@90210 (17.03.2018 18:44): Nevím jak ty, třeba hraješ jen dle návodů (proto si třeba ani nerozherál Dark Souls, Flashpoint nebo Incubation :P ). To já, HC hráč, se rád trápím a o to je pak často zážitek lepší (to ovšem třeba neplatí často u adventur s nelogikou, které jsou zase často lepší jako kontinuální zážitek).

Spíš co mě udivuje, jak mi to přišlo obtížně dříve (10 let zpět?) a dnes po spuštění mi to přijde naopak jednoduché.
Konečně snad dohraji, poprvé jsme se dostal trochu déle (pamatoval jsme si to tedy těžší...). Ale výborné, výborné.
@90210 (21.01.2018 14:39): Brokovnice je na konci mostu, kde musíš použít prkno abys jsi se dostal na druhou stranu. Brokovnice dost dobrá.

Jinak taser a uspávací šipky a mydlit ho zezadu, jak to jde. Popřípadě ho ještě poškádlit plamenometem
@Strady (21.01.2018 13:45): Vzpominam si, ze jsem hodne pouzival rucni zbrane jako treba sekera a utocil s nimi ze stran nebo zezadu a naboje setril na horsi casy. Jo a uplne na zacatku hry byla tusim brokovnice, kterou jsem nenasel a celou dobu k ni mel naboje, aniz bych je mohl pouzit.
@Karasman (20.01.2018 19:48): Obtížnost je IMHO akorát, stěžejní je diverzifikace týmu (každý by se měl specializovat na jinou střelnou zbraň a zbraň na blízko). A vzhledem k tomu, jak je hra lineární, tak ani příliš není možné vlézt někam, kde na to člověk ještě nemá.
Všimli ste si, že americký soldát pri streľbe z UZI pokrikuje? Ostatní pália mlčky. ^^
Gorky 17, kterou mam samozrejme taky ze Score, dala do meho zivota slovni spojeni "Kurwa mać".:)
Na steamu je hra velmi často ve slevě. Dnes například za 0,69€.
@ViRus (29.04.2011 00:39): Český preklad ma obral o heslo! Mutant, ktorý sedí v prístave na loďke a spieva si dokola tú istú pesničku, opakuje v anglickom originále slovíčko „pleasure”. Zhodou okolností je to heslo k sejfu s kódovým zámkom, ale v českej verzii ho nezistíte, pretože pôvodná informácia je nahradená reťazcom „Žádnej neví, co jsou Domažlice..”. FUUUUU!

@Bodkin (11.06.2011 11:56): UŽ JE TO HOTOVÉ?!
Tak to musím rychle dokončit svůj osobní projekt, Gorky E-55. Taktickou akci s komandem eunuchů snažící se probojovat syflem zmutovanými děvkami.
Už je to nějaký ten pátek no.. byl jsem skálopevně přesvědčen, že to má český dabing, díky za upozornění, je tam fakt jen český text.

Tím kdykoliv do něj vstoupit bylo myšleno, že je možné jej spustit i když zrovna neprobíá souboj, také chyba 8-), Znovu jsem to nainstaloval a opravil koment a znovu si to dám.
Asi tim myslel s ceskym prekladem, btw prekladal to Andrej Anastasov. Dostal jsem se k tomu taky pres Score, skvela hra.
ViRus: G17 má český dabing? A co myslíš tím, že je možné do souboje kdykoliv do něj vstoupit?
Bohužel jen volné pokračování, takže s původní Gorky 17 to nemá společného prakticky nic, možná pár příběhových narážek.
Wooooohooooo...

Konečně jsem gorky po letech dohrál, měl jsem technický potíže (nakonci v laboratoři mi hra neustále padala a nepomohlo nic), ale naštěstí mi jeden dobrodinec poslal svoje savy. Ani nevíte jakou mám radost. To, že jsem gorky nedohrál, mě trápilo řadu let, měl jsem z toho noční múry, ale ted... konečně budu moct klidně spát :)
Jojo, BOMBA! Tuhle hru jsem tam chtěl ož když GOG vznikl, sice jsem si počkal, ale hlavně že jsem se dočkal...okamžitá koupě!Ta atmosféra...
Tak na Gog.com za 6 dolaru. Za tuhle smesnou cenu to doporucuju naprosto vsem, tahle hra je proste nedocenena bomba!
Škoda. Kdyby sis na to vzpomněl, tak se po tom ještě poohlídni. Jinak díky za ochotu.
Tak v kompu to nemam. Mozna to mam nekde smahly, ale dvd mam jeste ve starym byte a tam se dostanu tak za 2 tydny.
Cece nevim, obecne si savy nechavam, ale slibit to nemuzu. Az prijdu domu z prace, tak se muzu mrknout, pokud na to nezapomenu.
Karasman (nebo kdokoliv jiný) - neválí se ti na disku úplnou náhodou save z pozdější fáze hry? Nejlépe v laboratoři, tam se mi to (jak jsem psal v komentáři) buglo a potřetí to rozehrávat nechci...