Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Fade to Silence

30.04.2019
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Fade to Solence je postapokalyptické survival RPG zasazené do zdánlivě pusté zimní krajiny, jíž sužuje všudypřítomný mráz, sněhové vánice a nepřátelská monstra usilující o váš život. Přebíráte úlohu Ashe, vůdce malé skupinky přeživších. V otevřené krajině se jako vůdce staráte o to, aby vaši následovníci dostali pravidelný příděl potravy a měli zajištěné přístřeší s dostatkem tepla. Rozhodně nesmíte zapomínat rozdávat úkoly, aby každý svou prací přispěl k přežití celé skupiny.

Když začínají docházet zásoby, vydáváte se prozkoumat i vzdálenější okolí. Můžete si ochočit vlky, kteří potáhnou sáně se zásobami. Nesčetněkrát narazíte na démonické bestie hledající živé oběti. Na každou z nich platí určitá bojová taktika, ať už je to dravý Stalker, hrůzu budící Spitter nebo obřími drápy vybavený Ripper. Vydat se daleko bez dokonalé znalosti dynamicky se měnícího počasí je sebevražda, proto se musíte naučit jej pochopit. Dle stop ve sněhu můžete objevit nejen nepřátele, ale i další přeživší a zařadit je do své skupiny. Jako vůdce budete často postaveni před těžké morální volby a rozhodování o životech ostatních.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.