Docela funny, ten F2P aspekt je trochu otravný, ale ta práce s prostorem (především vertikálním) je parádní. Furt tam někdo lítá, skáče, přitahuje se nebo bruslí.
@Jack_Dark (02.04.2012 21:01): Nechci se do Games nějak navážet, ale ta jejich recenze podle mého názoru vychází z pár minut hraní. Problémy s matchmakingem tam jsou, ale pokud se budeme bavit o PC verzi, tak tam už je patch 1.5, který hru výrazně opravil. Ono vůbec čím dál častěji se jednotlivé verze od sebe liší a bylo by nefér PC, PS3 a X360 verze házet do jednoho pytle.

Osobně jsem hru testoval okamžitě po vydání, recenzi jsem úmyslně odkládal kvůli potenciálu hry a třebaže jsem v jednu dobu měl přichystané výrazně nižší hodnocení, nakonec to dopadlo dobře. Hratelnost mě chytla. Tohle není vysokorozpočtový Brink, který měl jednak velké technické problémy po lauchni, ale hlavně se špatně hrál. Tomuhle dát 3/10 je stejné, jako Skyrimu dát 7/10. Podle mě pokud ta hra sama o sobě není špatná, ale "brzdí" ji nějaké technické chyby, o kterých se ví, že budou časem opraveny, pak by se mělo s verdiktem nakládat maximálně citlivě. Jsem rád, že to nakonec takhle dopadlo. Mimochodem během pár dnů vydáme na EG ještě doplňující videorecenzi ;-). Je to sice malá hra, ale zaslouží si pozornost, protože je jiná.
Jo pokud by to mělo alespoň deset lidí bylo by to fajn na nějaký turnaj :-)
Mít to tady ale víc lidí, tak by to byla fajn náhrada za na mě moc překomplikované a přelidněné TF2.
Já o tom silně uvažoval, ale už tak mám toho mnoho hrát a ještě tato multiplayerovka, která by ukrouhla další čas...
Tak pánové, po druhém patchi hra šlape velmi dobře a aktuálně je za půlku na Steamu. Za ty peníze je to jasný kauf, poslední dobou nehraju nic jiného (na odreagování). Do profilu hry jsem přiložil svojí videorecku, přičemž textovka by měla vyjít na Eurogameru každou chvílí. Videorecku jsem nahrával ještě před tím, než byl matchmaking opraven, takže tu kritiku na konci můžete hodit za hlavu.
kdybych byl Gunár, šoupnul bych tomu tak 50%, hodně nudná hra...