@mazar1234 (07.02.2019 22:31): Je jasne ze tam bude plno podivnosti a amaterstiny, ale i tak ta hra na mne nepusobi nijak zle. Kupodivu o dost lepe nez plno dalsich pokusu z indie sfery o neco podobneho. Ja obecne stary hry uz nehraju, ale tady tomu dam nekdy sanci. Koneckoncu to stara hra vlastne neni :)
@Charllize (07.02.2019 22:02): Mňa tam nasral ten trápne okopírovaný súboj s lupičmi, narozdiel od W7 kde stačilo prejsť podzemie a vylevelovať tak tu to forcuje do rekrútu tej víly.
Toto sa mi akože vôbec nepáči.
Já jsem se smířil s tím, že to jinde než ze STEAMU mít nebudu, tak jsem to koupil tam. Jinak samozřejmě preferuji GoG a DRM free hry. GoG asi chápu z toho hlediska, že Grimoiru nedůvěřuje a možná ani neví, jestli to může pojmout jako finální dílo k tomu, aby to hráčům nabízel, vzhledem k tomu, že se teprve dává do kupy manuál, byť hard core hráči nic jako manuál nepotřebují a na vše si stejně přijdou pokusem omylem sami :-)

Hra určitě své kvality mít bude, pokud ji dohrál Elemir, tak se jako jediný defakto ohledně kvality hry může vyjádřit a rovněž mu v tom plně důvěřuji.
@Jab (07.02.2019 21:34): Bohuzel v tomhle pripade dam radsi na Elemira ktery se obetoval a celou hru dohral, s tim ze se mu libila. Chapes je jaksi vetsi autorita pro me kdyz uz se snizim k tomu abych dal na neci nazor. Takze tve pokusy ten DUNGEON ztrapnit a zesmesnit na me zcela jiste zabirat nebudou :)
Celá tadle hra je jeden velký trolling. Od vývojáře, který na tom dělal 20 let, přes fanoušky, kteří ho v tom podporovali, přestože věděli, že to nikdy hrát nebudou. No a teď se k trollingu přidal GOG. U mě dobrý, hozená rukavice pro Epic.
@Charllize (07.02.2019 21:06): tu odpověď snad dělal nějakej generátor vět (games is too niche :)) Jako na jednu stranu je chápu, nikdo nechce s Clevem nic mít. Ale tak ať to napíšou natvrdo, hrajou si furt na otevřenou společnost a pak sepíšou takovej bohapustej blábol (pokud je to tedy opravdu mail od někoho z Gogu).
No vysvětlení je směšný až stupidní, ale samozřejmě pravej důvod je osoba CB, nic jiného.
@Drolin (25.01.2019 23:12): Nenašel jsem jedinou věc lepší a to jsem hledal dlouho :)

@Ringo (25.01.2019 23:29): No budeš se divit, ale není člověk pokaždé napojenej. Si pamatuju před cca 3 nebo 4 lety jsem dohrával Wizardry 1 o prázdninách o rodičů, kdy jsem byl na dovolené. Bez internetu (rodiče nemají, já bez mobilních dat). Wizardry 1 na flešce a jak to krásně fungovalo! Akorát tedy bez šance na jakejkoliv hint online :) A kouzlo to jako mělo.
@Drolin (25.01.2019 23:12): Lepší není, ale poslední dobou už to neřeším a beru i na GoGu i na STEAMu. Stejně je na tom netu člověk fakt napojený (pokud není někde na zapadlé chalupě na víkend a tam se dá vždycky na ten čas hrát něco jiného, co přes STEAM není :-)
Tu hru je potreba vlastnit uz jen kvuli jeji historii, nevim ktery jiny dungeon v tomhle smeru muze konkurovat :)
@Drolin (24.12.2018 00:01): No, já si to po přečtení několika recenzí asi nakonec rozmyslel. Co jsem se dočetl, tak to skoro vypadá, že když budu hrát nadosmrti x krát Wizardry VII, udělám asi lépe, než se jedinkrát v životě pustit do Grimoire :-)
Já bych to za těch necelých 9E bral i na tom Steamu, ale já už tam ve slevě teď vzal více her, než jsem chtěl, už bych se měl krotit :-)