Yes! Pomeranč! Nejlepší je to hrát zjevně se čtyřmi panáky rumu :-)
To je zajímavé, že daleko větší problém, než ty schody za krabicemi, je pro mě ta pasáž nad nimi. Vyskáču schody, pak na kameru, pak doprava a pak se furt nemůžu chytit výš a padám dolů. Nejproblematičtější pasáž je ale pro mě stále ten ďáblův komín. Už několikrát se mi podařilo natolik pitomně se odpíchnout od té modré skluzavky, že jsem prolítnul spodem kolem betonové traverzy zase zpátky pod něj a vyskákat ho je napůl o štěstí.
Myslel jsem, že to bude blbina na způsob Surgeon Simulator, ale je to geniální! Teď jsem se vyhoupl z té modré skluzavky na krabice. Ještě teď se mi z toho skoku třesou prsty. Jsem zvědav, jestli se někdy dostanu k pomeranči... Člověk tady zažívá extrémní okamžiky hrůzy, zoufalosti i zadostiučinění.

EDIT: A samozřejmě, následoval pád zpátky pod skluzavku :D
EDIT2: A pak zpátky na začátek... :-|
Tak jsem to dneska zkusmo zapnul a hned zase vypnul. Nedá se nastavit citlivost myši lineární? Ta akcelerace je šílená.
Člověk to musí hrát po malých intervalech, aby si nezničil nervy, ale jak se naučí jednotlivé pasáže, tak už není zas takový pain začínat úplně od začátku... Já už se po pár dnech zvládám dostat až k pomeranči :D Kam jste se dostali nejdál vy? :D
Jedna z těch her, co mě neskutečně vytáčí, ale stejně se k ní po nějaké době vrátím a dostanu se o 2 metry dál. Já to jednou dám !