Gravity Badgers

28.11.2013
02.12.2013
29.05.2014
19.08.2014

Na vesmírně fyzikálních zákonech založená logická arkáda, v jejíž hlavní roli se ocitá mladý jezevec oblečený do skafandru a dýchacího přístroje. V otevřeném kosmickém prostoru musí překonat řadu úskalí, nebezpečných oblastí a více než stovku úrovní, aby v každé našel to přesné místo, které jej přenese vesmírem zase o kousek blíž k jeho konečnému cíli.

Zpočátku jednoduché úrovně od hráče vyžadují, aby postavičce jezevce v kosmickém obleku udal přesný směr a rychlost a v tom správném okamžiku jej vystřelil směrem k rotující díře na opačné straně obrazovky, která jej přenese na další level. Pak jen postačí, aby cestou sebral tři hvězdičky nebo kusy vesmírného prachu, a úroveň tak byla beze zbytku splněna. O zábavu se ve hře starají objekty, které zdánlivě jednoduchý úkoly znesnadňují a vše mohou komplikovat planetky s různými gravitačními silami, teleporty či pásy asteroidů. Hráč se i přes všechny tyto překážky a síly hýbající vesmírem musí postarat o to, aby ubohý jezevec dosáhl exitu z úrovně.