Oponenti mi zvyčajne (aspoň včera posledné tri hry) ani neuberú a umierajú tak do 8 kola, keď mám manu, aby som hodil dva firebally naraz. :D Jednu hru, čo som prehral, som prehral na to, že nedošiel ani jeden fireball alebo flaming torch. :D

btw: aj ten ethereal conjurer je vtipný, zvyčajne mi vyrobí ďalší fireball, forgotten torch alebo flamestrike. :D
Včera jsem si připadal jak typickej závislák na bedně - hrál jsem asi 4 hodiny v kuse stylem "tak ještě jednu hru, teď určitě vyhraju". Vyhrál jsem 6 zápasů za sebou, řeknu si "tak ještě jednu". Prohraju jich pět. Pak zase jeden vyhraju. A tak furt pořád dokola :)

Co mi ale nedá spát, jsou legendární karty protihráčů. Některé jsou neskutečné, viz ta, která po každém kouzlu dá fireball nebo ten ďáblík 12/12, to je haluz. Já mám jedinou legendární, což je takovej ten 5/5, co zlevňuje karty na ruce.
@Karasman (27.11.2015 12:17): Mám to úplně stejně, taky jsem raději, když tam je nějaký předpřipravený deck... a to mám jinak deck-building docela rád, jen na ten pár-denní brawl se mi to nechce řešit. I ten současný klidně mohl být se základními balíky. :)
Já jak kdy v Areně, ale většinou těch 6 dám, výjimečně 3-4. Doporučuju obzvlášť začátečníkům používat HearthArenu (stačí se zaregistrovat), mně pomohla hodně v začátcích, co si vybrat a tak. Ukazuje to synergii, early drop, big drop, ping, spelly, dragony atd., hodně užitečná featurka.
@Fatality (27.11.2015 12:29): Druhý případ jsem v životě neviděl, kromě pražáků :D

Jinak na Arenu taky nejsem moc dobrej, většinou 3-4 vítězství, občas se zadaří třeba na 6-7, ale to je vzácný. Jednou v životě se mi povedlo 10.
@Karasman (27.11.2015 12:17):

význam

(nářečně) (místně, na ostravsku a ve Slezsku) neboť
Nešel jsem tam, bo pršelo. – důvodový vztah

(nářečně, v obecném jazyce) nebo
Viděl jsem tři bo čtyři dívky, jak utíkají od stavení ke stavení a píšou křídou značky na zárubně. – slučovací vztah
@Walome (27.11.2015 11:46): Občas to taky tak mám, moc mě nebaví brawly, kde si stavím vlastní deck, ale jak je to předdefinované a nemusím se s tím crcat, tak jich pár odehraju. Třeba ten brawl s Unstable portálama mě bavil hodně.

Jo a BO není zkratka od NEBO, ale od PROTOŽE, ty pražáku jeden... :D :D :D
@Karasman (27.11.2015 10:37): Já myslel, že od toho taky slouží ten casual mod bo jak se to menuje. Jo, někdy to zábava je, baví mě to víc než areny, který mi prostě nejdou páč jsem level. Ale jak říkám, vždy u brawlu vyhraju první hru a pak už končím.
@Walome (27.11.2015 09:48): Tak za první výhru máš odměnu, ale jak psal Heller, jdou na brawlu plnit daily questy a nemusíš riskovat, že sestoupíš moc na ladderu nebo to bude dlouho trvat, protože narážíš už na težký oponenty. A hlavně je ten brawl fakt zábava.
Aktuální Brawl je moc superní ... mě štěstí přálo a splnil jsem si tam dailynu, že mám vyhrát 5 her za warriora .. složil jsem si brawl deck a dal jsem 5 výher po sobě :) spokojen
@Tulareanus (27.11.2015 00:34): Na "Dej si 10 mana crystalů a discardni ruku" jsem několikrát vyhrál v minulém brawlu, tam to pasovalo skvěle - je super, že si člověk zahraje karty, které by jinak jen těžko zkusil. Ale je pravda, že tentokrát je to totální random. :)
Tak dneska si musím zanadávať/hejtovať/rozdýchať ten fakt, že dnes mi dal niekto 4x bane of doom...vždy mu to dalo mal'ganisa, vždy... random factor ako hovado, rovnako ako ten brawl, podarilo sa mi jednu z cca 7 hier vyhrať, lebo väčšinou dostávam úplne full-retard hovadiny ako discardni ruku a daj si 10 mana crystalov a oponent pecky, ktorými ma vraždí...
Taky jsem se minulej měsíc dostal na rank 3, ale když už za win streak neni bonusová hvězda, tak to prostě nahoru jde strašně ztuha. :D
@Kvasa (21.11.2015 16:04): Základný tutorial, nedal som na karty ani cent, vyhrávam často, mám skoro všetky karty a adventures som odomkol za goldy:

