@Fatality (10.09.2015 21:18): Tiriona jsem neviděla donedávna skoro vůbec, ale zrovna v posledním týdnu ho proti mě hrál každý druhý paladin.

Z legendárek mám vlastně jen pár (snad nějakých 10, všechno odměny za dokončení Naxxramasu a spol.), z toho víc hraju pouze Loatheba, Thaurissiana, duo Stalag + Feugen a v pár balíčcích, které mají delší rozjezd, Kel'Thuzada. Pravda, až dojedu Blackrock, hodlám pouvažovat nad zařazením Chromagga, ale jinak jedu dost bez legend. Jsou drahé, prachu moc nemám, neb karty sbírám jen z Arén a teď nově z Brawlu, ale to je balíček týdně.
Obecně mám dost málo dobrých karet a když mám smůlu, hraje se to blbě, ale když je protihráč lama, nezachrání ho ani Ysera. Zrovna včera proti mě hrál Warrior s imho celkem slušným balíkem, ale dělal takové přešlapy, že jsem ho prostě přejela.
@Karasman (10.09.2015 20:50): Z tebou vymenovaných legiend nemám ani jednu a dobrý rank (7-8) som dával aj bez secret paladina. A to som hral zoolock, naxx zoolock, mechmage, midrange hunter, face hunter, priest control, shadow priest, druid ramp, deathrattle hunter, divine paladin (to bolo úúúúplne na začiatku), beastmaster hunter, druid control, patron warr, control warr, miracle rogue, nejaký aggro rogue, midrange shaman atď... jednoducho veľa efektívnych deckov aj s vlastnými úpravami a konštrukciami a netrpel som na legendárky, možno s výnimkou Dr. Booma, bez ktorého bol v istej dobe problém v rozhoodujúcich momentoch. Loatheba som si odomkol hneď ako bol populárny a dosť potrebný.
@Karasman (10.09.2015 20:50): Většina z nich je klíčových jen pro určité typy balíčků. I bez nich můžeš hrát naprosto v pohodě většinu. Ragnaros se teď hraje jen v control warriorovi, ysera OK, Harrison opět jako Rag, Tyriona jsem neviděl tak půl roku (všichni hrají cancer paladin nebo teď toho secret), Malganis je jen na demonlock (zoolock nebo handlock můžeš bez nich), Antonidas jen na Freeze Mage.

Myslím si, že z těch, co jsi napsal, má širší využití jen Ysera. Komplexně dobré legendary jsou jenom Emperor Thaurisan, Edwin vancleef, Al'akir, Jaraxxus, Loatheb, Sylvannas, Dr. Boom, Ysera.

Lepší decky - spíš jen na control decky. Jsou vážně lepší? Je to spíš vyrovnané.
@Fatality (10.09.2015 19:33): S tím rozhodně souhlasím, ale z legendárek mi chybí spousta klíčových jako Ragna, Ysera, Harrison, případně classy jako Tyrion, Malganis nebo Antonidas. A bez těch se lepší decky skládají dost blbě.
Ne, ta hra je teď super nezáživná. Každý lempl hraje toho Secret Paladina, to je taková nuda. Enjoy
Flare na toho vašeho Mysterious Challengera!! :-) Až pekelně to funguje.
@Karasman (10.09.2015 16:08): Ja som to riešil tak, že som sa vždy zameral na jeden balík a craftil do neho. Potom zas ďalší a tak ďalej. Legendárku som craftil len 2x - na začiatku Leeroy Jenkins a potom neskôr Dr. Boom, takého Ragnarosa napr. stále nemám a z novej sady nikoho.
@Fatality (10.09.2015 15:14): Blbě jsem to napsal, nepotřebuju mít všechny karty, ale nemám všechny karty, co bych chtěl, hlavně z řad epic a legend, ale i pár rarů by se našlo. Craftění není řešení, ten dust neroste na stromech. Momentálně mám okolo 1600 dustů a to se kraftne jedna legenda a zase se může týdny a týdny šetřit.
@MarkJude (10.09.2015 15:50): Nech sa páči:

Sú tam nejaké moje custom zásahy do toho, čo som sa inšpiroval, tie som ale robil až na lepšom ranku, pridal som hlavne 1x sovu, 1x argent protector, druhý blessing of kings a dal som preč 1x competetive spirit (veľakrát to nič nerobilo), 1x abusive sergeant a 1x truesilver champion. Dr. Booma nehrám, pretože mi to príde iba zbytočný overkill - buď ho nechcem na ruke, lebo má vysoký manacost, alebo som na vysokom manacoste dávno mŕtvy alebo som v podstate vyhral a už ho nepotrebujem.
Ešte uvažujem, či nevyhodiť 1x divine favor (vo veľmi zlých situáciach mi to chodí) v prospech 1x haunted creeper.
@Fatality (10.09.2015 15:27): Tak sú balíky proti ktorým to nie je easy, napr. dragon priest, ktorý si druhé kolo vyloží 2/4 taunt, potom má epického draka s tauntom, čo bude 3/6 atď...

