@Widl (23.12.2016 13:02): Tobě na pobřeží ve městě nepadaj FPS? Mě teda s i5 3570k @4.2GHz a GTX1070 bohužel jo. Nastavení detailů na to nemá žádnej vliv... Jediný co pomáhá je zamknout to na 30FPS, ale kvůli kousku mapy si kazit zážitek z celku se mi nechce... Je to těžký :D
@Paul (23.12.2016 09:56): Optimalizace na jedničku s hvězdičkou, je vidět, že tomu věnovali péči.

@montana (22.12.2016 23:43): Tak obtížnost ti ovlivňuje hlavně nastavení úrovně těch Drivatarů. Troufám si tvrdit, že si tam každý najde to svoje. Mě spíš štve jejich vrozená debilita :D
@Paul (23.12.2016 09:56): Ve Full HD všechno na ultra, takže asi v pohodě. Ani to nepadá, jak tam někdo píše v hodnoceních na Storu. Určitě zkus, to demo se zdá docela obrovský.

Dokonce tam mají možnost zamknout FPS na 30 nebo unlocked + je přímo hra zobrazuje. Takže jsem si porovnal závodění v 30 a 60 FPS a pro mě tam prakticky není rozdíl. Šťastný to člověk, že nemusím řešit master race capiny :)
@montana (22.12.2016 23:43): taky mě to láká, ale musel bych nainstalovat ten anniversary update, do čehož se mi moc nechce..chjo proč musí být MS tak dementní.
Předpokládám že jsi zkoušel PC verzi, jak to šlape? Spousta lidí si stězovala na stuttering, tak jestli to už opravili.
Toz jsem si zkusil demo a jako v te sleve za 1162,- to laka!

Jediny co me odrazuje je ta neuveritelna jednoduchost, az brainless tupost. Na jednu stranu je to fajn odreagovacka, na druhou je to az moc snadny pojezdeni. kde se vlastne neda nic zkazit. A vypinani rewindu a asistentu neni dostatecne motivacne ohodnoceny a ani nevyvolava pocit, ze jsem teda fakt dobrej. Tady se vsechno deje tak nejak samo automaticky.
Ta hra se zjevně bude hrát roky. Kolik je tam nyní těch vozů? 453? Zatím s každým jezdím hodiny. To dřív umřu, než zkusím všechny co tam jsou (to je vlastně velice smutné).
@Rapier (25.11.2016 17:04): ten bod 1...to je nějaká recese ? :)

Na Xbone ty hry běží 30fps...když si zamkneš PC verze těch her na 30fps, tak to poběží prakticky na čemkoliv. Ale co jsem četl tak FH3 až na tu lokaci toho města, běží všude na 60fps i na postarší GTX 970 s high presetem (kterej zhruba odpovídá Xbone). A např. Gears of War 4 je všeobecně považováno za nejlepší PC verzi roku, vzhledem k tomu jak běží a vypadá.

Největší problém těch Xbone her na PC je nutnost využívat Windows Store. Ten ale není součást her jako takových.
@Marty34 (22.11.2016 23:58): proč ne ale má to dva háčky.

1. musíš mít opravdu silnou GPU aby jsi si zahrál plynule. O tom, že porty na PC neběží zdaleka tak dobře jako na xone nemluvě.Co čtu zkušenosti lidí co si koupili exklusivity na PC zdaleka nemají tolik fps nebo čelí nejrůznějším technickým problémům. Tedy mít xone nebo hrát na PC je stále velký rozdíl.

