@samorost (24.06.2022 08:38): ja som tiez dostala tu hru v ps+, takze to nie je az take zle. Ale za ps+ si clovek vlastne tiez plati :)
Ja som mala tiez okolo 50 korun, takze sa teraz v tych fialovych kudos mozem kupat :)
Som zvedava ako dlho vydrzi tento system.
@Kejtee (24.06.2022 07:57): Máš plnou pravdu, je to ke vzteku, v podstatě to zavání klamáním zákazníka. Člověk si něco koupil a něco jiného mu z produktu posléze udělali a to zcela bez možnosti toto rozhodnutí jakkoli ovlivnit. Naštěstí jsem hru získal formou členství v PS+ a nemusel za ni platit plnou částku. Jinak je fajn, že jsme sice obdrželi jako bezplatný bonus ten „Legacy Pack”, ale to je jen slabá náhrada za skutečnost, že za chodu prakticky zcela změnili pojetí hry. Tak alespoň máme tím pádem ten season pass, kdy si průchodem stovkou úrovní nasbíráme spoustu věcí a vyděláme si na další sezónu. Tedy pokud budeme šetrní. Mělo by to být jako ve Fortnite, tedy nová permanentka za 950 Show-Bucks, přičemž během sezóny se jich dá vydělat 1500 (300 volně v battle passu, 1200 díky season passu). Těch korunek je škoda, to je pravda. Já měl ve chvíli přechodu na free-to-play jen tři, ale syn třeba přes padesát. :c)) Měnilo se to v kurzu 1 korunka = 3000 Kudos, takže teď má něco přes 170 tisíc Kudos! Ale tak on nemá takřka nic nakoupeno, takže Kudos postupně využije. Z korunek teď v podstatě udělali pouze symbol za zisk oněch mimořádných odměn za vybojovaná vítězství, přičemž ony odměny nově rozšířili o další dva stupně. Ty ale získat je nad lidské síly. Dostal jsem se dosud jen ke kompletní zlaté čarodějnici a potřebné korunky pro zisk dalších odměn jsou už v násobcích. Nakupovat za korunky už tím pádem nebude možné, od toho zůstanou jen Kudos a Show-Bucks. Celkově mi ale zatím přijde, že bohužel výrazně podražilo a získat nové doplňky bude mnohem těžší a zdlouhavější. A ty nákupy za Show-Bucks jsou na palici, ceny nastřelili tedy opravdu neuvěřitelně. Nejsem si jist, zda tento model u Fall Guys uspěje, není to Fortnite, který takto funguje od počátku a má mnohem větší hráčskou základnu. Pochybuji, že právě v této hře budou rodiče ochotni dětem platit doplňky v tisících Kč. Nicméně čas ukáže, možná se mýlím. ;c)
@samorost (23.06.2022 23:25): ja rozumiem,ze si na seba takto ta hra musi zarabat ale co maju z toho ludia, ktory si ju predtym kupili a teraz do nej vlastne zase ,,musia" vrazat peniaze.
Inak, predstav si moje zhrozenie ked som si otvorila hru a zistila,ze koruny, ktore som si celkom setrila sa mi premenili na tie fialove peniaze, ktore su uplne na nic. Tomu fakt nerozumiem. Aspon koruny mohli premenit na tu novu menu.
@Kejtee (23.06.2022 22:51): Ano, jsem taky otrávený, v podstatě z toho udělali způsobem odměňování a nákupů druhý Fortnite. Na mnoho doplňků již prakticky bez reálných peněz nebude šance dosáhnout, především pak v případě oblečků prodávaných za Show-Bucks (obdoba V-Bucks). Nuž, nějak si free-to-play titul na sebe vydělat musí. A samozřejmě nesmí chybět na počátku sezóny mraky stále se opakujících chyb, padání připojení a další nemilé problémy. Nejvíc mě mrzí nepřiřazování trofejí, takto se bude platina získávat opravdu mimořádně obtížně. :c(
Ahoj. Je tu niekto kto to hrava? Ja som trosku poslednu dobu hrala a teraz prisla nova sezona a som sklamana. Hlavne z toho ake je odmenovanie. Predtym som si za zasluzene koruny kupila cute oblecky a teraz je to vsetko o season passe a realnych peniazoch. Ako vzdy samozrejme. :(
Tak hra zmizela ze Steamu. Na Epic je nyní formát free to play.
Takže dohrána druhá řada, jako vcelku fajn, ale těch novinek je tam tedy zatím poskrovnu. Dávám tudíž zatím hru k ledu a uvidíme, s čím se tvůrci přihasí v budoucnu. :c)
@HELLER (09.10.2020 09:31): Hraji na PS4 a tam jsem nic takového nezaznamenal. :c) Mám ale pocit, že ani na PC už to není taková hrůza. Sice už podvodníčky neumísťují na „cheater island”, zato ale prý dostávají natvrdo ban. Takže bych se toho nebál. ;c) Jinak dnes ráno zatím čtyřikrát vítězství v kole, třikrát v celé epizodě, valím se novou sezónou jako tank. :c)) Je to zábavná hra, tedy až na ty občasné otravné technické obtíže...
A co cheateři ? už tam nejsou ? :D

