Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Escape from Tarkov

88
4 hodnocení Platformy
Žánr:
online > online akce *
akce > 1st person akce
RPG > nezařazeno
simulátor > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
Nehotová verze
2018 PC
Vývojáři:
Battlestate Games
Oficiální stránky:
https://www.escapefromtarkov.com
Escape from Tarkov je hardcore realistická online first person akční hra s prvky RPG a MMO.

Děj hry se odehrává ve vymyšleném regionu Norvinsk, ve městě Tarkov. Neustálé válčení vě městě Tarkov zapříčinilo masivní paniku. Většina místních obyvatel opustila město, ale ti, kteří zůstali, vytvořili dobře vyzbrojené gangy, které si říkají Scavové a kontrolují různé části města. Neštítí se ničeho, včetně vraždění civilistů či přímého konfliktu se dvěma soukromými vojenskými organizacemi.

Hráči si vyzkouší život v kůži žoldáků, kteří přežili původní konflikt v Tarkově. Po zvolení jedné za dvou stran konfliktu – USEC nebo BEAR – se hráč se svojí postavou vydá na cestu ven z města. Tarkov je obklíčen vojsky OSN a ruskou armádou, zásobování je přerušeno, komunikace s operačním vedením je ztracena. V těchto podmínkách každý hraje sám za sebe a musí se z metropole ovládané chaosem dostat na vlastní pěst.

Hra se vyznačuje velkým množstvím reálných zbraní a ještě větším množstvím jejich modifikací. Hráč tak má možnost si každou zbraň upravit individuálním způsobem a vytvořit si svůj klenot, který nebude mít žádný jiný hráč.


Poslední diskuzní příspěvek

Po nedávném wipu jsem si chtěl od hry odpočinou a počkat se hraním až na nadcházející velký patch 0.12, který přijde také s wipem. Ale ani ne…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.