@JohnCZ (06.01.2012 21:15): Mas rychlejsi procesor, vice operacni pameti a srovnatelnou grafickou kartu. To by ti melo jit naprosto v pohode. Takze problem bude asi nekde v softwaru a ovladacich. Takove veci se ale strasne spatne hledaji.:-(
@marwel (06.01.2012 19:59): Děje se to od začátku... myslím. Sakryš, už ani na tohle nestačím? :D Jn, budu to muset překousnout, protože mě to jinak fakt baví. Po delší době zase něco neotřelého.
@NateLogan (06.01.2012 19:02): Výpočet tahů. Pokud je počet postaviček menší, je to na pár sekund. Ale jakmile je jich víc + různé strany (barvy), tak to trvá fakt nepříjemně dlouho. Do toho nastavení mrknu, díky. Google mi poradil vypnout "backgrounds", takže vyzkouším.
Je normální, že jsou ty loadingy u některejch map v kampani tak dlouhé? Pokud je na mapě více postav, tak se to natáhne klidně i přes půl minuty. Je to hrou nebo trochu obstarožní sestavou?
Tohle se mi stalo dnes v mojí třetí hře proti živému hráči.

Měl jsem za úkol dostat alespoň jednu jednotku za zelenou čáru a udržet ji naživu do konce šestého kola. Nechal jsem si zabít všechny střelce a zbyl mi jen jeden granátník proti dvěma nepřátelským střelcům. Vůbec jsem nevěděl kde jsou, protože jsem hrál Dark mode a v něm vidíte jen ty nepřátele, které přímo vidí vaši vojáčci (on ale taky nevěděl kde jsem :D). Byl už konec čtvrtého kola a jen tak ze srandy jsem to prubnul, a ono to vyšlo perfektně. V poslední chvíli jsem se dostal za čáru a vyhrál tak match. Ještě jsem se stihl zabít vlastním granátem, ale to už bylo naštěstí po započítání výhry.

Nemám rád multiplayer ve strategiích, ale tohle mě sakra baví.