1. Vyleveluj v tréningovej časti všetky postavy na level 10. aby si sa naučil koncept hrania za tie postavy a odomkol si všetky základné karty
2. rob daily questy a hraj hlavne casual mód nie ranked, kde ich plníš
3. na začiatok je dobré postaviť si nejaký aggro balík (malé rýchle príšerky) a najlacnejšie na craftenie a tak je hrať huntera a warlocka, deckmi sa môžeš inšpirovať tu, samozrejme mnohé drahé karty môžeš nahradiť lacnejšími http://www.hearthstonetopdeck.com/
4. hrávať brawly, tie majú väčšinou výhodu v tom, že na ne nepotrebuješ mať svoj balík, ale ti to niečo vygeneruje.
5. určite hrávať arény, ale tie sú asi najťažšia zložka HSka
6. Dobrodrúžstva sú zábavné a odomykajú sa tam aj karty, odporúčam asi najmä Naxxramas, lebo z neho sa používa stále asi najviac kariet.
Zdravím, začal jsem to hrát a samozřejmě dostávám na prdel. Jde to hrát bez nějaké finanční investice? Popř. co je nejlepší pro začátečníka koupit? Nějaké dobrodružství? 22 euro se mi zdá docela dost. Jsou nějaké karty, které prostě v balíku nesmí chybět?
Bylo to docela vtipné, jsem zvědavý na další křídla :) Jsem teď rank 4 se svým Priestem, se kterým jsem před asi půl rokem dal legend, pořád to tak nějak funguje, zkusím jít ještě výš :)
Neviem ako u Vás, ale u mňa League of Explorers jednoznačne boduje - atmosférou, humorom aj kartami. Už aby boli ďalšie krídla odomknuté.
Myslím, že mě dnes HS dokázal našňupnout ještě tak 5x víc než obvykle.
Mám quest na 5 brawlů, vzhledem k tomu, jaký teď momentálně je, to hraju jako friend brawl a po pěti hrách zjistím, že se to v případě friend game nějak nepočítá.
To jsou takoví kokoti.
@Sadako (22.10.2015 16:26): Můžeš poslat nápady na Brawl do Blizzardu :)

Hraju teď Druida v areně, vzal jsem si proti všem předpokladům Hungry Crab a sekám jednoho paladina za druhým :-D Teď bylo hezké kombo Faceless Manipulator na jeho murloc knighta s divine shield, inspire mi to dalo nějakou blbost a Hungry Crab zakousl jeho murloca, bye bye :-D 4-0
@Karasman (22.10.2015 08:49): Mně se líbil, byl to první warrior, který mě aspoň trochu bavil. Mě ultimátně sere ulízávací roguna (murlock oracle + vracení na ruku + gang up) a secrety jako celek, zejména, když je vytasí paladin nebo hunter.

A musím konstatovat, že lidé, které v HS vytvářejjí random efekty jsou duševně choré. Když je v brawlu přednastavený deck, vždycky stojí za vyližprdel a když se spouští něco náhodně (jako třeba teď dungen boss skill), funguje to dost WTF.
Ostatně, jediný fakt dobrý brawl byl ten úplně první a potom ten cca 14 dní zpátky, kde přicházely karty v prvním kole za 1 many etc.
Oni ho nenerfli, oni ho přímo zničili na naprosto nepoužitelnýho zmetka. Objektivně je to dost debilní nerf a hodně lidí se tim naštvalo. Subjektivně jsem rád, protože Grim Patron deck naprosto nesnášim.
Hra mi nejde, zapnu ji a hlásí mi to at stáhnu update, což by se přece mělo dít automaticky :/