Fish Tycoon

23.03.2007
16.10.2007
20.11.2008
24.09.2010

Ve Fish Tycoon dostanete na starosti své vlastní akvárium. Základem je nakupování rybiček, o které budete muset pečovat a krmit je a nakupovat jim do akvária různé kamínky, řasy a další věcičky na jeho zkrášlení. Zároveň budete muset akvárium i čistit.

Své rybičky budete prodávat zákazníkům a získávat tak peníze na nákup nových, popřípadě i exotičtějších a dražších rybiček. Peníze rovněž můžete použít za nákup znalostí, které vám pomohou ke zkušenostem, díky kterým budete moci nakupovat nové rybičky nebo se o ně lépe starat.

Z vašich rybiček se může stát i jedna velmi vzácná kouzelná rybička, která stojí veliké množství peněz. Musíte si však dávat pozor, protože hra běží v reálném čase, tedy i po jejím vypnutí, proto nakupte dostatek potravy, aby vám rybičky po čas vaší nepřítomnosti neumřely hlady.

Bože, tohle jsem kdysi zkoušel :D Nostalgie jak cyp. Zajímavá hra, ale jen na chvíli.