Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

< >
@Rapier (13.02.2021 13:45): Battle Royale už nic neznamená. Myslím si, že princip hry stručně shrne jakýkoli článek, nechce se mi to vysvětlovat. Škoda, že to tady nemá poněkud silnější bázi, na Twitchi je to dost oblíbené, je to docela dost hraná hra. Online tituly ale asi na DH.cz nikdy moc nejely.
Mám v tom zatím nějakých 100 hodin a můžu říct, že je to naprosté zjevení. Škoda často přetížených serverů a některých problémů s memory leaky, ale vše kolem zbraní, zvuků, světel, atmosféry, realismu, to je prostě paráda. Moje nová nejhranější hra :)) Je to prostě jako Jagged Alliance 2, ale kdyby bylo online fps.

A ano, FN FAL je S-Tier zbraň :))
@BINGMAN (26.07.2020 15:15): jj, ve hře nastavit 1440p (ať už nativně nebo přes DSR) a nahrát v tomhle rozlišení a pak upload. Nebo nahrát v nižším a pak přeenkódovat do 1440p nebo 4K. Třeba CD Projekt takhle uploaduje svoje 1080p Cyberpunk gameplaye ve 4K čistě kvůli vyššímu youtube bitrate.
@HolyMeatball (25.07.2020 19:10): Já mám naposlouchaný cross a avd, ale posledních pár let nic, teď díky Bingmanovo videu jsem zabrousil na Justice channel a...čumím kolik naprosto brilantních music videí udělali. Heavy Metal, Love SOS a např. Stress...dokonalost.
@BINGMAN (24.07.2020 19:48): Super video, ten song je nostalgie, pár let jsem to neslyšel. Jinak komprese je na youtube otřesná v 1080p, pokud bys nahrával přes shadowplay (a třeba DSR) v 1440p nebo 4K, youtube dává mnohem vyšší bitrate takže to vypadá mnohem líp.
@Subject 13 (24.07.2020 20:16): Chápu, že vybraná hudba nemusí být pro každého, přesto děkuji, žes to přetrpěl :)

@DEU (25.07.2020 05:10): Když se podíváš na zdejší hodnocení, dali tomu 3 lidi víc jak 80%, 3 lidi méně jak 20%. Ta hra teď buď chytne na stovky hodin, nebo se k ní nikdy nebudeš chtít vrátit. Přesto jsou oba postoje naprosto validní.
A co se týče hackerů, tak na FB a ofik fóru snad neexistuje příspěvek, kde by hráči tvůrce neprosili, ať už s těma hackerama konečně něco udělají. Já mám ale pocit, že si lidi nechtějí připustit, že by mohli být jednoduše špatní. Za cca 700 hodin jsem osobně na hackery narazil jen výjimečně. Vydělávám, zabíjím, a když umřu, je to většinou kvůli mé chybě.
@BINGMAN (24.07.2020 19:48): Skvělý sestřih, přeji Ti dobré umístění. Jen se musím přiznat, že ta písnička byla pro můj sluch nesnesitelná :-), ale sestřih super. Byl bych celkem zvědavý na něco z Inženýrů.
@BINGMAN (28.06.2020 11:44): Díky, to je super odpověď. Nakonec vím, že do toho půjdu, protože něco takového na trhu jiného zatím není. Jen bych byl rád, aby to už bylo na Steamu. To by do toho šli i přátelé rovnou.
@Shoggot (06.06.2020 13:56): Sry za pozdní odpověď, nevšiml jsem si, že mě zmiňuješ. Ano, hraju to pravidelně dodnes.

-Ohledně ceny: já v tom mám už utopeno kolem 700 hodin čistého hracího času, takže je jasné, že se mi "investice" několikrát vrátila. Ale já nevím, ta cena mi ani předtím nepřišla nijak vysoko. 35€ za hru takové velikosti mi přijde ok. Navíc opravdu stačí jen ta základní edice. S těmi dražšími získáš samosebou nějaké počáteční výhody, není to ale nic, co by nešlo získat klasickým hraním, třebaže to nějaký čas zabere. +když se ti hra zalíbí, můžeš na tu lepší edici kdykoliv upgradovat za zvýhodněnou cenu

