Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

Vďaka za tip! Nikdy som to nehral, než nakúpim na gogu, skúsim sa prehrýzť cez tieto dve.
Zdravím, a neměl by někdo zájem zahrát WitE MP? Jelikož příliš lidí není, kteří tuto hru mají rádi, tak bych rád zájemce, kteří by chtěli něco takového podniknout, je nás kolem 5 již, ale hodí se další na ovládání frontů.

Pokud tento příspěvek vadí, předem se omlouvám.
@Richmond (30.09.2016 18:30): To je legenda, já si chtěl zase někdy zkusit právě tu z východní fronty, na které je postavený WitE, protože jsem četl, že lidi si dřív na univerzitách kvůli tomu museli zamlouvat celé společenské místnosti :)

Je fakt, že všechny tyhle hry jsou "monstra", na druhou stranu, jakmile se jednou do nich člověk dostane, nepustí ho. A WitE za to rozhodně stojí.
@Shoggot (30.09.2016 17:40): No hnípáme se v detailech, všechny tyhle hry jsou monstra :) Mám rozečtená pravidla k té Matrix edici WitP a je to jako bych četl pravidla k deskové hře :) Mimochodem hodlám si pořídit deskovku Empire of the Sun, což je monstrum mezi wargamesami :)
@Shoggot (30.09.2016 13:50): Nemá, já založil profil na ten původní časů EGA, který byl trochu překopán a nyní je nabízen zdarma na stránkách Matrix games. Ale nemám sílu, abych přidal další verze a především tu admirálskou. To chce někoho, kdo to má a hrál to trochu déle.
@Richmond (30.09.2016 13:41): V rozloze asi jo (nevím už, kolik je ve WitP jeden hex a kolik má mapa celkem hexů), ale větší je možná ještě WitW, která má rozhodně víc hexů než WitE, takže pravda. Komplexita je podle mě srovnatelná, tam kdo má víc asi nemá smysl debatovat :))
Nicméně těžko věřit, že tu WitP ještě nemá profil, to jsem si vůbec nevšiml.
@Shoggot (komentář): Nejsem si jist, ale dle mého je War in the Pacific : Admiral Edition ta nejkomplexnější a největší wargamesa na trhu. Ale zas tak moc velký rozdíl v komplexitě asi nebude :)