@Drolin (16.03.2016 23:20): To mi povídej, do čtvrté kapitoly jsem neměl duševní sílu to sledovat dál, ale tak už to bývá, že anime podle VN vetšinou bývá nechtěná parodie at už je ona kvalita VN jaká chce, tedy podle mě.

Nepochybně, bylo by to zcela jistě velice zajímavé a informativní. Hlavně pro takové organizace jako Feminist frequency :D To by bylo hned materiálu, jak ubohé asijské ženy jsou brutálně utlačovány pro uspokojení primitivních mužských "mozečků" :D Ale něco takového, jak pravíš neuvidíš, žel bohu.
@pajmič (16.03.2016 23:09): No ještě vtipnější je anime, tam už pak člověk neví vůbec jak moc to má být parodie :D

A jj, to mě také hned napadlo že u dabingu takové hry bude asi hodně srandy... inside řeči a tak jsou u remastrovaných LucasArts adventur, ale tady, kde by to bylo podstatně vhodnější, ne :O
@Solidor (16.03.2016 21:58): Nejsou ho schopni pochopit, protože:
1) je to plný plot holes.....
2) ...nebo je to zbytečně komplikované
3) nebo obojí
4) má to nějaké skryté poslání, které nedokáže lidský mozek přijmout?

Tak kolega Drolin se u toho zatim směje, ale jak jsi se ty nad oněmi jistými pasážemi povznesl? :)

Art je velmi dobrý. Namluvení též, dámy do toho dávaji hodně. Na konci nahrávací session musela produkce vynášet hodně kýblů :)
@Drolin (16.03.2016 16:26): Sami tvůrci ji popisují jako "immoral hardcore ADV" a je potřeba být schopný se povznést nad jisté pasáže. Nebo je úplně přeskočit.

Případně mít hodně pochybné sexuální fetiše :)

Nicméně v druhé polovině se začíná do středu dění, překvapivě, dostávat příběh a ten, jako takový, není špatný. Za předpokladu, že ti nevadí typické japonské anime příběhy, kde bez internetu asi tak polovinu věcí nemáš šanci pochopit.
Navíc je dobrá technicky. Hlavně namluvení si zaslouží pochvalu, vzhledem k vysoké obtížnosti některých scén.

@pajmič (16.03.2016 17:08): Jako Saw je spíš Killer Queen. euphoria míří na trochu jiné... eh, publikum.
@Coldplaz (04.03.2016 22:23): Beru to tak, že právě k tomuhle je Databáze určená. Mít tu takřka jakoukoliv hru bez cenzury (snad kdyby byla ve větším počtu zemí úplně zakázána a šířila něco velmi nenávistného, ale osobně nic takového neznám a i kontroverzní tituly se nakonec vesele šíří internetem..). Ostatně je to jen databáze (nevím, jak to bude vypadat, až se zavede galerie :D), na Wiki se člověk taky může dostat k "pornu" i s obrázkama.
@Coldplaz (04.03.2016 22:23): Při přidávání jsem byl docela zvědavý, jestli si někdo všimne :)

Ale to, že hra chodí často za hranice únosnosti je pravda. Na druhou stranu, je-li to v popisu jasně napsáno, tak by to pravidlům nemělo vadit.

Odkazy vedoucí na materiál nevhodný pro mládež musí být jasně označeny. Příspěvky s tímto obsahem by neměly být odesílány samoúčelně – v takových případech budou mazány.
Teda, takéto hardcore hry je dovolené pridávať do databázy?

Ja som videl len toto video k anime a vyzerá to ako riadna zvrhlosť.

Na druhú stranu, nikdy tu nebolo žiadne pravidlo že by sa pornografické hry pridavať nemohli a niekolko ich tu už je.