secret keeper sú dve karty z 30, to nie je až také uber mega. A mne čatokrát dosť skoro umiera.
@Tulareanus (10.09.2015 15:17): Nemluvím o Challengerovi, o něm to ani víceméně není. Ale připomíná mi to aggro, když ještě byl ten co za Deathtrattle dostal +1/+1, v tomhle balíčku ho zastoupil ten Secret minion. Prostě je to strašně banální, dust cheap, kravina. Neber si to osobně, ale dostat se bez prohry z rank 21 - 7 a během pár her na rank 5, to je strašná trapárna.

@Karasman (10.09.2015 15:11): Ani pořádně nevím. Možná právě toho miniona co za Secret dostává +1/+1, jakmile se to hraje tempo, tak ho nemáš jak zabít, viz výše, tam byl taky nerf. Nebo přidat karty, aby ses lépe vypořádal se Secrety (a ne, Kezan nic neudělá).

Já mám proti němu tak 50% úspěšnost, ale nebaví mě to. Nebaví mě, že on si jen háže miniony a secrety, já musím mít dream mulligan a dream draws, abych mohl těsně vyhrát a on easy peasy face is the place.
@Karasman (10.09.2015 15:11): Kúpil som ich asi 5 za goldy na začiatku, okrem jedného commonu v nich nebolo nič použiteľného. Do tohto decku som si ucraftil, čo mi bolo treba.

Z GVG a základnej sady mám všetky commony a všetky rare aspoň po kuse, chýbajú mi len legendy a epicy.

@Fatality (10.09.2015 15:14): Tak na vyššom ranku treba aj za toho paladina vedieť hrať, nie je to len o tom, že vyložíš challengera a stačí. Práveže dosť hier vyhrávam bez neho.
btw: už rank 5
Já TGT mám, něco se mi líbí, něco ne, to inspire mi přijde trochu překombinovaný až se bojím co přijde dál :)
@Karasman (10.09.2015 15:11): Nechápu tvou tendenci nejprve mít všechny karty ze základu, pak GVG a pak TGT. Vycrafti si karty, které potřebuješ.

Nehledě na to, na tohohle paladina jestli se nepletu, potřebuješ pouze dvě nové epic karty. Je strašně otravné hrát z 10 her 7 proti tomuhle paladinovi, který je snad ještě víc retarded než face Hunter. Pardon, ale Hearthstone mi to za posledních 14 dnů dokázalo úplně znechutit.
Poslušne hlásim , že so secret paladinom, to ide ako po masle, z ranku 21. na rank 7. ani jedna prehra, momentálne oscilujem na ranku 6., kde to už ide pomalšie.
Nic nenaštve víc, než když týdny a týdny šetříte dust na ukraftění jedné legendárky, aby vám o cca 2 týdny později padla z balíčku (Sylvanas).
@davi.k (05.09.2015 20:57): :D taky mám jednu https://dl.dropboxusercontent.com/u/52839760/Untitled%201.jpg.

Poměrně zajímavé bylo to, že on měl všechny totemy vyložené, takže mu pokaždé hero power hodila taunt 0/2, což bohatě stačilo aby to zabavilo jednoho mého miniona na celé kolo, kterého mi vzápětí zničil. No a nakonec mě udolal viz obrázek, ale to byla moje chyba - chtěl jsem si ho vychutnat a nechal jsem mu v jednu chvíli volnou ruku.

A bitva trvala asi 20 minut, super.
@Tulareanus (01.09.2015 11:29): Na to žádné speciální karty nepotřebuješ, snad jen Avenge z poslední části Naxxu + 2 epic karty. Je to strašně moc silné, Amaz s tím dal rank 1 v legendu docela v pohodě. Ale musím říct, že mi přijde, že strašně silné je to teď, až lidi budou vědět, jak na to hrát, bude to lepší. Nejdůležitější je, aby přišel ten Mysterious Challenger a máš na 90 % vyhráno.

I když: www.youtube.com/watch?v=eQYogEkLzz8 :-D Ale to nahrává pozici mid-range Huntera, ten teď bude drtit všechno.
Čo hovoríte na secret paladina? Vyzerá zaujímavo, ale chýbajú mi samozrejme do toho karty, ale uvažujem nad ním...
Asi na midrange taky přesedlám, včera jsem face huntera zkoušel a okolo ranku 12 už jsem rád za 50/50, dál už se s ním jít nedá. Tak jsem přesedlal na svého zoolocka a na ten rank 10 jsem se kvůli lepší truhle dostal.
Já teď právě midrange huntera zkouším, z TGT karet jsem tam dal akorát Elleka a Ram Wranglery a funguje to parádně :)) je to zatim jeden z nejzábavnějších balíčků, co jsem hrál, člověk se vždycky těší, co mu z wranglerů a webspinnerů vypadne :D
@Karasman (31.08.2015 16:21): Chvíli potrvá než se shiftne meta, páč lidi ještě nemaj nový karty. Ale v zásadě celá ta nová mechanika joust ("přebíjená") je vyloženě antiaggro, každá classa ma nějakou kartu/y, které face huntera neutralizují, viz u shamana např.: http://www.hearthpwn.com/cards/22340-healing-wave

S tímhle v decku se dá proti face hunterovi prohrát jen při neuveřitelné smůle.

