Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Gwent: Rogue Mage

07.07.2022
60
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ne

Zhruba 300 let před érou, kdy se po Severních královstvích proháněl Geralt z Rivie, byl jeho svět ještě nebezpečnějším místem, než jak ho známe my – tehdy se totiž prostý lid musel obejít bez pomoci zabijáků monster zaklínačů. To se však chystá změnit mág Alzur, který se blíží vysněnému průlomu – schází mu jediný mutagen na to, aby zahájil první Zkoušku trav a vytvořil tak prvního lidského mutanta. Jako u mnoha jiných vědeckých experimentů je to však pouhý začátek dlouhé cesty, kterou bude muset Alzur zopakovat znovu a znovu, než dospěje k vytouženému výsledku...

Rogue Mage
je singleplayerové rozšíření online titulu GWENT: The Witcher Card Game, inspirované karetními roguelite deckbuildery jako je Slay the Spire. Hráč se ve hře ujme role mága Alzura na jeho pouti za tvorbou nadlidského mutanta, k čemuž potřebuje mutageny z mocných monster. Každá výprava za mutagenem se odehrává na náhodně generované mapě světa, kde vás kromě soubojů s řadovými a elitními nepřáteli čekají i náhodné události a místa síly.

Souboje probíhají formou zápasů v gwintu a vycházejí z pravidel online varianty, ačkoliv došlo k jistým úpravám (například se zápasy hrají na jedno kolo namísto tří). Kromě karet navíc během soubojů můžete používat i kouzla, které vás však stojí manu, která se mezi zápasy automaticky neobnovuje. Za vyhrané souboje a při speciálních příležitostech pak můžete rozšiřovat svůj balíček o nové karty, od základních jednotek po mocné artefakty. Každý run však musíte balíček začít budovat znovu. Hra obsahuje i formu persistentní progrese, kdy za každý odehraný run dostanete zkušenostní body, které postupně odemykají nové balíčky, nové karty, nová kouzla a nové lektvary.

Hra vyšla jak ve formě rozšíření pro multiplayerový Gwent, tak formou samostatného titulu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.