Jak poznam, ze mam ve hre spravne nainstalovane datadisky? Jsem level 12, takze nevim co patri (bude patrit) k hlavni hre a co je, bude datadisk.
čau, kdo teď vlastní značku Fallout Online ?
Těšíte se Fallout 4 ?
steam mi píše, že hra je momentálně nedostupná...převedl jsem systém na 64bit a dead island i metro 2033 fungují...blbne vegas ještě někomu nebo je to u mě?
Tak jsem zjistil, že mód lvl cap 100 nefunguje s dlc, musí se příkaz: setgs iMaxCharacterLevel 99 napsat do console při každém startu a pak to de.
@jurajjanosik (23.11.2012 13:07): Hej ako nosicov to beriem, ale mne uz aj to bolo u predele na 30 levli uz som mal nejakych 100000 zatok a aj kupenych 7 implantatov v medical centre plus 100-vky nabojov vsemozneho druhu nasyslenych v krabici... takze ani o tie peniaze nejde tak ani uz nesyslim vybavu na predaj.... mam to uz uplne v pazi :-).

Zaroven som aj dost silny aby som vsetko prezil aj bez partakov, ale v zaciatocnej faze hry su cenni a aj v strednej faze hry, ja som fical vylucne na dvojici E-DE + Boone. Od momentu ziskania anti-materielky sa stavaju pomerne nepodstatnymi, pripadne Bozar.

Ale ze by "blbi nejsou" EHM, tak s tym si dovolim kardinalne nesuhlasit, su to totiz uplne dementni kreteni, co nijako nevylucuje ze sposobuju damage takze ano zabijaju ale to nema nic s inteligenciou. Podla mna maju IQ na urovni vanilla Horses v Skyrime :-).

Ak je to kradnutie nastavene takto len v Gomorre tak to potom ale asi nie je ziadny bug ale naopak normalna featura hry.
Já společníky bral převážně jako nosiče, ale blbí nejsou, protivníkům dokáží slušně zatopit (jde solidně nastavit chování), jen mě štve že jsem u nich měl unikátní zbraně a najednou pá pá.
Update, takže to co jsem psal níže platí pouze pro první bar ve Stripu Gomoora. Šmejdi zlodějský, kradou pokaždé.
Tak tento bug som nikdy nezistil, lebo v case ked som vo Vegas uz Wingmanov so sebou netaham.... totiz su to totalni kamikadze dementi a je s nimi len viac problemov ako uzitku lebo vecne zomieraju ked debilne nabehnu do zhluku nepriatelov... ale rozhodne je to neprijemny bug a nemalo by sa to stavat.
Tak jsem zjistil pěkně nepěknou věc. Ve Stripu když jdete do jakéhokoliv baru, tak uvaděč vám řekne že vám zabaví zbraně a vrátí vám je při odchodu. Bohužel se zapomene zmínit, že zbraně vrátí jen vám a vašim společníkům dá méně věcí než měli při příchodu do baru. Pak jdete pryč a najednou po delší době zjistíte že jste si udělali jen quicksave. Tato chyba funguje se 100% přesností, zkoušel jsem kam až to zajde a ze 215 liber materiálu mi zůstali 2 věci (pokaždé jen uberou jen trochu). Takže pokud nechcete jako ja přijít o výbavu, tak společníky nechat čekat u baru venku. Já se budu muset vrátit o 15 hodin zpět ...
@Hydr0gen (13.11.2012 09:50): já ti rozumím, věř mi, že jo:). Já jsem momentálně přestal hrát skoro úplně. Schválně jsem si nainstaloval Ubuntu, aby mi skoro nic nešlo:))). Budu si díky tomu hoooodně vybírat:), protože už to nešlo prostě. Jen sledování novinek mi zabere dost času a taky mě to pořád baví:). Nedej bože začít nostalgicky koukat na youtube na videa ze starých her... To je taky "prasárna":).
Uff, tak dohráno, po asi půl roce(?). Steam mi ukazuje 105 hod., OMG, s mým současným časem na hraní cca 0-4 hod.týdne se ze mě brzo stane CoD fanda...takovéhle hry pro mě už dneska nejsou.

Jinak jsem to dohrál "sám za sebe", protože to byla nejrychlejší varianta, např.na Great Khany jsem se úplně vykašlal - po délce questů pro Bratrstvo už bych na to neměl nervy.

@Feidias (12.11.2012 21:37): Hahahah HAHHAHAHAHAHAARRRGHHH... Viz.výše:).

Ne beru, máš pravdu, ale prostě už jsem toho měl plný zuby. Nemám čas a zásobu asi 5ti origijálních her, při současnym tempu mám co hrát ještě 2 roky a to vycházejí další.

