@Drolin (02.02.2020 19:43): Co se týče úpravy aut, šlo aut překopat tak, že z něj mohl udělat zdechlinu. Myslím, že kamarád mi předělal Mitsubishi 3000 GT na totálně nepojízdné auto (snad vyměnil převodovku, na rychlejší otáčky, sice jsem každou zatáčku vyhrál ale na rovině mě všichni dojeli :) ) Snad to bylo GT2 :), vlastně jiné auta PS1 nehrál.
@Strady (02.02.2020 17:41): No 70ka tu ale napsala jako první a jinak by u této legendy žádná diskuze nebyla! :)

A nedělej zagorku a napal zde 95! Já jsem také názoru, že to je výborná hra, ale dostal jsme se k tomu přeci jen pozdě (tedy, po GTR 2: FIA GT Racing Game, Richard Burns Rally kolem roku 2006-7), takže nostalgie zda nepracuje. Ale nákupy vozů a vozový park neměl chybu, to nemá stále konkurenci (co o to, že se auta chovala více méně podobně jen s větším výkonem).

Nicméně jsem přemýšlel již dříve, že bych měl GT2 znovu více vyzkoušet a dát trochu "zaslouženější" hodnocení. Jen k simulátorům se už vrací obtížněji.

@Rapier (02.02.2020 19:20): To já GT4. Našlapaná auta, klasická hudba... nešlo odolat.
Tohle bylo první Gran Turismo co jsem kdy viděl a chvíli hrál. Pamatuji si ten shock, u kolegy z práce, na PS1. Oproti Need For Speed III/IV to bylo jak zjevení, především myslím jízdní model. :) Jako PC hráč jsem tuhle hru hrozně moc majitelům Playstation záviděl.
@Drolin (02.02.2020 16:49): Co ti k tomu mám říct?!? Dal si úplně nejnižší hodnocení z ostatních. 70% beru jako kdyby jsi dal nulu 0% = 70%.
Beru jen od 90% až po 100% Proto nemohu hodnotit :)))))))

Jéé když si vzpomenu jak jsem se vztekal u licencí nebo jak jsme s kamarádem jezdili ty šílené počty kol. Závod na 24h, když PS1 běžela za pauzována i přes noc a nejlepší trať myslím, že se jmenovala Deep Forest ( hned po startu prudká zatáčka, průjezd pod tunelem malé esíčku a ostrá pravá). nojo co ti budu povídat sedmdesátko....
24 hodnocení a stále není GT2 ve výběrovém žebříčku (kam určitě patří)!

Chce to ještě pár hodnocení od "top" uživatelů.