me uas nesedi CaC... nechytl me ani Red Alert ani Tiberian Sun, Nejvic se mi libi Starcraft pro perfektne vyladanene rasy a jednotky a Dark Colony pro svou atmosferu a jednotky jen kdyby Dark Colony bylo slozitejsi a propracovanejsi, skoda
@ZephyrCZ (04.09.2020 12:56): Mne naopak Earth chytil, pro změnu Dark Colony jsem hrál jen chvíli a úplně mi nesedla. U mne to bude taky z velkého kusu nostalgie. C&C se ke mne dostalo až později. Líbila se mi i tématika s roboty.
@ajne (komentář): Ja si nemůžu pomoci, ale Earth 2140, byť jsem ho ve své době upirátil asi jako většina, mě nikdy příliš nenadchnul. Měl jsem z té hry takový nemastný. neslaný pocit. C&C bylo prostě o obrovský kus lepší.
3x Earth 2140 - Soundtrack - steam
JWX5B-5ZHNY-8CHDQ
CWVN7-G4WKX-X0M8P
66T77-CCHBY-4WWTV

K aktivaci je treba na steamu mit i hru. Tak muzete vzpominat :)
škoda, že se mi nedaří najít záběry z CZ verze včetně dabingu .. rád bych zavzpomínal :)
Taky si sem tam pustím z nostalgie OST .. je to fajn, někdy až úchylné :D
@M.a.t.t. (26.04.2017 13:09): jsem si ani nevšiml že jsem to hodnotil. Tak dvě varianty, buď jsem se někdy nějak překlikl, nebo jsem to kdysi hrál, ale kompletně mi to vypadlo z paměti, protože si to fakt nepamatuju, ale v době kdy jsem to hodnotil jsem si to pamatoval :)

Ale ať už je pravda kdekoliv, za ten soundtrack to hodnocení nechám, ten je prostě libovej..
Může mi někdo kdo tuhle strategii hrál říct, kde v ní hraje tenhle úžasnej jazzík ?

Já jí nikdy nehrál, ale celej její soundtrack mám naposlouchanej už od dětství tak dvěstěkrát, a tohle mi vždycky vrtalo hlavou :)