@Walome (06.12.2018 08:54): Já tam trochu cítím rozdíl v tom, že Mafia je spíše městská akce se závodními misemi, kde je nadřazený ten pojem "městská akce", ve které jsou závodní mise v určité menší části hry tak nějak samozřejmostí.

Když už ale z vozidla nevyjdeš po celou dobu hraní a jsou tam zakázky, kde je zboží třeba doručit včas, tak je to podle mě více závodní žánr jako celek :-)

Ale ono si to může každý vyložit po svém. Už jsem dlouho nediskutoval o nepodstatných věcech, tak jsem se jen rád zapojil. Upřímně mě ani tenhle typ simulátorů moc nebere a zajedu si spíše ty ryzí nefalšované závody s rychlými auty. Kamion se více hodí do Carmagedonu :-)
Já třeba nesnášel tu závodní hru Sonic 2, kde vám hra odpočítávala čas pod vodou ... :))
Ok, pak je zavodni hra i Mafia nebo treba Starcraft, kde jsou taky mise na cas!
Tak v určitém slova smyslu je to závodní, protože když je nějaká spěšná zásilka, tak člověk musí závodit, aby to stihl doručit :D
@Gordon (05.12.2018 21:04): Asi už se to na popud tvého příspěvku změnilo, když to v popisku nevidím, ale tak tam též jsou nějaké úseky na čas apod., ne? Když to vezmeš jako hru, tak teoreticky by to závodní hra být mohla, pokud něco musíš zvládnout v určitém časovém úseku. Jen se to nesmí brát doslovně, že by kamiony byly určené přímo na závody.

Ale tak jako tak detail. Bych si toho ani nevšímal :-))
@veka (komentář): S tou AI plně souhlasím. Já jezdím ATS a je to tam taky. A nejen, že nabourám, ale taky pěkně zaplatím pokutičku. A ve městech "jako náhodou" co semafor, to červená.
Zdravím pánové, chce se jen zeptat, máte někdo v ETS 2 současně mapu ProMods 2.31 + RusMap 1.8.1? A pokud ano, funguje vám vše jak má? Já to zkusil, vypadalo to nadějně, ale když přejedu hranice z Polska do Běloruska, tak se dostanu pouze k Minsku a vždy v jednom stejném bodě hra spadne do Windows, nedokážu se dostat dál. Jen by mě zajímalo, jestli je problém v tom, že tyto dvě verze map nejsou úplně kompatibilní (RusMap je tuším pro ProMods 2.30), nebo je problém někde jinde? Děkuji za případnou odpověď. Martin
Po poslední aktualizaci mi příjmy najatých řidičů jdou do mínusu,nevíte prosím proč?
@Gordon (21.08.2018 20:01): Víš co dá práce udělat jednu silnici? Ani nechtěj vědět... Nová DLC mají samozřejmě přednost, protože z toho ta firma žije. Předělání Německa už nikdo znovu nezaplatí :-)
@Gordon (17.08.2018 19:11): Města v Německu budou upraveny všechny. A co se týče silnic, tak pro zatím bude upraven sever Německa. V dalším update (zas tak za půlroku cca - asi s příchodem nového Balkánského DLC) bude upravena zbývající část Německa + nějaké další státy.
Tak na to zas budu muset kouknout, už vyšly i ty nové dálnice nebo teprve budou?
Nový update, který je již v betě bude dost velkou revolucí. Vlastnit vlastní návěs bude opravdu skvělé :) Už jsem aji aktualizoval popis hry. Kéž by i weby, kde se hry prodávají si aktualizovali profily. Hra se hodně změnila od data vydání a staré popisy nejsou moc aktuální.
@themacs (03.06.2018 16:53): mám jich asi 3 nebo 4, a nějak to neřeším, stejně vydělávají celkem prd, oproti mně :)
Asi si ty pokuty taky vypnu, jako mají radar hned u značky obec, kterou v noci vidím až na poslední chvíli, zpomalit stihnu na 55 a stejně dostanu flastra. Stejně tak jako už po několikáté, když mi protijedouci vozidlo nedá přednost, když odbocuji doprava.
O zelené vlně autoři asi taky nikdy neslyšeli co?
Jinak ten problém s pomalu jedoucími auty po silnicích I. Třídy trvá stále, i po cestě do Gdansku, i po přejezdu trajektem do Švédska. Furt to samé. Když je tam 80, tak jedou 65, když 70, tak jedou 55. Vypadá to, jakoby ten první (z kolony) pořád brzdil, resp měl retarder, svítí mu stále výrazně koncové světla.
@koudy_cz (03.06.2018 16:41): Já zatím jezdím spíš po dálnici, abych rychle vydělával, až budu mít dost peněz a celkově řidičů a zázemí, tak budu taky jezdit na pohodičku. Ale jsem teprve na začátku (nějaký lvl 20), neboť jsem se k tomu teprv nedávno vrátil a můj starý save, kde jsem toho měl plno, jsem bohužel nenašel ... :D
@themacs (03.06.2018 16:20): no, já si ještě cestu vybírám tak, abych jel někde, kde jsem ještě nejel a mimo dálnici dojedu kolonu tak 4 kamionů, kde ten první jede tak 50 max, samozřejmě jsem je pak riznul, ale bylo to v několika zatáčkách a byla haluz, že nic naproti nejelo... Bylo to v Polsku. A myslím že i na cestě z Prahy do Wroclavi se mi to stalo.
@koudy_cz (03.06.2018 15:57): Já na okreskách moc aut nepotkávám, což je divný, i když mám dopravu na maximum a když už někoho potkám, tak ho na první rovném úseku předjedu, s mým tahačem to není moc problém :D

