Embracelet

24.09.2020
26.11.2020

Embracelet je nezávislá, v nízkopolygonovém 3D prostředí zasazená point and click adventura, která popisuje coming-of-age příběh mladého norského teenagera Jespera

Hra začíná ve chvíli, kdy Jesperovi mají začít letní prázdniny. Od teoretické idyly ho ale dělí fakt, že jeho rodiče jsou věčně zaneprázdnění a jeho dědeček bojuje s nevyléčitelnou nemocí a necítí se dobře. Při jedné z návštěv vám děda svěří náhrdelník (odtud název hry), který má údajně magické schopnosti. Požádá vás, abyste ho dostali do malé vesničky na ostrově na severu Norska. Krátce poté dědeček umírá a vaše matka vás vzápětí vyšle na zmíněný ostrov jménem Bildungsroman.

Pointou hry je objasnit, proč byl ostrov a náhrdelník pro dědu tak důležitý. Během toho Jesper zažije nejedno dobrodružství plné tajemna a magie a možná i najde svou první lásku...

@Dunemaster (10.06.2023 09:10): Už jsem to poslal na úpravu. Akorát teď koukám, že na mobilech kritizují ovládání. Možná bude lepší počkat na bundle na PC nebo Switch slevu, tam to koukám bývá za pade taky.