Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Frederic: Evil Strikes Back

Frederic 2: Evil Strikes Back

58
3 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > arkáda *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
23.05.2014 PC
01.02.2018 Switch
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://games.forever-entertainment.com/fre…
Jedná se o pokračování zajímavé hudební hry Frederic: Resurrection of Music. Pokud by se měla hra stručně popsat, jedná se o Guitar Hero s klavírem.

Hudební svět je opět v nebezpečí, protivníci, které jste porazili v prvním díle jsou zpět a jsou ještě nebezpečnější. Vaším cílem ve hře tedy je, postupně, tak jak vás příběh povede, porážet v duelech velmi známé popové hvězdy a osvobodit tak hudební svět od masové produkce hudby bez duše, stvořené pouze za účelem zisku.

Během vaší cesty narazíte na pěknou grafiku, spoustu narážek na dobovou pop scénu apod., zábavné podání příběhu, 10 soubojů s různými popovými hvězdami, které probíhají pomocí mačkání kláves WER a ASDF ve správný okamžik. Samozřejmostí je povedený soundtrack.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 85
Převzato ze Steamu (moje recenze)

Pání, byl jsem naprosto zaskočen, jak tato menší hra je dobrá. Mám rád hudební hry a tuhle jsem dohrál na jeden zátah. Je příjemně krátká, díky tomu jsem hltal každej novej song s nadšením. I dabing a cutscény mezi jednotlivými písničkami byly na vysoké úrovni. Nevím jestli bych za tu hru dal plnou cenu, možná i jo, ve slevě bych však doporučil každému, kdo rád hudbu (hra není vůbec těžká, i já si ji zahrál a to zrovna nezvládám rychlej prstoklad na hrách typu Guitar Hero)

Hra získána za 0,19€, takže naprosto spokojen. Rozhodně doporučuji všem hudebním fandům.

Pro: kartičky, achievementy, dabing, cutscény, soundtrack, grafika, ůzné obtížnosti snad pro každého, délka hry tak akorát

Proti: pro někoho kratší doba hratelnosti a počet písniček

+4