silné. K cthunu samotnému se často ani nedostanem a sejmu je dřív (nebo ho přežiju), ale během toho je to docela nepříjemný...
@Walome (05.05.2016 08:46): Zlaté karty se momentálně neukazují, kdy klikneš na to crafting zobrazení (bug), ale pokud si je normálně najdeš ve sbírce a klikneš na ně pravým, tak disenchantnout jdou.
Basic ale ne a to ani zlaté (což zamrzí, neboť mne design zlatých karet vyloženě odpuzuje).
@Walome (05.05.2016 09:07): Můj spolubydlící je taky podobný typ. Jednou šel od PC pryč, tak jsem mu discraftnul karty, které nikdy nehrál a udělal jsem mu svého Priesta, se kterým jsem se dostal tenkrát do legendu. Nejdřív byl pěkně nasraný, pojmenoval si ho Priest 2K (na kolik ho vyšel dust z discraftnutých karet :-D a ještě pyskoval, že je to určitě ještě víc :), ale pak s ním dal asi rank 3 a hrál ho ještě hodně dlouho po tom a dokonce se mu i ten balíček líbil, jak byl vyvážený a férový. Prostě je třeba se toho nebát. Jsou to jen imaginární kartičky :)

Já už jsem discraftnul všechny non-Standard karty včetně Dr. Booma a dalších legendary karet. Nemilosrdně.

@Memphis (05.05.2016 09:00): Velice pěkný článek.
@Fatality (05.05.2016 08:57): "nebýt autista a nemít lítost nad dvěma legendary kartami v Rogue a Shamanovi, které jsem nikdy nehrál, ale co když možná někdy" :D jo to na mě bohužel sedí...

Aha, já tam právě chtěl naskládat všechny a po pár kartách mě to přestalo bavit. Ok no, zkusím to znovu. Bohužel se mi teď vůbec nedaří vyhrávat, takže chuť na nějaké zkoušení je zatím udupána neúspěchem. Chtělo by to nějaké motivační meme "never give up" nebo tak.
@Walome (05.05.2016 08:46): Však tam nemusíš dávat všechny karty, co máš, to nedělá nikdo :-D Tam se dávají jen určité karty, které v tom balíčku prostě chceš hrát, aby ti to vyfiltrovalo nějaké fun balíčky a pak se orientuj jen podle plusů těch balíčků. Karty, které nemáš, něčím nahradíš (většinou v diskuzi pod tím tvůrce nabízí alternativy) anebo si ty chybějící karty vycraftíš.

Ze všech karet dust udělat nejde - nejde dělat z basic karet (to jsou karty, které si odemykáš levelováním postav. Taky nejdou discraftovat rewardy (třeba zlatý Gelbin - ten se dostává za to, že poprvé ve hře utratíš real cash, zlatý Elite Tauren Chieftain - ten byl za to, že sis myslím koupil ticket na Blizzcon 2015, atd.). Zbytek jde. Podle mě je dobrá strategie zezačátku si určit 2 - 3 charaktery, za které chceš hrát nejčastěji a zbytek karet od jiných charů discraftnout a za ten dust craftnout dobré karty pro ty zvolené. Postupně se bude tvoje album zaplňovat. Prostě nebýt autista a nemít lítost nad dvěma legendary kartami v Rogue a Shamanovi, které jsem nikdy nehrál, ale co když možná někdy?, když si za ně můžeš craftnout 8 rare karet pro svého piplaného Mage.
@Karasman (05.05.2016 08:15): jo skoro jsem to hned vypnul, ale to by byla škoda :D

Jinak zjistil jsem, že zkoumání balíčku na netu není pro mě. Fatality měl se mnou trpělivost a popsal mi ve zprávách kde co najdu, ale já nenašel ten správný klíč k určení toho, který balík je dobrý a hlavně trvá děsně dlouho než si tam naklikám ty karty, co vlastním, aby mi to našlo určitý balíčky.

Tak jsem si včera sestavil (s warriorem) vlastní - jen taunty a chargery. Což si myslím že v zásadě není úplně blbý nápad, ale budu to muset doladit. a) je třeba silnějších chargerů, který ale stojej dost many a b) je třeba přece jen nějaký to kouzlíčko na zničení nepřátelských minionů. Každopádně jsem nevyhrál ani jednou :D ale potenciál tam snad je.

No a dotaz - jde udělat dust ze všech karet? Protože nějaký obyč mám třeba 4x (2x normoš 2x zlatou) a když dám crafting, tak se mi tam neukážou.

@Tulareanus (04.05.2016 23:47): Eh? Jakože v papírových magicích?