Já idiot to napsal špatně dokonce 2x, no to je vál.... Už zpraveno.
Hodnocení: 70% . No je to tak, taky sem byl natěšenej a běžel si hru koupit, tak jako to udělalo spoustu jiných. Ale myslim, že o tom co autoři zkazili krom pohledu na hru by se dalo mluvit hodně dlouho. Ale jak říkam, hra to neni špatná ale ve srovnání s dvojkou je mi do breku.
No je to střílečka, která se tváří jako RPG a spousta lidí to autorům sežralo. Má to rozhodně větší prodejní úspěchy, než kdyby udělali hardcore RPG. A jde přece o prachy a ne radost pár tisíců fanoušků :)
Fallouta 3 jsem dohrál a přestože se ta hra dala hrát, byl jsem velice zklamán a to v mnoha ohledech, především té herní. Fallout 1,2 byly ty nejlepší hry co vůbec vyšly(můj názor), Taktics byl taky povedený, i když na první dva díly neměl. Ale Fallout 3 bohužel nemá s předchozími díly společnýho vůbec nic, snad jen prostředí. Je škoda, že i hodně úspěšné hry někdo musí překopat od základu a udělat z toho úplně něco jinýho, v tomhle případě střílečku. Kéž by se tohle bralo jako neúspěšný pokus a další díl(pokud nějaký bude) byl podobný jedničce a dvojce(hlavně v pohledu na hru!)
RD: Souhlasím, už jsem F3 dohrál, ještě musím napsat komentář sem. Ale těch questů mohlo být víc a někdy je naprosto nejasný, kam máš jít ten quest splnit... Nebo mě se to stalo nejmíň 3x že jsem vůbec nevěděl, kam to mám jít vyřídit. Malej spratek mě poprosil, abych mu zachránil otce či co, a že je v nějakým baráku vedle velkýho bilboardu, ale ten jsem tam zaboha nemohl najít, takže jsem to nesplnil... Lvl. jsem měl 20, ten mod vyšel až po mým dohrání, ale jistojistě si to dám znova, to je bez debat... tak za 2 měsíce....
Také ho mám,jsem na lvl.28.Prolezu tak 15-20 lokací a mám to komplet.Jinak počtem questů F3 moc neoplývá,což je velká škoda
Mam 20 úrověň a perk průzkumníka takže mam oběvený všechny místa na mapě (ztroskotaná mimozemská lod tam neni kdyby jste hledali Alien Blaster:-)) ale nák už mě to nebaví prohledávat když nezbíram XP... neví někdo jak to obejít nebo jestli neni nákej mod kterej odemkne delší urovně?.. děkuji;-)
RedDwarf_Cz - Regulator Headquarters, SV od Scrapyardu, resp. skoro severne od nejakej zbrojnice, teraz neviem ako sa vola.
Mohl by mi zde někdo napsat,kde se chodí s těmi prsty od zabitých zloduchů?Byl jsem v tom táboře jen jednou a už nevím,jak se jmenuje
Tak, GECK je venku.Konečně.Doufám, že bude F3 Compendium v nějaký slušný verzi hotový do března, kdy mám naplánovanej upgrade a replay FO3 : ).
Nazdar, možná mi někdo budete schopen poradit (možná jsem jen já neschopný:):
Mám uloženou pozici v angličině (tj. bez zapnutého pluginu pro češtinu). Mnohé věci samozřejmě v angličtině ale nejsou, především pak věci přímo ve hře (protože tam jsou české textury - třeba hned na začátku, kdy vám coby ročnímu děcku přečte taťka pasáž z Bible - má ji tam v rámečku a je česky). Pokud bych takovou pozici poslal někomu, kdo má čistě anglickou verzi hry (třeba přímo nějakému angličanovi), a on onu pozici načetl a chtěl hrát: Bylo by stále něco v češtině? Anebo už vše anglicky... Nejsem si jistý, jak tenhle překlad funguje, proto se ptám. Možná je to úplně zjevné, jen já jsem slepec.. každopádně díky za případnou radu.
Mám dotaz, dostal jsem se k nějaké myslím "Havraní skále" či co a pod ní je obrovský vchod dovnitř, ale je tam psáno, že dveře se ovládají odjinud, nevíte jak se tam dostat?? Dík za rady..
Kurňa jak jsem si myslel že mám vymakanou postavu a že už mě nic nepřekvapí, tak jsem včera ryl držkou v zemi až nezdravě mockrát. Jak člověk chodí povenku a ne v nějakých barákach nebo metru apod. tak stympaky se jednosuše nedostávají a pak je trocha problém. Nejlepší když se ve fatální chvíli vysere zbraň, jak se mi včera stalo s brokovnicí čelem ke třem supermutantům. Kluci hodili pušky nazáda jak na povel a vytáhli perlíky a jali se mě přiblížit Pánu Bohu co možná nejrychleji. Povedlo se.....Dneska jim to vrátím.
Kromě toho slastného pocitu, že všechna ty dementní NPCečka zmizely? Jeden trapný rozhovor s Moirou. Odměnu jsem usmlouval na víc, ale na kolik už si nepamatuju a kam klesla karma taky nevim:)
Velký Tučňák: Taky jsem chtěl být kladný hodný a svatý hrdina, ale okolnosti mě nakonec donutili krást a ve finále žrát lidský maso. Takže bohužel.....:-) Mám asi 20h za sebou a musím říct že jsem sotva ve třetině. Spíš míň. Na příběh zatím peču (mám se vrátit do Galaxy Radia) a valím si to svoje. V každé obydlené lokalitě je alespoň jeden quest. V Megatuně jsem vzal pouze vymáhání zátek od té feťačky. Jinak grafika je myslím velmi povedená, mě se líbí moc. Hudba taky super.
Hraju asi 10h a nějak se pořádně nemůžu dostat ke questům. Nějaké jsem posbíral v Megatuně, ale to je asi tak všechno. Chtěli mě zlanařit otrokáři, ale chcu hrát za toho nejkladnějšího kladňáka, tak jsem je poslal někam a jsem zase bez questu.
Jinak jsem zatím docela spokojený. Akorát ta grafická stránka je nějaká divná. Tak hnusnou trávu a kamení jsem snad ještě neviděl!!!
no v momente kdy splnujes tu hranici tak uz mas prakticky jistotu ze otevres, pokud nejsi retard, bo ty minihry uz jsem jen taka blba nenarocna formalita. ergo pokud mas dva zamky, jeden potrebuje skill 50 a druhy 75, je docela jedno estli mas 50 nebo 74, bo stejne otevres jen ten prvni i to bude stejne tezke. Pritom u jinych skillu je 24 bodu docela znatleny rozdil.

