@Jab (26.10.2020 15:54): Taky jsem našel FH3 + Hot Wheels, ale cena je mimo a FH3 máme. Jedině asi, kdyby někdo měl nevyužitý kód na Hot Wheels... no, nejde o mě, ale o syna, těšil se na to a já to o měsíc prošvihl... X Box máme právě nedávno kupovaný.
@Johnyss (26.10.2020 15:50): Už bych do toho nešel. Microsoft už všechno stran Forza Horizon 3 stáhnul ze svého storu. Je asi možnost to koupit přes heureku a pak ten kód uplatnit. Ale je to jen v kombinaci i s FH 3 a ta cena je samozřejmě prachbídná.
Dobrý den, potřeboval bych prosím poradit, jestli je ještě nějaká možnost zakoupit doplněk Hot Wheels? Bohužel Horizon 3 jsem nedávno instaloval, syn by si chtěl zahrát Hot Wheels, ale již nelze zakoupit. Děkuji za nějakou radu.
@Jab (11.08.2020 10:12): Super. Díky.
Mimochodem hrál si i rozšíření? Hot Wheels mě sice nechávají chladným, ale ten Blizzard Mountain mňa hodně láká.
Auta DLC asi určitě vynechám, protože za 350 je tam pro mně málo zajímavých kusů i když ta RX-7 FC zabolí.
@Ronik (11.08.2020 08:19): To zní hodně dobře. A lákavě.
Je k tomu i nějaká tisková zpráva? Jestli totiž i po tom stažení pojede dál mulťák.

Mimochodem nevíte někdo jaký je současný technický stav hry? Svého času po vydání sem četl, že prý to byl hodně špatný port. Nestabilní, neodpovídající HW požadavkům. Může to někdo, kdo to hrál nedávno potvrdit nebo vyvrátit?
Ale na druhou stranu, jestli je něco, čim mě hra potěšila, tak už po prvním upisování se rádiím. Jakožto fanoušek hardcore/punk, mě Epitath Records potěšilo a to, že nejen-že tam maj song, moje nejoblíbenější kapela every time i die, ale i hlavní vokalista, můj druhej oblíbenej, Keith Buckley jako DJ? To je naprosto splněnej sen!
@Jab (27.06.2019 23:36): tys psal o tom, že NEMŮŽEŠ si vzít svoje auto a když ti ukážu možnost, jak to udělat (naprosto primitivně to jde) tak mi napíšeš, že pokud to někoho baví, jeho věc. Já to absolutně nechápu.

Já jen chci říct, že ta možnost vzít lambo kamkoliv, tam prostě je a ano, máš recht, ta hra nabízí aby si každej hrál po svém, tak potom nechápu proč říkáš, že nemůžeš, když to jde? :D
@Jab (27.06.2019 23:01): Ale ty si můžeš brát co chceš :) nevim jak u tvé forzy, ale já když začnu šampionat, mám předem danou nabídku aut pro kterou je to určené, ale můžu si vzít i nissana gt-r do terénu. Jinak mě též závody frustrují, kvůli AI,která fakt masivně cheatuje, ale snížil jsem si obtížnost a už se mi hraje líp. Prachy dostávám víceméně stejný, takže tak.

Já jinak radši jezdím se subaru, Mitsubishi, nissanem atd, než lamba a ferrari. S rychlejma autama je pro mě hra úplně nehratelná, protože ten jízdní model je dost citlivej u těchto aut, nedaj se moc vizuálně tunit, takže můj vztah vůči sporťákům je chladný a stejně se mi ani ty placaté auta nelíbí :)
@David_Cravford (27.06.2019 22:27): Já ti moc asi neporadím. Klást hráči překážky obdobnou formou je celkem normální. Asi každý hráč FH má kvůli tomu občas chuť sežrat čepici. Osobně jsem tu frustraci rozmělňoval a dělal raději jen speed trapy/zóny (zóny jsou stejné peklo jak ty drifty) a skoky. Na drifty jsem kašlal. Ale mě žraly i závody, kam si nemůžu vzít svá oblíbené Lamborghiny. Nejhorší jsou buginy/offroady/SUV na staveništích. Tyhle závody jsem nenáviděl. Obecně mě žralo, že musím v závodní hře brát místo hypersportu/supersportu nějaký křáp, který můžu vidět každý den na ulici.

