Prosím potřebuji pomoct, nedá se mi přihlásit na Games for Windows Live, čili si hru nezahraji ani v singleplayeru. Heslo a všechno mám dobře. Že by tato aplikace úplně skončila?
@Ross (04.09.2017 13:47): Mam pocit, ze umrtim Games of Windows Live umrela i moznost hrat FlatOut online. Snad jedine pres hamachi nebo neco podobneho.

Uz nejakou dobu premyslim, ze znovu nainstaluji. I kdyby jen kvuli singlu.
Z nostalgie jsem si hru zapl a na multiplayeru nikdo :) Dáme zase nějaké závody?
@Walome (13.12.2015 10:44): Mně to pořád po přihlášení u mého nicku v závorce hlásilo, že jsem nedostupný, tak jsem se znovu přihlásil, odsouhlasil podmínky užívání a byl jsem konečně on-line, ovšem ať už zadám jakýkoliv požadavek k připojení k on-line hře, žádnou hru mi to nevyhledá. Takže buď už úplně opadl zájem, čemuž moc nevěřím, nebo si po síti už nezahrajeme, což po zrušení on-line podpory u dvojky je docela k vzteku. :-/
Tak mi to hlásí "fatal error - live initialization failed". Na starých fórech jsem našel, že je nutno reinstall GfWL, ale pokud se nepletu, tak to už je pasé, ne?
Parada, hned ze zacatku summer sale je to ve sleve, konecne si doplnim sadu a protoze uz sem dvojku dohral davno tak si to zajedu znova v lepsi grafice :-)

Funguje jeste multak nebo to umrelo s GFWL
Jestli mi do toho něco neskočí a podaří se mi FlatOut rozchodit (už hodně dlouho jsem ho nehrál), tak bych do toho šel. ;-)
Z důvodu nízké účasti přesunuji závody na příští pondělí 29.12.2014 (místo tohoto pondělí 22.12.2014). Pokud máte zájem, odpovězte prosím do neděle 28. 12. 2014 19:00. Děkuji.
Pokud jde o mě, měl bych čas v pátek večer asi do 22.30 hod. Pak musím odjet.
měl sem čas jen do deviti. zkuste příští jiny čas. treba od 19 hod.
Victor, Strady: 25 minut jednou za uherský rok vám stačí?
Vypadá to, že bych měl mít zítra čas. Ještě během dne sem napíšu potvrzení.
@Change (27.10.2014 20:46): myslim že GfWL stále pro UC funguje, alespoň nedávno ještě fungoval. kdyby to už přes tuhle službu nejelo, možná bych se mohl taky připojit a po dvou letech si zase zadrandit
V úterý 28.10. od 20:30 budu pořádat závody. Svou účast potvrďte prosím nejpozději do pondělí 27.10.
Když už, tak pro mě úterý, jelikož v pondělí bych rád trávil čas u svojí nové milé, což je určitě omluva dostatečná.. ;-)