Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Frozen Synapse

59
12 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > tahová strategie *
akce > taktická akce
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
26.05.2011 PC
15.05.2013 iOS
19.06.2013 Android
Vývojáři:
Mode 7 Games
Oficiální stránky:
http://www.frozensynapse.com/
Frozen Synapse je nezávislá tahová akce obsahující rozsáhlou singleplayerovou kampaň a multiplayer. Hráč(i) předem nastaví akce svých postav a ty pak proběhnou v reálném čase. Střety postav nejsou řešeny náhodnou generací, jak je u her tohoto typu zvykem, ale zadanými pravidly - jednotka v krytu poráží mířící jednotku, mířící jednotka poráží nemířící jednotku apod.

Singleplayer obsahuje kampaň o 55 misích a skirmish v generovaných mapách. Multiplayer pak obsahuje 5 herních modů - Hostage Rescue, Disputed, Secure, Extermination, Charge.

Zajímavé je, že je hra prodávána (digitálně - například na Steamu) v balíku po dvou, s možností darovat druhou kopii kamarádovi.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 60
Návod k použití:

1. Postavte N figurek do členitého airsoftového hřiště, ukažte jim, kde před pár sekundami stálo N protivníků a naplánujte jim jejich pohyb na příštích pět sekund.

2. Protivníkových N figurek udělalo totéž a udělalo to ZÁROVEŇ, takže máme mapu trochu zakrvácenou. Nevadí, zbylé figurky pokračují zase od bodu 1.

Multiplayer proti náhodným protivníkům je brutální korespondenční akce pro vášnivé šachisty! Zatímco čekáte na protivníkův tah, můžete si dojít uvařit čaj anebo zkouknout Hvězdné války 1 - 7.
+1