2. Např. Forza Motorsport 6 na xone je plnohodnotný titul ale FM6 Apex je proti tomu značně ořezaný, pravda zadarmo.

Máš pravdu, že na PS4 jsou jiné exklusivní tituly, je jich zatím asi více ale jsou zase co se týče herní doby, a teď mám na mysli uncharted, last of us a jiné interaktivní filmy/ akční adventury s poměrně hodně krátkou herní dobou, a jak říká můj hardcore pc známý, koridorovky ale zase s dobrým příběhem. I když jak říká ten známý pro něj je měřítkem příběhu Zaklinač 3.
@pavouk2 (25.11.2016 16:00): jj já mám PC připojený k TV přes HDMI a k monitoru přes DVI a funguje to bezvadně..s controllerem se dá na PC dneska hrát prakticky všechno, ale taky jsou hry kde preferuju myš (nebo volant, kterej bych použil k Forze).
@Paul (22.11.2016 23:17): To by samozřejmě šlo, ale já mam pc v jiném pokoji než tv a jinak než pres hdmi to dnes asi není moc technicky možné ve full hd. Navíc když to tak vezmu na konzoli jsem hrál dá se říct jen to co se na pc sehnat nedá ( driveclub, last of us, uncharted 4 a hlavně se těším na nové gran turismo) a klasické pc hry jako doom apod. si zas radši zahraju pěkně u pc s myší a klavesnicí.
Jako vlastnik PS3/4 a xbox 360 me porad soucasna nabidka nelaka zakoupit xbox one. Kor kdyz se Microsoft uchylil ke kroku vydavat hry i na win storu, to prekousnu a radeji koupim tam. Proste ty exkluzivity u SONY jsou nekde jinde.
@pavouk2 (22.11.2016 22:44): ještě ideálnější je připojit PC k televizi a gamepadu..

@Rapier (22.11.2016 21:22): já neřeším nic, zas tak nepostradatelná hra to není, tak mi nevadí počkat na větší slevu. Koupě konzole kvůli jedný hře by byly vyhozený peníze, zvlášť když už je ta hra na PC. Ikdyž ten Windows Store je hroznej, ale snad ho časem doladěj.
@Rapier (22.11.2016 21:22): No nemít už doma ps4 tak bych si ten xbox zvlášt když se ted dá sehnat za 6 tisíc kvuli tej hře taky koupil. Přeci jen na velké tv a s ovladačem je to uplně jinej zážitek než sedět u pc. Na to je konzole idealní.
Já nevím co tady řešíte. Já jen kvůli Forze Motorsport 6 (Apex na PC je ořezaná verze) a Forze Horizont 3 koupil letos konečně XBOX ONE. Za FM6 jsem dal po slevě 1199 Kč a za FH3 920 Kč (teď v akci za 1199 Kč) díky slevě za nákup konzole.

Přijde mě to rozhodně jako adekvátní cena za hru která nemá napříč platformami dlouhou dobu prakticky konkurenci - GT7/Sport je ....no uvidíme kde je v roce 2017. Když si vezmeš co dostaneš za produkt, kolik hodin v něm můžeš odjezdit....tomu říkám poměr cena, výkon. A pak ta grafika....ta je vážně super.
Na windows store sleva! Už stojí pouhých 1160 korun!

To samé Gears of War 4! No nekup to!

@USER47 (06.11.2016 17:43): normálně jsem dal včera stáhnout demo, když jsem ho chtěl pustit, napsalo to, že nemám xbox učet, musel jsem ho založit. Potom se tam neustále něco nastavovalo a nešlo to přeskočit. Dnes jsem pustil pc a chtělo to to heslo co jsem předtím dával do te registrace tot vše . Musel jsem ho v nastavení zrušit.
@Zbyisek (06.11.2016 14:06): No přesně to mi taky přišlo, ale hned první co jsem udělal jsem zkusil vše na ultra a stejně mi to přišlo nic moc. Spíš je mi divný, že na konzoli mi přišla dvojka snad i hezčí. Navíc jsem se musel zaregistrovat na tom dementním windows store a udělat si xbox učet a první co mi překvapilo druhej den když jsem pustil pc, že to po mě chtělo heslo abych se dostal do windows to mě fakt dokáže vytočit.
@pavouk2 (06.11.2016 03:16): Mě ohledně grafiky přijde divné nějaké takové zvláštní používání a doskakování stínů. Hlavně když projíždím lesem, stromy tak nějak blikají. Právě jsem zkoušel demo. Možná mi to automaticky nastavilo nějak moc nízkou kvalitu stínů. Nevím.
Tak jsem zkoušel demo. Nastavení ultra, ale nevím vám se ta grafika líbí? Mě přijde taková sterilní nevím jak jí popsat jinak, ale když to porovnám třeba s driveclub, kterej běží na konzoli a přitom ta grafika tam vypadá prostě famozně.
Jak je to prosim s tou spolecnou licenci na XONE a WIN10. Slo by teoreticky koupit ve sleve na kingu licenci na XONE a parit na WIN10? Na storu cena asi jen tak neklesne.
Dobré je to, šlape to náramně krásně a plynule, klobouk dolů před optimalizací... parádní ozvučení, příjemný jízdní model, arkádový poježdění jako řemen. V tomhle hezkých pár hodin utopím :)
W10 podle mne jsou výborný OS, zejména na desktopy. Vedle sedmiček je to velké překvapení od mrkvosoftu.
Mám po čerstvym upgrade počítače, nové železo a jelo to na W7 dobře, ale na desítkádch to jede neskutečně výborně a Forzu jsem si právě kupoval proto, aby viděl, kam se posouváme a jen mi padá huba, co to všechno teď zvládá a je to fakt krok dopředu.

