Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Dune: Spice Wars

14.09.2023
28.11.2023
69
7 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Dune: Spice Wars je real-time 4X strategie zasazená do univerza série Duna od Franka Herberta. Hra od začátku obsahuje single player kampaň a ve verzích následujících po early access bude obsahovat také multiplayer.

Ve hře se ujmete jedné ze čtyř frakcí ze světa Duny (Atreidů, Harkonnenů, pašeráků nebo Fremenů) a budete bojovat o nadvládu nad planetou Arrakis. Hra klade důraz na politiku a špionáž, avšak nechybí ani boje, a snaží se držet co nejvíce knižní předlohy –⁠ nechybí tak herní prvky jako píseční červi, ekonomická organizace CHOAM, které musí každá frakce odvádět daň v podobě vytěženého Melanž, či imperiální rada Landsraad. Autoři sami potvrzují, že se snaží navázat na atmosféru her Dune a Dune II: Battle for Arrakis. Postavy a vizuální dojem herního světa jsou stylizovány do komiksové grafiky údajně proto, aby vytvářely kontrast s monotónností planety Arrakis.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.