Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Grimoire : Heralds of the Winged Exemplar

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
04.08.2017 PC
Vývojáři:
Cleveland Mark Blakemore
Oficiální stránky:
http://www.goldeneragames.com
Ochránce světa Hyperborea, bílá sova známá jako Winged Exemplar, se už od nepaměti stará o chod artefaktu zvaného "Mysterium Metronome", udržujícího ve světě síly řádu a chaosu v rovnováze. Každých tisíc let potřebuje metronom natáhnout, jinak se Hyperborea opět ponoří do nekonečné vlny násilí. Problémem ale je, že Winged Exemplarovi je usilováno o život a nemůže opustit své doupě, takže jedinou nadějí je jím vyslaná skupina osmi dobrodruhů, která musí najít osm tabulek sloužících jako polovina klíče k metronomu...

Grimoire : Heralds of the Winged Exemplar je dungeon RPG pokračující v odkazu Wizardry VII: Crusaders of the Dark Savant a jiných dungeon sérií, jako Lands of Lore či Might & Magic. Nabízí propracovaný, rozlehlý svět, jehož průzkum vám podle odhadů zabere až 600 hodin hrací doby, komplexní RPG systém s rozmanitými možnostmi pro vývoj vaší osmičlenné party postav a strategický tahový systém boje.

Díky přes dvacet let dlouhému vývoji se Grimoire svým vzorům podobá nejen hratelností, ale i technickým zpracováním. Je to 2D hra s ručně kreslenou grafikou v rozlišení s poměrem stran 4:3, se soundtrackem ve formátu MIDI a 8-bitovými zvukovými efekty. Oproti Wizardry VII ale nabízí různá vylepšení ulehčující herní zážitek, jako je například automatické léčení nebo automatická chůze.


Poslední diskuzní příspěvek

Shoggot: Díky :) Richmond: To se týká automapy, kde si můžeš navolit koncový bod a družina k němu poté sama dojde. Hodí se to ale jen u…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.