Ve zkratce tvé pocity frustrace zná každý hráč FH a proto fňukáš zbytečně. ;)
@Jab (27.06.2019 22:21): Ano, dělám dobrovolně ty drifty atd, ale chci to udělat na tři hvězdy a ta hra po mě chce pak určitý skore. A já chci dělat pořádné drifty. Živým dojmem to působit asi může, ale mě to spíš dost otravuje a frustruje, když se snažim o pořádný drifty a musim jet mimo vozovku, kvůli tomu že nějakej driveavatar si to hulí v plné rychlosti.
@David_Cravford (27.06.2019 22:18): Hra po tobě nic nechce. Všechny ty činnosti děláš dobrovolně a k postupu potřebuješ tak desetinu (dvacetinu?) z nich. Já tě sice chápu, že tě tam žerou. To každého. Ale mají svou logiku. Ten svět má působit živým dojmem. Ve čtyřce to bude ještě výraznější, neb tam je máš často plně onlajn (další hráče). Kvůli tomu to ale není méně arkáda.
@Jab (27.06.2019 22:11): Mě fakt nezajímaj XPčka během driftování. Hra po mě chce, abych udělal určitý skore, ale když v protisměru se na mě řítí driveavatar a klidně to do mě nahulí, to skore se bude dělat těžko.
Taky si chci vzít vlastní auta,jako nissan silvia, než nějaký co násobí bonusy. Xpeček mám už tak hafo. Prostě během speed trapů, nebezpečných zonach a drift zonach, tam AI nemá absolutně co dělat. a o diváky ani tak nestojim, pak mě jen hra zas bude nutit expandovat festival, jde mi o to dělat pořádné drifty.
@David_Cravford (27.06.2019 22:02): Oni jsou tam, kde si ty. Nejezdí po celé mapě, to by nikdo na pozadí neloadoval. Prostě je hra švihá někam k tobě. Ale je to jedno. Těch možností postupu je tam tolik, že si klidně diváky a expy za to či ono můžeš nechat utéct. Kór když jezdíš v Horizon Edition autech (násobí bonusy).
Ty vole, no v drift zonach narvat tunu AIčka a driveavatarů. kterej génius tohle vymyslel :) fakt, asi bych měl hledat po jiné závodní arkádě.
Ale ve výsledku je to jen určitý mód AI. Ono se to nedá nazvat cheatováním, protože jinde zase zpomalí. Spíše jsou to skripty a ten systém je zvolen z určitých důvodů a má své pro a proti stejně jako AI, která "necheatuje" (záměrně jsem zvolil uvozovky). Tam můžou zvolit takový systém, že AI zvolí perfektní stopu při nejvyšší možné rychlosti a není v žádných lidských silách se vyrovnat přesně naměřeným výsledkům počítače.

Ve výsledku každá AI má jen jiný styl a hráč své hraní musí přizpůsobit danému systému. Každému vyhovuje něco jiného a já si umím zvyknout na oba systémy.
@Rapier (21.06.2019 07:03): burnout paradise, tam AI necheatovalo, jezdilo tak jak jezdilo. nabouralo? žádnej speed up. mám pocit, že jsem to i zminoval v komentu. první díl Shiftů, AI necheatuje, ale jede profesionálně. gran turismo 3. tam je AI sice robotický, ale není agresivní a jede podle zavedené linky, takže se můžeš na to AI připravit.

forza trpí dost nepříjemným AI, které ani nerespektuje pravidla hry. stačilo by, aby museli projíždět CP a když né, vrátit je zpět k tomu. udělat to víc férové a vyrovnané. takhle musíš spíš většinou držet plyn a nechybovat :) shifty jedničky maj asi nejlepší AI, se kterou jsem se kdy setkal.

už po startu může nastat kolize. když si kryješ vnitřek zatáčky, zpomalí a hledá jinou cestu jak před tebe. když si vytvoříš v té hře náskok, už tě logicky nedožene. ale to ani neznamená, že to je snadné, ta hra. AI je furt dost agresivní, takže se nebojí ťuknout. nesnaží se tě však z tratě knockoutovat, protože ta hra detekuje, že na té trati jsi :)
forza má AI co chce zatočit i za cenu toho, že furt se ti dře o auto. neberou absolutně žádnej ohled na hráče a to mi přijde fakt vyloženě špatné.