Jinak ty pokuty, no, když za zakázku dostaneš třeba 2 mega a za pokuty dáš tak 50k. tak je to fakt nic :D
@themacs (02.06.2018 08:11): jo, ano už si vzpomínám, že jsem to tam kdysi taky viděl. Já se snažím jezdit trochu reálně aspoň no, stejně furt člověka zejména na okreskach brzi kamion jedoucí v předu, pravidelně kolem 50 v hodině jedou max, předjet pořádně není kde.
Je pravda, že nejsou zas tak extra vysoké no.
@koudy_cz (02.06.2018 00:36): Mám nastavený rychlostní limity pro osobáky a pokuty vyplé, hraju to především pro oddech a né abych mi něco pořád pípalo, to ovšem neznamená že jezdím jako kokot, pravidla jízdy dodržuju docela slušně, jen na dálnicích to rád rozpálím.

Mám vypnutou i spánkovou únavu, ze začátku mi přišla super, ale pak to začlo spíše víc otravovat a připadal jsem si přitom hrozně rutinně kdy řidič usíná vždy po osmi hodinách, je to strašně otravné, tak jsem to nakonec vypnul. Na odpočívadla zajíždím pořád a odpočívám na nich, ale podle sebe.
https://drive.google.com/open?id=1oCuvwarp3-62kaZhikgAfBaf9oi_5LA_ si takhle jedu polsku pri brutalnim chcanci a bouřce a na nebi balón...pohodička ne.
A odkdy mají pšonci 70 mimo obec?

@Gordon (01.06.2018 16:30): a pokuty tě jako neserou jo? Nebo je máš nějak vypnuté? Jako hra je fakt přísná, kdykoli projedu na oranžovou, byť jen milisekundu, tak dostanu pokutu za jízdu na červenou. Jednou jsem překročil 80 na asi 91 na pár vteřin a
hned flastr, a to ani nebyl měřený úsek!
@Najlvin (01.06.2018 11:31): Mě se líbí hlavně její interiér ... zejména ve skutečnosti vypadá opravdu parádně ...

@Gordon (01.06.2018 10:34): A taky se mi míň převrací v zatáčkách v 150 km/h .... :D :D :D :D :D jen tak mimochodem víš že 150km/h s tím jezdit NEMÁŠ???!!! :D :D :D ne sranda, já jezdím od začátku hlavně v tom Merglu a obvykle jezdím max 110, když nemám návěs tak kolem 130 max, ale ne do začátek ... zatáček teda ...

Jinak ty interiéry, jsem si právě stáhl nějaké módy na interiéry, aby jim dodaly trochu barvy no ...
Já mám taky rád Volvo, ale poslední dobu zajíždím tu novou Scanii a ta je taky moc pěkná.
@themacs (01.06.2018 08:49): Všechno je to pořád ten stejný černý plast a vícero způsobů a pidi volant, jediný interier který se mi ještě líbil byl u DAFa, to jen ale kvůli těm dřevěným prvkům jinak taky černošedý plast... Jedinej volvák má žlutej... :D A taky se mi míň převrací v zatáčkách v 150 km/h, to je taky další důvod proč ho mám... :D