Díky nim jsem to přestal hrát ... zkoušel jsem pár her a v téměř každé hře byl nejeden cheater to měl nulovou gravitaci a raketovou rychlost .. ti to zabili.
A máme zde novou sezónu, tentokrát v pohádkově hradním duchu. Čekají nás tedy fazolky v oblečcích rytířů, čarodějů, mágů, draků, ale i trpaslíků, orků atd.. Na úvod máme zatím čtyři nové soutěže, které se budou střídat s těmi původními. Opět zde máme k pokoření čtyřicet levelů (do šedesáti dnů), narostl počet korunek, nyní se jich dá v rámci sezónního běhu získat celých 21 (plus ty za vítězství v jednotlivých epizodách, samozřejmě...) a k tomu dále opět nové vzory, barvy, převleky, tanečky a další vylepšení. Novinkou jsou pak osobní reklamní proužky a označení dle zkušeností. Nuž, máme se na co těšit. :c) Měním si zde tedy status hry z dohráno na rozehráno a jakmile se rozjedou zatím nedostupné servery, s chutí do toho... ;c)
[přesunuto z komentářů]

Po 15 minutách jsem si říkal co jsem si to koupil za 20€ , ale dal jsem tomu ještě šanci a pak to hrál hodinu v kuse a neskutečně mě to chytlo a začalo bavit :D

Pro: Battle Pass zdarma , docela i oddechová hra, tvořivost postavy, jednouduchá roztomilá grafika

Proti: časem repetetivní
Zatím jsem tomu dal prvních pár hodin a jak jdou multiplayer hry zcela mimo mě, tak tady se bavím opravdu královsky. Porodní bolesti má hra sice značné, ale postupně se situace lepší. Přidali čtvrté finále a především se už dá hrát i trochu uceleně, ještě před dvěma dny mě to vyhazovalo ze serveru v polovině postupu cca každou pátou hru. Celkově je to obrovsky návyková záležitost ve stylu soutěží typu Wipeout, či Takeshi's Castle, hrajeme to doma s mladším klukem jako diví. :c) Už se mi podařilo desetkrát vyhrát kolo a čtyři epizody, plus jsem byl mnohokrát ve finále, ale z nejrůznějších důvodů jsem neuspěl. Jednou se mi i podařilo vyskočit na korunu, ta mě v poklidu jako výtah vozila nahoru a dolů a nakonec mi vítězství vyfoukl druhý v pořadí. :c)) Dochází zde místy k vskutku dost kuriózním situacím. Jak se ale lidé postupně zlepšují, začíná docela přituhovat, myslím, že brzy bude pořádná fuška se jen do toho finále podívat. Každopádně ale skvělá zábava a potenciální slušný žrout času. Jen ta platina na PS4 je zde z říše snů...
Jo no, musí nás zásobit novýma disciplínama, jinak to rychle padne do stereotypu ... ale zatím je to ideální hra na půlhodinu denně :D

Trochu mě štve, že nevidím jména fazolek, ale jen "Fall Guy xxxx" ... Ze začátku, když hru vypustili mezi lidi, tak přezdívky vidět šlo, ale už několik dní tomu tak není a nevím proč.
Sleduju jejich twitter a tam se dozvím prd, jelikož tam spamují nesmysly a nic kloudného si tam nepřečtu, nebo v té záplavě jsem si ničeho nevšiml.
Zatím ne .. jsem lama :D
2x jsem si téměr "sáhl" na korunku ... při 5. kole jak se leze na horu.
Teď to hraju díky PS plus a baví mě to, takový Takešiho hrad ve virtuálním světě :D už se někomu podařilo vyhrát?
Pár hodin jsem tomu taky věnoval a zdá se, že tahle hra našla díru na trhu. Nenáročná battle royale pro masy, u které se nemusí sedět desítky hodin. Několik miniher to chce ještě vychytat, doladit pár věcí (třeba vyjdou týmy 6 vs. 5 hráčů, kde pětice nemá nárok) a s dostatečně častým rozšiřováním obsahu možná objevili zlatý důl.

Jo a ještě to vydat na Switch, kam tahle hra vyloženě sedne :)
Je to prča ... taková ta hra, kterou zapnete, dáte pár her :)
Akorát mají porodní problémy .. servery furt jdou blbě, snad se to brzy zlepší.