https://www.youtube.com/watch?v=kcpoTqFn3vY dej si tohle video a řekni mi, že to je normální ;-) humus.
@David_Cravford (20.06.2019 22:58): ukaž mě závodní hru kde AI necheatuje. :) V Levelu byl před nějakým časem článek o tom jak se dělá AI ve hrách, a proč se dělá jak se dělá. Takhle to máš alespoň pořádnou výzvu!
Ačkoliv už tak hru miluju, je to krásný, plno aut, super hudba atd atd atd..... při koupení rychlejších aut je hra už nehratelná. Protože to zkurvené, cheatující AI.
To asi už nejde udělat AI, která kompletně necheatuje. Je vtipný, že musim projíždět kontrolní body během závodů, ale když AI objede ten bod, žádná penalizace se nekoná. Chovaj se jako hovada, jako kdyby hráč ani nebyl na trati a mezi tim, co se snažím je vysekat, se akorát dostanu do smyku.
Jejich auta drží na trati jako lepidla, a speed up boost je samozřejmostí. Dokonalej příklad za všechny: jedu po pláži, dlouhá rovinka, do finiše a z ničeho nic mě dožene týpek, na kterého jsem měl masivní náskok.

Street závody jsou absolutně frustrující, protože je to spíš o štěstí než o skillu. Hraju to jinak na druhou nejvyšší úroveň, protože bych neměl prožitek z toho, kdybych to hrál na nízkou obtížnost. Problém je v tom, že člověk musí zákonitě držet neustále plyn, ale to už pak hraničí se smykem a ani nemůže udělat sebemenší chybičku, protože to AI jede naprosto profesionálně.

Mě nevadí challenge ve hrách, ale tyhle bullshity jsem měl už v burnoutech, flatoutech…

na druhou stranu - to je takovej brutální, adrenalinovej náser ty závody. Učit se tratě, řezat zatáčky, pokrývat si strany aby AI nemohlo jet přede mě, protože brzděj když jim v tom zabráním. Nepamatuju si závodní hru, která by mě byla schopná dohnat až na samotnej okraj toho, co jsem schopen pokořit. Jízdní model je fakt luxusní, líbí se mi zvuk aut, křupání trysků z výfuků. Ta jízda je love-hate zároveň a ten pocit, když člověk vyhraje na té úrovni, je fakt nepopsatelnej :)
Omylem jsem si na aukci koupil GTA Spano, které je jinak zadara v DLC. Naštěstí jsem za něj dal jen asi sto litrů. A to z DLC tam tak můžu prodat, čili nebude v posledku ztráta žádná. Ale tedy moc pěkné auto. Na Aventador SV to nestačí, ale to ani McLaren P1 nebo Lykan Hypersport. Hlavně... Kvůli trakci je prostě AWD stále extrémně důležité. Samozřejmě se tím nehodí na driftování.

Dotáhl jsem to ale na maximální počet diváků. Čili už není motivace závodit. Hrdě mohu říci, že hru jsem dohrál při projetí jediného turnaje (moc mi nesedí, jak mi tam cpou auta, s kterými jezdit nechci). Aventador SV jsem tak používal většinu hry. Teď už bohužel se svou rychlostí lehce nad čtyři sta kilometrů v hodině nestačí na některé čelendže. Holt na nejlepší auto ve hře (vytuněný Jaguar D type) to není. Ale to spíše ukazuje, jak moc je tunění ve Forzách hloupé až debilní. :(
Pánové, plánuju novej stroj do budoucna a tak podobně.
Rozhodně budu chtít všechny forzy. Mám otázku: forza se asi neprodává v kamenných obchodech že? Kde můžu koupit na počítač ultimátní edici?
No mám novej poznatek, ale nechci ho zatím zakřiknout.

Já jsem taky spojen drátově přes usb kábl, ale strašně padalo spojení, když jsem měl kábl v usb hubu. Když jsem dal kábl přímo do case, tak jsem hrál ted 2x po hodině nebo hodině a půl a ani jeden výpadek ! Jak je to možný :D

