Občas náhodný pohyby nepřátel jsou fajn na jedno dohrání, ale když se člověk snaží o kompletaci, tak dokáže každá drobnost stát krk. Jen s posledním levelem jsem se mořil tři hodiny. Ale jinak fajn skákačka.
Přistál mi na Steamu kupón na slevu 75 %, který určitě nevyužiju. Kdyby měl někdo zájem, napište mi.
@Garret (23.12.2015 03:57): Ale zábavnejšie boje som už dávno nehral, a tie komáre! To bola iná pecka, keď na mňa vyleteli 4 a ja som mal jedného osedlaného, to bola prestrelka jak na divokom západe :)

a tí veľkí trolovia či čo to bolo, keď tam boli traja, dvaja sa nechtiac pobili navzájom a tretieho som dorazil skalami, ale koľkokrát ma pri tom súboji chytili a odhodili.
Obrovská škoda, že to nemalo viac levelov, bola to fakt zábava.
Luxus. Fyzika super, boje s nepriateľmi napínavé a zábavné. Hra za tie 3 hodiny ponúka stále niečo nové a má spád. Jediná škoda je, že je to tak krátke. Rozhodne by som si ešte pár levelov dal :)
@Garret (komentář): Povodne ma tato hra nijako extra nezaujala (podobnych klonov Limba je uz celkom dost) ale po tvojej pochvale sa na tu hru rozhodne pozriem. Navnadil si :)