Nakonec vynikající záležitost. Co mě překvapilo, tak oproti obtížné tryzny Innocent Until Caught je tohle hratelné bez návodu. Na vše jsem si přišel sám. Jediným popostrčením (nebo spíše ujištěním se, že nejsem úplně vedle) bylo ve třech případech docela delšího zákysu, kdy jsem mrknul na Youtube jen na to, zda mám v potřebném momentě všechny předměty, co jsem měl mít. Jinak jsem si ale vše našel sám a všechny puzzly vyřešil taky sám. O to spokojenější s hrou jsem, líbil se mi i obsah, hudba a grafika. Jasných 85%. Musím uznat, že tohle se povedlo a přišlo mi to poutavější a konzistentnější než třeba Space Quest 4 nebo Space Quest 6, kdybych to měl porovnat s produkci Sierry-on-line coby tehdejší královny adventur.
@Londo Mollari (19.10.2022 19:52): Jako celé dílo firmy ne, jen ten Innocent a Guilty mám už od dob recenzí ve Score v merku, protože mě i přes všechnu kritiku pořád lákaly. Kdysi jsem to i zkoušel hrát, ale vystřídaly to pak jiné tituly a tak jsem se daleko nedostal. Teď si jen chci splnit ten rest u těchto dvou her dvoudílné série. Samozřejmě nevylučuji časem i The Orion Conspiracy nebo The Gene Machine.
Tak tohle se dá oproti Innocent Until Caught i dobře ovládat a hned je to jiná písnička.