No jak bych to udelal.... bud konkretni hranici pro kazdy zamek (s tim ze mi hra nebude rikat kolik % potrebuju, cili ala stary fallouty, klidne i bez te retardovane minihry a na pravdepodobnost, ale to uz je celkem jedno)
nebo u hackovani by slo treba ze cim dal od hranicniho levelu tim min falesnych sluvek a nad nejakou hranici rozdilu hackovani vubec preskocit. Pripadne s tim taky individualni hranice, nebo klidne taky rovnou po staru.
Pipboy: aha, ty si nemal na mysli "prakticku cast", ale hodnotovu :) V tom pripade...moze byt.
Pipboy: Nepochopil jsem jak to myslíš "74 k 75 stejne jako 50".
Nuz, recenziu mam za sebou a ked tak pozeram na tie komentare, je zbytocne nejaky pisat. V podstate suhlasim s tym co napisal pipboy - pokial ho neskor nejak vyrazne nezmeni :) Jedinou vecou, s ktorou by som nesuhlasil, je, ze ma v proti uvedene hakovanie a pacenie zamkov - s tym som bol spokojny. Mozno je to tym, ze som prilis zamky nepacil :) A co sa tyka hakovania, to ma bavilo vzdy.

Vzhladom na to, ze som pocas hrania uplne zabudol na vsetky bugove problemy, zda sa ze hra ma svoj potencial. I ked je pravda, ze o roznych bugoch by som mohol kde-co napisat. Horsie je, ze to vyzera na individualne problemy. U jedneho sa objavia, u druheho nie. V Oblivione som mal asi stastie, tam som bug nestretol ako je 100 hodin ktore mam odohrane dlhych. Teraz sa mi to asi vsetko vratilo :)
Jojo, super! Ten jejich DLC sice asi nebude stát za moc(což po Oblivionu není překvapení), ale editor bude super...
MtM: Díky, mačkám F12 a dělá to kulový, takže Printscree., ok..

Dumec: Myslím že HUD jde vypnout normálně i nějakou klávesou nastavitelnou v menu hry. Jednou jsem totiž něco zmáčkl a všechno mi zmizelo. Zkus se na to podívat, já jsem teď v práci, tak nemůžu mrknout.
MtM: Díky, já jsem Oblivion hrál týdny a pár screenshotů udělal, leč totok jsem netušil:D
Dumec - tak s tym ti poradim ?), vzhladom na to, ze je to stejny engine ako mal Oblivion, tak staci pustit konzolu a napisat

tm

samozrejme za tym enter a sup, menu, resp. indikatory su prec. Ked ho chces zase zapnut tak zopakujes to iste.
fak: myslím že stačí klasicka: na klávesnici zmáčkni v požadované chvíli "print screen", obrázek se pravděpodobně uloží přímo do adresáře s hrou... mimochodem, nevíte někdo, jak odstranit (třeba pro potřebu screenshotu) indikátory zdraví, munice atd.? Možná jde o prosté jediné tlačítko, bohužel budu asi tak natvrdlý, že jsem jej zatím neobjevil:(
fak - magicke tlacitko "print screen" :) Pokial nefunguje hned (co mne fungoval), tak treba zapnut v *.ini subore
Zdravím všechny. Prosím vás, jak se dají dělat screenshoty?? Nikde tu funkci nevidím a instalovat nějaký fraps se mi nechce. díky moc za pomoc.

Aimlezzz: Tak s tím bych taky souhlasil, video z HL2 je krutý.... Sem tam se oběví ve F3 nějaký ten víreček nad pustinou, ale jsou to jen takový prdítka. Levý dolní roh mapy už mám komplet prozkoumaný, je to fakt zážiteček. Postupuju směrem vzhůru do levého horního rohu a prošmejdím to tam. Zatím jsem našel spoustu zajímavých míst a lidí, hlavně už necestuju metrem, docla to omrzí po chvilce, Radši se kochám východy a západy slunce, graficky je to opravdu krásný. Mimochodem na tvou otázku neznám odpověď.:-((
Nevíte někdo, jak je to s tím TES construction setem a jeho využitím pro Fallout?
NateLogan: To vypadá dost dobře :). Ale jedno takový tornádo a v pustině bude do konce hry bordel jak svin :D.
No, já to bral tak, že jsem si zvolil cestu: "Tady máš součástku a tím to pro mě hasne".. ale pravda, mohlo i v této variantě být více vysvětleno.
Já se na konec ještě nedostal, ale pokud bude konec stát za pendrek, asi hodnocení snížím. Měním ho zatím průběžně:)