-Gunplay je tady opravdu jedinečný. Možná je to až přehnané, resp. si dokážu představit, že by to mohlo někoho odradit. Téměř všechny zbraně můžeš namodovat nespočtem způsobů, ale musíš nad tím přemýšlet. To že se na nějakou zbraň dá dát daný mod ještě neznamená, že mod je se zbraní kompatibilní a převážně u scopů se může stát, že budeš střílet jinam, než ti ukazuje zaměřovač. Navíc musíš přemýšlet nad tím s JAKOU municí do raidu půjdeš, protože sice i nagearovaného cápka můžeš udolat MP5 se základní municí, ale já na to potřeboval 4 zásobníky :)

-Já myslím, že jako fandovi Huntu má Tarkov šanci tě zaujmout. Ze všech her má Hunt k Tarkovu asi nejblíž. Tarkov je ale pomalejší, komplexnější, se zajímavějším a variabilnějším gunplayem a máš zde větší pocit z progressu. A je to i festovní Tetris simulátor.
Na druhou stranu Hunt je v tomto ohledu více casual (nemyšleno pejorativně), takže pokud si chceš po práci dát na pohodu nějakou hru, Hunt je lepší volba. Tarkov je často nespravedlivý, a to někdy i po té technické stránce (je třeba brát v potaz, že Tarkov je pořád ve vývoji).
Tohle vypadá asi na jednu z nejzajímavějších FPS dneška. Přece ale jen ta cena dost vysoko, navíc to není na Steamu, sice to tam prý bude, ale není slovo kdy. Navíc fakt těch několik cenových kategorií...ale prostě nic nevypadá na lepší gunplay.
Hraje to tu třeba ještě Bingman?
Ahoj, je zde nějaký fanda této hry, který stále hraje ? Rád bych si s nějakým zahrál. Můj discord Tesík#4847
Po nedávném wipu jsem si chtěl od hry odpočinou a počkat se hraním až na nadcházející velký patch 0.12, který přijde také s wipem. Ale ani ne po měsíci jsem to zase nainstaloval, protože závislost. Už asi chápu, jak se lidi tehdá cítili u wowka. Podobná hra na trhu snad není. Určitě ne takových kvalit.
Pokud by měl někdo zájem, mám k dispozici klíč ke 14 dennímu trialu. Je však potřeba ho aktivovat do 6. ledna. Zájemci mohou zaslat soukromou zprávu.

Za mě to fakt stojí za to. Ve hře jsem utopil kolem 250 hodin a furt se této hry nemůžu nabažit. Jedná se ale o fakt fest hardcore FPS, kde je třeba myslet nejen nad tím, jakou zbraní střílíte a s jak omodovanou, ale i s jakou municí střílíte. Není to v žádném případě easy to learn. (jako základy pochopíte hned, ale ty drobné nuance...) Na druhou stranu nevím o žádné podobné hře.
@BINGMAN (05.05.2018 14:22): Nie je na trhu ešte nejaká podobná "ruská" hra?

Lebo prisahám, že nejaký rok dozadu som čítal podrobnú recenziu na niečo čo vyzerá ako toto, ale možno to nie je ono. A tam práve rozpitvávali ten Pay to Win faktor, že si si mohol kúpiť väčšie ďalekohľady na zbrane, zbrane s väčším dostrelom atď, než no-pay hráči.

Tak teraz neviem, či to nerfli alebo existuje iná hra alebo recenzent kecal.
@mazar1234 (28.04.2018 11:11): to není pravda. Když zaplatíš, máš výhody typu: větší stash, kde hromadíš loot, dostaneš nějakou jednu lepší zbraň do začatku (o kterou stejně brzy přijdeš. Dřív nebo později tě někdo dostane) a u obchodníků můžeš dřív nakoupit lepší zboží. Takže ano, máš výhody, ale není to nic (kromě velikosti stashky), co bys hraním nezískal brzo taky. Navíc se mi nejednou podařilo dostat nagearované borce s mojí mp5 ze zálohy. Stopro se nejdná o p2w
tak ja o tom ani neuvazuju z hlediska meho pravekeho PC... jen me zaujalo realne zpracovani zbrani ktere nema v hrach obdoby (a nejsem sam kdo si to mysli)... to ze je to nejaka onlinovka by me odradilo tuplem,protoze sem singleplayerovy typ. Multiplayer me nic nerika