Gunár: Jj, celkem zajímavé (i přesto že to je wRPG a nic jpn na tom nevidím - mimo úděsných účesů :). Jo a dávat do traileru popový flák, to je horší než v něm použít comic sans.

Gunár: No, ono mi jde o drobnosti (jako delší načítání, lepší grafika atd.) které postřehne ten, co hrál obě verze :) Proto bych například zásadně nedoporučoval hrát Chrono Triggera na PSX či FFVII na PC.

Jinak nechystáš se na nějaké jrpg? :)
Drolin: Já myslím, že verze té samé hry na výkonostně srovnatelných zařízeních, se naposled nějak pravidelně a zásadně lišily v éře domácích počítačů. :P PC i PS2 verze by měla být totožnými porty ze základní hry pro Dreamcast. A vzhledem k tomu, že jsem o PC verzi týhle hry nikde nečetl, že by byla odbytá, vybral sis tu nejlepší možnou variantu.
Začínám hrát jedničku - audiovizuální špička (mimo příšerného eng dabingu :). Doporučuji shlédnout intro.

A pokud někdo hrál dvojku, je lepší verze na ps2 nebo na pc? Či se v něčem více liší?