@Red (14.01.2022 17:35): hele mě to taky mrzi. Z komentáře musí být patrný ze to studio mám fakt hodně rad. I ten jejich Alcatraz se mi docela i líbil, ale tady to byl proste hroznej úlet. Musíš to vnímat jako satiru, jenže těžce se to vnima jako vtip, když tu jsou místy dost vážné momenty. Mrzi mě to hodnocení, ale zároveň jsem rad za to, jak se vypracovali. Pilíře Země jsou fakt naopak totální adventura se vším všudy. Ale chápu to opakování dialogu, ty jsou opravdu silnou stránkou teto hry a je to jeden z důvodu proč jsem ji dohral. Omlouvam se za mé hodnocení :-) i já mám oblíbené filmy na které mi nikdo nesmí sáhnout…a stejně šahá :-D
@malarkey (komentář): Tak tohle bolí. Pro mě to byla zdaleka nejvtipnější adventura vůbec. A samozřejmě správný postup, jak to hrát, je začít u těch nejméně pravděpodobných kombinacích předmětů. Jakmile došlo omylem k předčasnému postupu, tak jsem hru nahrával, aby mi neunikla žádná hláška.
@pajmič (komentář): Super komentář pod který bych se podepsal. Škoda toho vynechaného písmena na začátku;)

Já obecně nemám rád vtipný adventury, často je hlavní hrdina prostě vyčůraný spratek. Edna byla ale sympatická. Asi to dělal laskavý humor a opravdu roztomilý dabing. Jen mi nesedl ten temný závěr, kdy už se z tý léčebny dostala. A ovládání jak před 30 lety, minimálně klávesové zkratky tam mohli dát.