@Garret (10.11.2012 19:57): Možnost volby samozřejmě skvělá je, ale v tomhle ohledu je to opravdu nepřehledné. V jiných hrách a určitě v některých questech přímo zde v FNV je možnost volby obsažena přímo v rámci questu, popř.ty questy jsou alespoň analogické. Tady je nekonzistentní a zmatené až hanba - viz.ta linie questů pro republiku.

@Majkee (10.11.2012 19:46): Dík, přesně to jsem potřeboval, opravdu jsem se v tom neorientoval.
Poraďte někdo pls jak je to s návaznosti a provázaností endgame questů - mám momentálně otevřené For The Republic, Part 2 (série questů za republiku související s dalšími frakcemi), Wild Card: Change in Management (sehnat platinum chip a eliminovat Mr.House), House always wins (donést platinum Housovi, předpokládám v přímém rozporu s předchozím) a Render Unto Caesar (sejít s Césarem, předpokládám v přímém rozporu s For the Republic). A pak samozřejmě další, jako Wild Card: Side bets nebo Wild Card: You and what army, Prase aby se v tom vyznalo.

Osvětlí mi někdo, jak to je a co je nutné splnit každopádně?
@valcik (06.11.2012 08:16): Príbeh mi príde práve veľmi slabý. Nejak som nepochopil, prečo keď sa hra odohráva 200 rokov po vojne, stále všetci aj naďalej bývajú v rozbúraných domoch s obhoretým nábytkom, záclonami atď.

Navyše mi to na W7-64 v kuse padalo na desktop, bolo treba sa hrajkať s .ini súborom, tam obmedzovať počet cores zo 4 na 1. Každú chvílu som musel používať consolu na posúvanie questu (setstage), pretože sa zabugoval objective a pod.
@Ebb (05.11.2012 16:40): U mňa to bolo presne opačne. Prvýkrát som to vôbec nedohral, rozzúrilo ma neprehľadné konzolistické GUI, turistický koncept a frenetické súboje. S DLC už to bolo lepšie, hneď v úvode som vliezol do OWB a to ma dostalo, zvyšok hry som doklepal ako šialený protónový sekerník z Wastelandu.
Gamebryo im neodpustím, ale príbeh je myslím lepší a prepracovanejší, než vo F2.

@Majkee (05.11.2012 21:49): Dočítal som sa, že Bethboys mapujú Boston a študujú jeho históriu, podľa všetkého práve kvôli prípravám na vývoj F4.
@Majkee (05.11.2012 21:49): Dalsi stastny majitel vypredajovej Ultimate edition :-) ?? Jo zlavy na Steame, hotove pekelne pokusenie.

F4 - este som nikde nic nezachytil ze by sa nieco take vazne kuchtilo, ale mohlo by sa ze ano... ale nech to nie je made in Bethesda (moze iba zastresovat nie tvorit), plese Noooooo.
Nějaké info o F4 ? Nemůžu na netu nic pořádného najít, jen ničím nepodložené spekulace. Jediné co se jeví pravděpodobné je, že F4 pojede na stejném enginu jako Skyrim. Každopádně dost času pustit se do New Vegas znovu, tentokrát i s DLC.
@GodOfTheSick (05.11.2012 20:46): Mimo druhého bodu jsem si ničeho takového nevšiml nebo to bylo nepodstatné ("dětinské vzezření" cože? :). Zkrátka i pro mě platí AC2>FNV (o to i přes stejné hodnocení o hodně) za rok 2010.

@Ebb (05.11.2012 20:27): I mě. Tropické prostředí je jistě méně zajímavé, ale ta volnost by tam snad měla být.
@Ebb (05.11.2012 19:58): Ono to z promo trailerů vypadá hodně účelově, ale jak jsem koukal na gameplay videa, tak by FC3 přeci jen mohlo nabídnout podobný zážitek jako ve dvojce.
@Ebb (05.11.2012 19:51): Tak. Ještě se mi celkem líbilo Crysis, ale to od zmíněných her již něco ztrácelo. A docela se bojím, že se mi bude ve výsledku i líbit Far Cry 3 :).
@Ebb (05.11.2012 19:37): Přesně tak, já čekal, že se mi to vůbec nebude líbit a jen jsem chtěl zkusit. Nakonec jsem se od toho na týden nemohl odlepit (nicméně další dva díly - datadisky - mě příliš nebavily). Popravdě vůbec nevím, co bych hře vytkl (od fantastické hudby přes dabing a hratelnost je vše top notch). Překvapení jako FC2 a podobný "objev" čekám i od Just Cause 2.