@Všivák (komentář): Gaussovka byla něco naprosto neuvěřitelného v kombinaci s tím čínským brněním (tím co tě dělalo neviditelným).
Pro postavu zloděje byla ta zbraň dar z nebes, protože při využití kritických bonusů tím skutečně šlo ledascos sejmout na jednu ránu.
Hrůza a děs, první DLC, na které jsem ve Fallout 3 narazil. Větší debilovinu už snad vymyslet ani nemohli, ale to budu vědět, až uvidím ty zbývající. Přirovnal bych to k Jimmiho zradě a vendetě k Mafii 2. Otřesné...takových DLC nás mohli ušetřit.
No tak ta zimní energozbroj je parádní, ale jak ji budu opravovat? Jde na to použít i klasickou energozbroj?
Hm... Mám nainstalované všechny DLCčka (což je 5), ale Pipboy hlásí jen 4 úkoly. Je možné že některý z nich není jako úkol? Popřípadě napište který, myslel jsem ale že to bude toto DLC.
Lidííí já na to pořád nemůžu narazit. Neví někde v přibližně jakém místě na mapě to najdu?
Mám dost zásadní problém, který mi brání v pokračování ve hře. Jak si mám kurva v prostředí v tomhle DLC snížit radiaci??? V závěrečné části se mi vždy dostane radiace na max a okamžitě chcípnu. Považuju to za dost zásadní bug, protože radaway nikde sehnat nelze a "automaty" obnovují jen zdraví a munici. Cheat na nesmrtelnost, aby bylo možné DLC obsah dokončit, se mi fakt používat nechce.
Tak už jsem to našel v ůkolech."sledování stop".Asi jsem měl okno,že si to nepamatuji.
RedDwarf_Cz - Valut 87 je cast hlavneho questu, tam sa predsa dostanes, nie? Je to Valut kde sa nachadza G.E.C.K.
Tak nudit jsem se nenudil,jen jsem čekal nějaké rozšíření v pustině.Třeba,že by se šlo dostat do Vallutu 87(myslím),který je zamořený radiací,nebo něco podobného.
Jinak ta puška má akurát dobrý damage (já mám 97),ale je to jednoranka a přebíjí poměrně dlouho.Já raději volím větší kadenci s menším damage,tudíš puška záložáka :-)
V pohode, pokial to Cenega vyda v jednom baliku a vsetky 3DLC ako ma v plane, a cena bude do tych 6.60, tak v tom nevidim problem :)
Okrem toho, Doupe.cz tam malo popisane hovadiny, nikde sa nehovorilo, ze to bude obsahovat to, co tam bolo napisane :) Hovorilo sa presne to, co si aj dostal. A Gauss puska je vyborna, imho :)

Ako som napisal na blogu, do Falloutu sa to nehodi, ale zabavne to hrat bolo. Co s tym? Nic. Ostava len dufat, ze ostatne dva DLC pojdu inym smerom.
našel jsem ten článek na Doupě.cz
"Akčněji laděné RPG Fallout 3 se dočkal DLC (stažitelného rozšíření), které by do hry mělo přinést nové možnosti, jako jsou zbraně, nepřátelé, úkoly a místa, na která se můžete při hraní podívat. Už se můžete těšit, jak znovu zavítáte do postapokalyptické pustiny Spojených států, obsah již je venku za 800 mikrosoftích bodů (asi dvě stovky korun)."

Zbraň sem našel jen jednu a k tomu na hovno.A na mapě v pustině se mi žádná nová místa nezobrazila
Doplnek, ktery misto aby Fallout 3 priblizoval svym predchudcum, jej naopak jeste vice vzdaluje!