Už teď se začíná pomalu ale jistě hrát víc midrange hunter než face.
Mňa dnes HSko totálne vyhatovalo, hral som proti dvom shamanom a obe tesné prehry na to, ako vždy mali presne ten totem, ktorý treba, naschvál som to potom pozoroval a len raz jednému dalo searing totem miesto toho, čo potreboval. Inak to bolo také, ok teraz potrebuje spell dmg +1 ak chce zabiť mojich minionov. Dostal to. Ok teraz potrebuje stoneclaw na taunt, aby som ho nezabil. Dostal. Ok, potrebuje ho ešte raz, inak je mŕtvy. Dostal. No a teraz by ma zabil len v prípade, že mu nezabijem tohto miniona a na to by potreboval healing totem. Dostal.... Inak vždy to bolo tak, že nemal iné totemy a šanca 25% im fungovala na výbornú. Potom ma rozbil druid tak, že si topdeckoval do prázdnej ruky vždy tak karty, aby ostal na 2 životoch a zvládal mi nič potvory a dal ma.... A potom hunter, ktorého som šiel zabiť, ale do prázdnej ruky a boardu došiel kill command. Normálne som stratil na pár dní chuť hrať HSko.
@Tulareanus (31.08.2015 11:53): Jo jo, Priest je určitě nejhorší oponent proti GPW, ale i tak to ten Priest musí umět odhadnout. Jednou jsem tam nechal pouze! Yseru, měl jsem plné životy a i tak si přes Unstable Ghouly udělal na Farseerech tolik, aby mě zabil. Od té doby jsem poučen :-D

Asi mám štěstí, zatím mi ve třech Arénách padly 3 TGT balíčky :) Ta shamanská karta je strašně silná v Aréně, to je pravda. I když má na pět many blbé staty, tak Inspire má hodně dobrý. V constructive těžko říct, jestli najde využití. Jsem ale rád, že Shaman se stává trochu znovuhratelným, i když pořád to není ono.
@Fatality (31.08.2015 11:37): Tak pre patronov je i tak priest asi najhorší matchup, to je pravda. Inak trochu ma štve, že za arénu teraz dáva random booster, keď by sa mi zišli tie nové. Z GvG mi v podstate chýbajú už len niektoré legendárky a pár epicov + z pôvodnej sady tiež len legendy a epicy a z novej som si za goldy kúpil nejaké boostre, ale boli v tom len absolútne smeti...

btw: dosť sa mi páči shaman karta za 5 mán 3/6 s inspire: +2 útok mojim totemom. Mám tú kartu teraz v aréne a strašne drtí oponentov.
@Tulareanus (31.08.2015 11:05): Však jo - proti takovéhlemu stylu se snažím nemít na boardu ani jednoho miniona (aby si nenabil Farseery přes Unstable Ghouly), takže to mě nezabije. To máš 6 Grim Patronů max, tj. 6x3 = 18 dmg.

Když to někdo hraje tempo (že se snaží držet board), tak se snažím držet krok a mám 1 - 2 miniony na boardu. Nebojím se ani si zabít vlastního (Holy Smite nebo výměna 2 minony za jednoho), právě kvůli dmg z Unstable Ghoulů nebo i Whirlwindu.
@Tulareanus (31.08.2015 09:58): Tu v tom balíčku nemám, ale určitě bude silná. Jen si ji musíš šetřit na 9. kolo nejdřív. jinak ti ho zabije hned (pokud má čím). A taky můžeš dostat nějakou blbost legendární, ale samozřejmě většina jich je super :)

Grim Patron Warriora jsem trhal s jakýmkoliv Priestem (spell dmg + holy nova nebo lightbomb), teď Justicar je strašně silný, už mi kolikrát vyhrál hru :)
Dragon Priest je tedy dost dobrý, ještě by to chtělo trochu něco přidat a bude to dokonalé. Proti aggru super - kromě toho Secret Paladina, ten je strašně imba. I když Flare to řeší, ale to je jen Hunter. Proti control deckům mám tak 60 % úspěšnost, dal jsem rank 4, uvidím, jestli to půjde dnes ještě výš, ale na legend si tuto sezónu nevěřím :)