Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Grimoire : Heralds of the Winged Exemplar

Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
04.08.2017
Vývojáři:
Cleveland Mark Blakemore
Oficiální stránky:
http://www.goldeneragames.com
Ochránce světa Hyperborea, bílá sova známá jako Winged Exemplar, vytvořil devět kamenných tabulek potřebných k nalezení polohy artefaktu zvaného "Moon Clock", udržujícího ve světě síly řádu a chaosu v rovnováze. Každých tisíc let potřebují hodiny natáhnout, jinak se Hyperborea opět ponoří do nekonečné vlny násilí. Problémem ale je, že Winged Exemplar zapomněl polohu tabulek a nedokáže teď hodiny najít, takže jedinou nadějí je jím vyslaná skupina osmi dobrodruhů.

Grimoire : Heralds of the Winged Exemplar je dungeon RPG pokračující v odkazu Wizardry VII: Crusaders of the Dark Savant a jiných dungeon sérií, jako Lands of Lore či Might & Magic. Nabízí propracovaný, rozlehlý svět, jehož průzkum vám podle odhadů zabere až 600 hodin hrací doby, komplexní RPG systém s rozmanitými možnostmi pro vývoj vaší osmičlenné party postav a strategický tahový systém boje.

Díky přes dvacet let dlouhému vývoji se Grimoire svým vzorům podobá nejen hratelností, ale i technickým zpracováním. Je to 2D hra s ručně kreslenou grafikou v rozlišení s poměrem stran 4:3, se soundtrackem ve formátu MIDI a 8-bitovými zvukovými efekty. Oproti Wizardry VII ale nabízí různá vylepšení ulehčující herní zážitek, jako je například automatické léčení nebo automatická chůze.

Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Prozatím ke hře nebyl napsán žádný komentář.