@Chuck (04.07.2017 13:49): Čím vícekrát jsem první Fear společně s datadisky dohrál, tím více jsem si uvědomoval, o kolik jsou horší, resp. jak nic moc kousky to jsou. A zatímco první díl považuji pořád za fajn atmosferickou střílečku a rád si ji kdykoliv střihnu znovu, k datadiskům se už asi hned tak nevrátím.

Ten první (EP) ještě jakž takž ujde, takový průměr, je to celé akčnější, přeplácanější, méně atmosferické, tak nějak už je znát, že na tom nedělala ruka autorů původní hry, ale dá se to poměrně příjemně hrát. Druhý datadisk je pak imo naprostá mizérie, považuji jej za úplně zbytečný a naprosté vaření z vody s hodně mizerným (na mnoha místech vyloženě do očí bijícím laciným copy+paste) level designem (který mi chvílemi připomínal takové lacinější fanouškovské mapy do nějakého mp deathmatche:)).
@Chuck (04.07.2017 09:17): Fakt?:)... No jo, chuť by byla, s tím časem už je to ale horší, o to spíše, když se snažím dávat přednost hrám, které jsem ještě nehrál. Condemned tak bohužel není jediným velmi zdařilým kouskem, který takhle hanebně zanedbávám :p.
Sakra, ten Condemned bych ale taky mohl dát znovu.

Tyhle navnazující diskuze vážně miluju, jako kdyby toho bylo na dohrání málo :D.
@MartinezZ (06.07.2013 18:14): Koukal jsem, že už to máš rozehrané. Tak víš jak, příběh je u téhle série něčím, nad čím je lepší se moc nezamýšlet. :-) Já na EP koukal jako na to pokračování, které jsi Ty zmiňoval, a proto jsem byl, na rozdíl od Tebe, v podstatě stejně spokojený jako u úvodního dílu. Docela by mě zajímalo, co řekneš dvojce. :-)
@Chuck (06.07.2013 17:47): Jsem na začátku Persea, uvidíme. Se hrama je to jak s filmama - dokoukám i když je film blbý. Jen velmi málo věcí nedokoukám :) Přeskakovat to nebudu. Plusem by naopak mohlo být to, že si už není třeba hrát na příběh, protože ten už je daný, a díky "jinému pohledu" se dá jít stejným směrem jinudy a jen případně "odkazovat". Uvidíme :)
mam nainstalovany zakladny fear a ked idem instalovat EP, tak mi vypise toto:
>SetupDLLSetupDLL.cpp (1315)
PAPP:FEAR Extraction Point