Je to tak. Pomineme-li reálné konflikty, tak v těch smyšlených se střílí Rusáci, Arabové nebo Severokorejci, nikdo jiný.

Ale zpirátit takovouhle indie záležitost je dle mého špatně :-D
@Marty McFly (12.08.2012 20:15): Nie, tomu sa hovorí pokrytectvo a "znevýhodňovanie". :) Ak to teda myslíš tak, že iné hry by si si nedovolil upirátiť.

Ale je sranda, že mnoho ľudí si neuvedomuje, ako sú rusi alebo arabi v amerických hrách automaticky pasovaní za zlých a američania za spasiteľov. Že ona tá diskriminácia vlastne nie je až tak odlišná. :D
Bylo by morálně správné takovou hru zpirátit, zkusit, potvrdit si že je to kravina a dát blbé hodnocení ?
Ale ten příběh! Trochu jako Turnerovy deníky na kokainu. A heroinu. A houbách. Napsáno brejlovým písmem a předčítáno neslyšícím! No nekup to!
Lmao, no zaujalo mě to, ale když jsem se podíval na video, tak asi opravdu není o co stát. Hlavně ta vykreslovací vzdálenost :-D No ale originální námět...
maximálně dolar bych jim zato dal a to jenom jako raritu do sbírky jinak fuj, fuj
Mimochodem, ta hra se prodává stále za 15 USD. Jako chápu, že náckové nemají moc z čeho vybírat, když si chtějí v nějaké hře vystřílet světovládné židovské centrum, ale...
ty kráso náckovská hra :D á já si řikal proč to z videii vypadá tak strašně :D