Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Grimoire : Heralds of the Winged Exemplar

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
04.08.2017 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://www.goldeneragames.com
Ochránce světa Hyperborea, bílá sova známá jako Winged Exemplar, se už od nepaměti stará o chod artefaktu zvaného "Mysterium Metronome", udržujícího ve světě síly řádu a chaosu v rovnováze. Každých tisíc let potřebuje metronom natáhnout, jinak se Hyperborea opět ponoří do nekonečné vlny násilí. Problémem ale je, že Winged Exemplarovi je usilováno o život a nemůže opustit své doupě, takže jedinou nadějí je jím vyslaná skupina osmi dobrodruhů, která musí najít osm tabulek sloužících jako polovina klíče k metronomu...

Grimoire : Heralds of the Winged Exemplar je dungeon RPG pokračující v odkazu Wizardry VII: Crusaders of the Dark Savant a jiných dungeon sérií, jako Lands of Lore či Might & Magic. Nabízí propracovaný, rozlehlý svět, jehož průzkum vám podle odhadů zabere až 600 hodin hrací doby, komplexní RPG systém s rozmanitými možnostmi pro vývoj vaší osmičlenné party postav a strategický tahový systém boje.

Díky přes dvacet let dlouhému vývoji se Grimoire svým vzorům podobá nejen hratelností, ale i technickým zpracováním. Je to 2D hra s ručně kreslenou grafikou v rozlišení s poměrem stran 4:3, se soundtrackem ve formátu MIDI a 8-bitovými zvukovými efekty. Oproti Wizardry VII ale nabízí různá vylepšení ulehčující herní zážitek, jako je například automatické léčení nebo automatická chůze.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.