Cucá ze mě zahořklost. Krade mi moje škarohlídství. Vysává mi veškerou jedovatost.
No diskutabilné ani moc nie, ten dabing je dobre zvládnutý intonačne i modulačne (nie je tam overacting a podobne) vzhľadom na jednotlivé postavy, až som bol sám prekvapený.

Ohľadom toho či je Eternally Us slabota alebo nie, to už je diskutabilné. Holt mám celkovo pocit aj z diskusii v kulture a tak, že kompletne odmietaš emotion-based filmy/hry, ako keby to bolo stelesnené zlo. :)

Mizogýn jsem určitě (jinak bych nečetl Nietzscheho :), zda jsem hluchý je diskutabilní... ale to nesouvisí s tím, že Eternally Us je slabota a dabing má na tom určitý podíl.

Srovnání je čistě v rámci AGS - Short games.
Drolin: Teraz nechápem či si hluchý alebo len mizogyn, ale ten dabing je práve naopak na pomery freewarovky veľmi, veľmi dobrý. (A predtým než niekto začne - nie, nie je to otázka vkusu.) Ostatné ti neberiem, hoci s tým nesúhlasím. A porovnávať to s Back Door Man - bežne porovnávaš komédie s emocionálne/atmosféricky založenými filmami?
Ja som si pôvodne myslel, že to bude nejaká cute ťuťuli muťuli sračička (zle som si vyložil popis a obrázok), ale potom som si prečítal komentáre a bol som zrazu zvedavý, že o čo sa teda jedná. :)
Mám pocit, že z tých čo to tu hodnotilo minimálne ja a traja ďalší ľudia o tejto hre nikdy nepočuli. :)
Řekneš-li o něčem, že je to přeceňované, tak se tím nevyjadřuješ k vlastnímu dojmu, ale k názoru všech těch co to hodnotí lépe než ty a v jistém smyslu to tím i soudíš, takže přesnější termín než "obecný soud" nenacházím.

A jestli to někde bylo vychvalováno, tak k tomu měli možná autoři důvod, protože nějaké podplácení, manipulace, hype a podobné praktiky, co nejsou tak neobvyklé u komerčních her, tady asi nehrozí. (ne tedy, že by mi trhalo žíly pokud by tomu bylo jinak, jelikož "tělesa" o kterých mluvíš jdou očividně dost mimo mne).
Hamster: Ano a můj osobní dojem z této hry je, že to není nic výjimečného a nikde nepíšu že můj názor je "obecný soud". Spíš mě přijde že někteří tomu přidávají jen protože to v některých žurnalistických tělesech bylo chváleno do nebes.
ugraugra: U podobných věcí bych se obecným soudům asi vyhnul, tady jde o osobní dojem a ne o kvalitu fyzikálního enginu.
Přiznám se, že bych bez vysvětlivek ten konec nepochopil.Přitom onu teorii Kübler- Rossové jsem znal už předtím. Imo takový Solace s tímhle tématem pracoval lépe, což mně připomíná že tu chybí v databázi.
Jo jo, hra mě vůbec celkově dosti překvapila (samozřejmě v dobrém slova smyslu):). Podle obrázku zde jsem čekal nějakou tuctovou adventuru... jen škoda té délky.
Taky vás ten konec dostal? Já to teda trochu tušil, ale stejně... a ta hudba k tomu :)