Akce nebudu to kupovat na wstore fungovat nebude, mrkvosofti to maj želbohu společný s digi prodejen na xboxy, sám to hraju přes svůj xbox profil. Co zatím je hodně fajn - mrkvosofti protlačují standardy, díky kterejm jsou hry optimalizovaný na PC velice dobře. Tenhle přehlíženej krok je přitom ten důležitej, protože to ukazuje na budoucnost hraní na PC, kterýmu to dost pomůže. Nevím jak jiní, ale mne to čekání na patch u každý třetí hry dost štve a tady je gigant dostatečně silný na to, aby vnutil určitý pravidla na trhu, ve prospěch hraní.
Byly obavy z toho, že to hraní nebude mít vyhlazování a pojede jen jako borderless a tohle všechno se ukázalo jako liché. Naopak zatím jim to nejen funguje, ale tlačí to slušně dopředu.

@USER47 (24.09.2016 15:18): ne ne W10 je shit. Všude to píšou. Navíc tě sledujou. V USA maj o každým z nás složku z podle který nás naklonujou. Už to jednou zkusili s Vistama. Bohužel jen ti co sledují bílého králíka to dokážou odhalit.
W10 je naprosto v pohodě. Z hlediska běžnýho uživatele je to naprosto stejný jako sedmičky, akorát s trochu jinak poskládanou nabídkou start a ovládacíma panelama.

Samotná automatická aktualizace ze sedmiček byla taky bezproblémová - trvalo to asi hodinu, všechno zůstalo na svým místě, všechno funguje tak jako předtím a dokonce mě to ani mezitím neodhlásilo z webů.
Jen pro Windows DESET? Tak to maj všichni ti, co by na tom rádi vydělali, smůlu. Když to bude na Win7, maj šanci, jinak ze mě nedostanou ani korunu. Závodní hry mam opravdu rád a prakticky nic jinýho nehraju, ale ani kvuli závodní hře už znova windows měnit prostě nechci. Stačí, jak mě nasrali nedavno, když se tvrdilo, že klidně můžu přejít z WinXP na Win7 a že prej "všechno co makalo na XP, bude makat u na Win7". Mam znova ekšerimentovat, kolik že zase her budu muset kvuli změně windousu "vyhodit"? Díky, nemam zájem. A proč jsem se nevrátil zpátky k WinXP? Klidně bych to udělal, ale mam rád Assetto Corsa, která na ikspéčkách nefunguje.
@Paul (24.09.2016 11:39): Za tu cenu bych si to stejně nekoupil, a to mám rád všechny Dirty, Toca Drivery, Flatouty a Burnouty a všechny podobné arkády a dost mě to láká. Jo a ještě jedna věc.... Furt mám Win 7 :D

Jinak taky doufám ve Steam
@Marty34 (24.09.2016 10:45): proto všichni doufám že si to na storu skoro nikdo nekoupí a MS budou nuceni to vydat na steamu a jinde, stejně jako to museli udělat s Quantum Break. Takže bude asi záviset na prodejích.