Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

FIFA World Cup: Germany 2006

2006 FIFA World Cup Germany

68
14 hodnocení Platformy
Žánr:
sportovní > fotbal *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
24.04.2006 PCPS2XboxX360NGC
19.05.2006 PSP
Vývojáři:
EA Canada, Exient Entertainment (PSP verze)
Oficiální stránky:
https://web.archive.org/web/20111003054500…
FIFA World Cup: Germany 2006 je oficiální hrou Mistrovství světa ve fotbale, které se konalo roku 2006 v Německu. Hra nabízí možnost zahrát si Mistrovství světa za jeden z 32 kvalifikovaných týmů (mezi kterými je i ČR) ve skupinách, které jsou ve hře rozděleny podle skutečnosti, dále si můžete zahrát o titul i s kvalifikacemi, kterých se zúčastnilo celkem 127 týmů.

Dále je zde mód s názvem Global Challenge, což je jedna z novinek ve hře. V tomto režimu je několik desítek slavných zápasů z historie MS. Vašim úkolem bude zvrátit daná utkání ve svůj prospěch, za vstřelené góly budete dostávat body, za které si můžete kupovat různé kopačky, památeční dresy, míče nebo také hráče a jakési cheaty (například možnost hrát zápasy a nedostávat za fauly karty). Kromě výše zmíněných režimů se ve hře již tradičně nachází rychlá hra, kde si budete moci také zvolit, zda se bude jednat o zápas kvalifikační, nebo rovnou finálový, také je zde multiplayer a nebo editační centrum, kde si můžete editovat mužstva nebo měnit strategie.

Co se týče hraní na hřišti, tak zde si vývojáři dali záležet zejména na atmosféře tak, aby odpovídala utkání na Mistrovství světa. Před každým utkáním zhlédnete vyprodané tribuny stadionu a následovně hlavní znělku MS, hymny nastoupených soupeřů a skandující fanoušky. Grafika je velice podobná jako ve FIFA 06, jen s menšími změnami. Novinkou na samotných hřištích je výběr stovky hráčů, které vybrali samotní EA, ti jsou označeni hvězdičkou a ta značí, že by se měli chovat jako ve skutečnosti. To znamená že například Wayne Rooney je dobrý driblér a střelec nebo Ronaldinho kvalitní "kličkař". Ve výběru písniček naleznete známé hity, například "Big City Life" od Mattafix, nechybí třeba ani Depeche Mode.

Hra vyšla také na většinu novějších konzolí a handheldů.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.