Ovšem kábl je moc krátký, takže musím hrát jak blb s ovladačem napravo a nehraje se mi pohodlně. Než vyjde 4. díl musím do krámu na delší kábl.
@HELLER (28.07.2018 22:05): hrál jsem X hodin s Xbox One ovladačem na PC s W7/W8. 1, připojeném přes USB kabel a nikdy mě spojení nevypadalo, že ty jedeš bezdrátově na W10 přes Bluetooth? To vypadá spíše na problém toho Bluetooth přijímače co máš v PC.
Ještě si i znovu hraju Horizon 3 a plním si objevování všech cest a jedna věc mě moc vytáčí a doufám, že v Horizon 4 to nebude ..
Už ve Forze 6 i 7 i tady když zapojím Xbox One ovladač k PC tak mi během hraní furt vypadává spojení ... neočekávaně a nevím si s tím rady. To někdy je to 5x po sobě jindy půl hodiny klid .. ale hláška controller disconnected je otravná !! a na klávesce to nemíním hrát
Ještě pár závodů na splnění dokončení Forzy 7 a uninstall a čekání na Horizon 4 :D

Těším se a zároveň se bojím, že to bude opět super Forza, ale s velmi málo inovacemi.
Ovšem Horizon Stories nevypadají zle, ještě by mě zajímalo, jak moc to bude cool v praxi :)
Že by trocha inspirace z TDU? Paráda.

For the first time ever, Forza Horizon will have passengers. In a behind-closed-doors meeting with developer Playground Games at E3, studio art director Benjamin Penrose confirmed that there will be new open-world activities in Forza Horizon 4, and one of those involves taxiing customers around as quickly as possible.

"One of the things that's brand new is that we've added a feature called Horizon Stories. They're really cool little bite-sized pieces of narrative-based gameplay that will center around certain activities involved in you owning businesses, interacting with certain people," Penrose said.

He continued "For example, one of them you'll have a chance to own a taxi company. However, driving a taxi in the real-world is very different from the sort of action in Horizon games, so you can kind of imagine how that ends up. There are a whole bunch of different things like that. There's one where you'll also be able to be a stunt driver."

Playground isn't shying away from the obvious inspiration. Penrose elaborated "We even do have a story where you take on the narratives that are associated with other racing games, and one of those is based on Crazy Taxi. You can imagine how that ends up as well."

https://www.destructoid.com/forza-horizo ... xi-mode-508813.phtml
@Jab (11.06.2018 10:23): další důvod proč mít konzoli. Já teď schválně vypnul internet a pak spustil konzoli a pohodlně hrál FH3. :) Takže u Forza Motorsport máš navíc local MP a FH3 můžeš hrát kompletně offline. :)
@Jab (11.06.2018 06:31): pro hraní FH3 musíš mít net? No schválně to zkusím na konzoli odpojené od sítě. Nějak se mi to nezdá. Můžeš přeci jezdit proti AI = drivaterům.
@USER47 (10.06.2018 23:12): @Jab (10.06.2018 23:00): jo tak jste měli pravdu a maj to zmáklý asi nejlíp jak je to možný:

It's important to note, however, that while the shared world experience is Playground’s vision for how best to enjoy Forza Horizon 4, it’s not an online-only game.

“Always online is a problem for people,” admits principal game designer Mike Brown. “Sometimes you just don’t want to play with other people; sometimes people are just put off by the idea of having to cope with other people.”

“It comes with loads of other problems, such as your internet goes down, you can’t play. Our servers go down; you can’t play. So we solved that problem by saying that Forza Horizon 4 will not be an always-online game. As much as this is a shared-world game, and we believe it’s much better played with other people, you can totally just click a button and play the entire game in single player with Drivatars if that’s your wont.”

“We sidestep the issues people have with losing connection to the server, or having poor internet, or losing their internet when they move house,” says Fulton. “We’re not forcing you to be online, and the game handles very gracefully either you opting out, or you losing connection – maybe our servers go down. What other games tend to do is maybe they’ll boot you out, you’ll be back at the front end, maybe you’ve lost progress. Doesn’t happen in our game; it’ll very seamlessly transition you back to an offline state of play, which is great.”
Ono v těchhle arkádách stejně člověk jezdí spíš tam kde je místo než že by se soustředil na pruhy.:-D
Trojka v Austrálii, čtyřka v Británii - to pořád budem jezdit ve Forzách v protisměru? Příště teda Japonsko? :D
@Paul (10.06.2018 22:57): Říkali, že ten mod s dalšími lidmi bude lepší, ale jak to podával, tak solo bude možné. Mě zarazila hlavně naprostá absence novinek. Jako střídání počasí je vařená nudle.
@USER47 (10.06.2018 22:38): Trailer fakt krásnej a zasazení do Evropy, plus změna ročních období...fakt paráda. Jen doufám že půjde hrát i solo proti AI, to jsem nějak nepochytil.