Tak jestli to ještě Apogee prodávají, tak to samozřejmě na to mají na GOG plné právo.

My starší máme přece jenom výhodu, že něco ve sbírce máme z dřívějška :-)

Jinak můj post nebyl stížností na GOG, ale jenom takovou připomínkou k jejich obchodní politice.
@Crash (06.12.2012 14:30): Máš plnou pravdu.
Ale já osobně u toho Duka vidím trochu problém.
Jestliže prodávají Duke Nukem 3D, tak jeho původní edice měla na CD jako bonus zdarma hry Duke Nukem a Duke Nukem II. Takže tady mi tuto hru prodávat zvlášt připadá nepatřičné a mohli je přidat k bonusům.
No on GOG u těch starých her má jen dvě cenové kategorie 5,99$ a 9,99$. Výjimku tvoří jen ty nové většinou indie hry, které začal prodávat až letos. Všechny hry vydané před rokem 95 jsou za těch šest dolarů. Navíc jsou to většinou tak jako dnes balíčky dvou a více her (Ultima 1+2+3, Police Quest 1+2+3, Alone in the Dark 1+2+3).

Samozřejmě jestli je to drahý nebo ne, o tom se dá diskutovat do aleluja. Já si to nejspíš taky kupovat nebudu, protože mě to neláká. Ale přesto na tom nevidím nic špatného. Argumentace abandonwarem je samozřejmě scestná, GOG není žádná abandonware stránka, které vždy jsou na štíru s legalitou. GOG prostě vydělává na zájmu o retro hry, nicméně na rozdíl od takového Steamu vydělává férově, bez regionálních cen typu 1$=1€, DRM ochran a dalších vopruzů.
@Bodkin (06.12.2012 13:17): B.

Pro GOG by IMHO melo mnohem vetsi smysl prodavat OPRAVDU FUNKCNI cd verze starsich her. Tam totiz aspon vidim nejakou minimalni pridanou hodnotu. Pokouset se prodavat tohle za 6 dolacu je vysmech.
Tam se asi plati akorat za ten soundtrack, at uz je to cokoliv, protoze tyhle nekolikamegovy hry, ktery byly soucasti jakychkoliv abandonwareovych sajt po celou dobu jejich existence a navic nejsou moc dobry, maj hodnotu 0 +- 0.
Oni za to chtějí ještě zaplatit? :) Jsem se těšil, že bych si tu pecku zahrál znova po tolika letech...