Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Fable II: Knothole Island

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
rozšíření
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
13.01.2009 X360
12.11.2015 XOne
Vývojáři:
Jakpak se žije v mokřinách? Doslova i přeneseně na vodě. Oheň nerozděláte, snídani v trávě si nedáte, komáři štípou, rybina puší, na šňůře provlhlé hadry se suší a nikdo se nediví, že stejně asi zplesniví. Poustevník rozjímající každého večera za kvakotu žab by neměnil, ale kmenu dřevorubců lovících balveríny se pobývání v lužních lesích Knothole Glade zajídalo tak dlouho, až odtud odešli na severně situovaný ostrov, kde mělo jít poroučet větru, dešti. Něco se však pokazilo a už roky tam mrzne až praští. Potomci osadníků mají štěstí, že hrdina Albionu fušuje i do počasí.

Přídavek přináší tři nové questy vázané na splnění jiných tří v hlavním příběhu základního Fable II (2008). Z doku v Bowerstone se dostanete do nové oblasti, která zpočátku bude v sevření sněhu a ledu, než vaše činy vyvolají klimatické změny. Verze zdarma vám nepovolí navštívit ostrov jinak, než v kooperaci s živým spoluhráčem, zatímco placená Premium edice dovoluje i sólové dobrodružství. První DLC rozhodně netrpí nedostatkem obsahu, závratným množstvím oděvních doplňků počínaje. Jen na ostrově koupíte zbraně se čtyřmi sloty vylepšení a místní obchody nikdy nezavírají.

Budoucnost spatříte v druhém rozšíření jménem Fable II: See the Future (2009).


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.